Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tesettürlüyüm Çünkü..! (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum cerennur abla ilgine teşekkür ederim.Allaha emanet ol

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Tesettürlüyüm Çünkü..

Allahı hatırlamak ve hatırlatmak için..

YEGAN

Kayıtlı Kullanıcı
hayy allah bin kere razı olsun
bu kadar mükeemmel birşey olabilirmi cok begendim
...yaratılış gayemin sebebi özel olduğum için ...
daha ne denebilirki sıkma baş diye yorum yapan hıncal uluç giblerine cok güzel bi cevap bundan ötesi olurmu sözün bundan hası ...;)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
hayy allah bin kere razı olsun
bu kadar mükeemmel birşey olabilirmi cok begendim
...yaratılış gayemin sebebi özel olduğum için ...
daha ne denebilirki sıkma baş diye yorum yapan hıncal uluç giblerine cok güzel bi cevap bundan ötesi olurmu sözün bundan hası ...;)

Çok sağol kardeşim.Rabbim bu yazıyı yazandanda binkere razı olsun.Tabii zahmet edip okuyan,destek olan sizlerdende....Evet katılıyorum sözlerinize ağzı olan konuşuyor...Nefislerine tutsak olmuş zebani hepsi!!!Selametle kalın B)

YEGAN

Kayıtlı Kullanıcı
Çok sağol kardeşim.Rabbim bu yazıyı yazandanda binkere razı olsun.Tabii zahmet edip okuyan,destek olan sizlerdende....Evet katılıyorum sözlerinize ağzı olan konuşuyor...Nefislerine tutsak olmuş zebani hepsi!!!Selametle kalın B)

sendende allah razı olsun canım kardeşimm rabbim her birimizi böyle senin tam yerinde deyiminle ZEBANİLERDEN KORUSUN ŞEYTANIN TUTSAĞI OLMUŞLAR GÖZLERİ KÖR KULAKLARI SAGIR
RABBİMİN SEVGİSİNİ YÜREKTEN TADSALARDI HİSSETSELER RABBİMİ SEVSELER BÖYLE KÖTÜ KONUŞUYOR MU OLURLARDI SÖYLEDİKLERİNDEN UTANICAKLARI VE PİŞMANLIKLA TUTUŞUCAKLARI O HESAP GÜNÜNDE RABBİMİN HUZURUNDA BÖYLE AHKAM KESEBİLİCEKLERMİ ACEBA SIKMA BAŞ DİNCİ GERİ KAFALILAR DİYE COK MERAK EDİYORUM ...
SELAM VE DUA İLE ALLAHE EMANET OL HAYIRLI RAMAZANLAR

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
Tesettürlüyüm çünkü Hak böyle istiyor… Hakk istedi mi, şek yok şüphe yok koşul yok ..

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
oh be tesetürlüyüm çünkü rabbim öyle istiyo varmı yaaaa başımı açtıracakkk

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
vallahi artık türkiyede başörtülü yaşamak iyice zorlaştı iyi bir ünivde okusan bile başını açmadan işini yapamıyosun çıldırıcam en büyük isteğim kamu yönetimini okumaktı ama başımı açmamı isteyecekler e bende aççmıyıcam sonra işsiz dolanıcam iyi valla üfff üfff nedir bu dinsizlerden çektiğimiz

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
sendende allah razı olsun canım kardeşimm rabbim her birimizi böyle senin tam yerinde deyiminle ZEBANİLERDEN KORUSUN ŞEYTANIN TUTSAĞI OLMUŞLAR GÖZLERİ KÖR KULAKLARI SAGIR
RABBİMİN SEVGİSİNİ YÜREKTEN TADSALARDI HİSSETSELER RABBİMİ SEVSELER BÖYLE KÖTÜ KONUŞUYOR MU OLURLARDI SÖYLEDİKLERİNDEN UTANICAKLARI VE PİŞMANLIKLA TUTUŞUCAKLARI O HESAP GÜNÜNDE RABBİMİN HUZURUNDA BÖYLE AHKAM KESEBİLİCEKLERMİ ACEBA SIKMA BAŞ DİNCİ GERİ KAFALILAR DİYE COK MERAK EDİYORUM ...
SELAM VE DUA İLE ALLAHE EMANET OL HAYIRLI RAMAZANLAR

yegan kardeşim öyle insanlar aslında dinsiz bir çoğu.Kendi istedikleri doğrultusunda herşeyi yorumluyorlar.Allaha bile mistik güç diyorlar!!Desinler kaybeden onlar amenna!!Allaha emanet ol.Tekrar teşekkürlerB)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
vallahi artık türkiyede başörtülü yaşamak iyice zorlaştı iyi bir ünivde okusan bile başını açmadan işini yapamıyosun çıldırıcam en büyük isteğim kamu yönetimini okumaktı ama başımı açmamı isteyecekler e bende aççmıyıcam sonra işsiz dolanıcam iyi valla üfff üfff nedir bu dinsizlerden çektiğimiz

Sabır etmek ve savaşmak ama bizde nerde dinsizlerle savaşmak.Sadece o öyle demeseydi bu böyle demeseydi deyip duruyorlar.O zaman kimse hakkı söylemeseydide yaşamasaydıda onalarda eziyet zulüm görmeselerdi.Yazık halkıma benim.Umarım geç olmadan uyanır uykusundan.Uykuların en korkuncu olan gafletten!!!

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
ablalo1cg2.jpg
ALLAHCC razı olsun NEVİN GÖNÜLDAŞ-KARDEŞİMİZ...BESMELE...SELAM...DUA..​

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt