Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tuğba kardeşimizin yuvası için dua edelimmi?? (1 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşlerim aile konusunun hassasiyetini hepimiz biliyoruz..
tuğba kardeşimizin ailesinde huzursuzluklar anlaşmazlıklar var..eşiyle arası bozuluyor..
çocuklarıda var.. Boşanmayla sonuçlanmasın evlilikleri yada kimse zarar görmesin RABBİM yuvalarına huzur versin inşallah.. diyelim
hem önerilerimizi sunalım huzurları için yol gösterelim hemde dua edelim olmaz mı ? bilmiyoruz kimin duası kabul olur.. ben inanıyorum ki burdaki herkesin duası ALLAH katında değerli inşALLAH..

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Rabbimiz C.C. bu yuvayı esirgesin ve korusun inşallah...

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar

selamün aleyküm arkadaşlar

buketcim Allah razı olsun kardeşim benim için başlık açmışsın... yuvam için... gözlerim doldu görünce inan.
hepinize şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar. önerilerinize tavsiyelerinize dualarınıza herşeye ihtiyacım var. kendim için, eşim için, 3 yaşındaki yaşam sevincim kızım için....

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Lütfen hediye duayı okuyup öğrensinler...sanırım faydası olacaktır... Çünkü az önce yazdığım bir yazıyı bir türlü yüklüyemedim...arama motoru kabul etmedi...NEDEN acaba ?

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Önerim yukarıda ...Allah C.C. bu yuvayı Şeytan Lain ve yandaşlarından korusun...Büyüden...büyücüden...korusun...nazardan korusun inşallah...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
tuğbam canım kardeşim sen merak etme inşallah herşey yoluna girecek burdan güzel haberler vereceksin bize inşALLAH.....
Hocamızın hediye duasını ekleyeeyim.. her sıkıldığında sinirlendiğinde oku olurmu

Hediye ..Hediye ...Size... İnşallah ...Buyurun....

Önce içinizden ezan okuyunuz...sakinleşme olmadı ise tekrarlayınız...Sonra...;

Aşağıda yazılı olanları inanarak tasdik ederek okuyun...

Allah Celle Celalehu...

La İlahe İllallah Adem Resulullah...
La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah...
Şahid ol Ya Rabbimiz ....
Allah Celle Celalehu...

La İlahe İllallah Adem Resulullah...
La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah...

Allahumme Salli Ala Seyyidena Muhammed Mustafa Aleyhisselam......

Secde ettik ... secde edeceğiz ...İnşallah...Daima... İnşallah... ADEM Aleyhisselama ve Kıblemiz KABE 'ye...
Şahit ol Ya Rabbimiz ...
Allah Celle Celalehu...Sana Sığınıyorum...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Bakın şimdi yazabildim... Aman dikkat hediye dua şart efendim...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
tuğbacım yazdığım duayı çok oku olurmu..

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
tamam canım bazı kavga anlarında ne yapacağımı bilemiyorum o anlarda hemen aklıma gelsin okuyum inşallah.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
oku canım inşALLAH fayda göreceksin... bizler gördük inşALLAH..
İşte sakin olmayı becerebilsek..

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Allah sizi ve yuvanızı korusun inşaallah...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
emriyemmm canım ahretlik kardeşim benim.. hoşgeldin.. kardeşimizin duamıza ve yardımımıza iihtiyacı var inşALLAH RABBİMİZ YARDIM EDECEK ONA.. Bizde dua edelim olurmu...

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
eşim normalde kötü bir insan değil. ama sinir ve öfke nöbetleri geçiriyor. gerçekten ne yapacağını bilemez bir halde evde odadan odaya dolanıyor arada bir gelip şiddet uyguluyor siniri geçene kadar kızımda bende çok korkuyoruz karşılık vermezsen birşey yok ama olurda hakkını aramaya kalkarsan bu bizim bir haftamıza mal oluyor. şiddet derken vurmuyor dayak yok ama tartaklama var sallama sıkma bilmiyorum işte anlatılmıyor son zamanlardada sık sık boğmaya çalışıyor. sonra kendide çok üzülküyor belli ama artık benimde dayanacak pek gücüm kalmadı. isteğimde kalmadı. buket arkadaşım canım tek desteğim. 7 yıllık evliyim, inşallah bu site sayesinde kurtulur yuvam. hepinize tekrar teşekkürler.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
sen dua et.. saff suresini oku.. esmaları oku.. bizde tefriciye okuyacağız inşallah..
eşinin Sinirlendiğini hissettiğinde YA HALİM oku.. bol bol..
inan huzur sadece islamiyette.. PEYGAMBER sünnetinde..
sen alttan al.. bol bol nas felak oku..
ALLAHIM İNŞALLAH YUVANA FERAHLIK VERECEK İNŞALLAH......

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim yar ve yardımcınız olsun Abimize sakinlik merhamet versin yuvanız dağılmasın inşaALLAH
Ülkemizde 10 erkekten 1 i
ve 5 kadından 1 inin psikolojik sorunları varmış eğer eşiniz durduk yere öyle yapıyorsa muhakkak bir rahatsızlığı vardır (tabi her türlü şiddetin bir nedeni olamaz) ...
birde erkekleri üzen en çok şey yetersizlik tir maddi manevi size yeterli olmadığını hissediyorsa belki o yüzden psikolojik sorunları olmuştur .
--
yanlış birşey söylemekten de korkarım ben çok tecrübesiz ve toyum :)

Rabbim bütün yuvalara çıkarsız saflık temizlik ahlak ve İMAN versin AMiNN

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Can kardeşlerim benim ....rabbim hepimizin yuvasını cennetten birer köşe yapsın inşaallah.......
Yazınızı okudum çok üzüldüm.yalnız sanki bana sizin değilde eşinizin bi sıksıntısı var gibi yani elinde olmadan başka bir kimliğe bürünüp boğmaya falan çalışması....tabiki kardeşim herşey anlatılmıyor...hele böyle birşeyi anlatmak çok zor...dua edelim ...bol bol rabbim sizi sınıyor belliki .....öncelikle sabırlı olmak lazım.....

.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
canım benim çok zor demi.. kardeşimiz çok zor durumda.. sakinleşmeye ihtiyaçları var anladığım kadarıyla eşide üzülüyor yaptıklarına ve pişman oluyor.. bide çocuğun yanında oluyor bunlar..
hediye duayı önerdi canım ilk sayfada...

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
nasıl bakılıyorki ben anlayamadım çok yeniyimya özür dilerim en sonebi büyüğümüz hocanızmı oluyor? ahhh çok açık sordum nolur kusura bakmayın efendim, lütfen bana yardımcı olun. evet emcankel asıl eşim sorunlu daha doğrusu sorunlu olan oydu ama şimdi bende kendimi de çok normal bulmuyorum benimde kontrolüm yok, bendede sabır yok sadece tek ferkımız ben daha saygılıyım küfür ve hakaret etmiyorum yoksa ben normal olsam idare ederdim çocugumuzun gözü önünde bu hallere düşmezdik en azından.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
canım yani konuya bir baksın demek istemiş kardeşim.. hoca demeyelimde değerli bilgili bizi kuran ışığında aydınlatan yol gösteren bir büyüğümüz en sonnebi... yoksa bizim hepimizin derdi ALLAH rızası.. ışığımız tabiki KURAN.. başka derdimiz yok.. eminim.. hepimiz birbirimizin ahireti ve dünya huzuru için uğraşıyoruz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt