Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Telaşi Niye Imiş? (2 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım inş iyi haberlerını beklıyoruz ablacım pazartesı gırersın dımı sıteye... bende dua edıcem ıncunurum için. Rabbım acıl şifalar versin. Allah yardımcsınız olsun ...:A:A İNCUNURUMDA SENDE Allaha emanet ol canm ablam..
hayır giremem.ne zaman gireceğim belli değil tuba.allah razı olsun.olurda fırsatını bulrsam inşallah girerim.allaha emanet ol.

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH ,nasıl alıyor salih kulunun ruhunu.Hacda tavaf eder gibi.Vefat telaşını,hacda hocasına yetişme telaşı olarak gösteriyor.
Allahcc yar ve yardımcınız olsun gönüldaş..
BESMELE...SELAM...DUA..

dua sekeri

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim çok günahkarım ama bana da böyle güzel ölüm nasip eyle. Napayım ümit fakirin ekmeğidir. Ben de senin rahmetini ümid ediyorum. Rahmetinden ümit kestirip şeytanın eline düşürme.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH ,nasıl alıyor salih kulunun ruhunu.Hacda tavaf eder gibi.Vefat telaşını,hacda hocasına yetişme telaşı olarak gösteriyor.
Allahcc yar ve yardımcınız olsun gönüldaş..
BESMELE...SELAM...DUA..
amin değerli abimiz.Rabbim sizin ve tüm Ümmeti Muhammedin yardımcısı olsun inşallah.
Allaha emanet olunuz.

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Prof.Dr. M. Esad Coşan'dan:

-Bizim Erzincanlı fakir bir komşumuz vardı,İstanbul'da.Hanımı da , kendiside Allahu a'lem evliyadan idi.Sessiz,sedasız.Ayağına bir hastalık isabet ettiği için,birini kesmişlerdi.Ama,ayağının kesilmesi, yüzünden tebessümü kesememişti.Çünkü,inancı kuvvetliydi.Kaderden diyor,hastalığınada ,herşeyine de rıza gösteriyordu.Hanımı anlatıyor:

-Vefatı anında,çok şiddetli nefes alıp veriyor.Alnı boncuk boncuk terlemiş.Kan ter içinde adeta.Tabii vefalı hanımı,müslüman zevce,başında bezle alnını siliyor.Şefkatle sormuş bir ara beyine:
-Efendi.çok mu acı çekiyorsun,niye böyle nefes nefesesin?

-Ne acı çekmesi!demiş adam.Hocaefendimizle hac yapıyoruz da,bu topal ayağımla arkasından koşacağım da yetişeceğim diye uğraşıyorum.Bu yüzden nefes nefeseyim.

Allah ,nasıl alıyor salih kulunun ruhunu.Hacda tavaf eder gibi.Vefat telaşını,hacda hocasına yetişme telaşı olarak gösteriyor.

Selamün Aleyküm!
Allah razı olsun sevgili kardeşim!
Sabah sabah tüylerim diken diken oldu!
Her seferinde büyük bir üzüntü...
Biz nereee, onlar nereeeee (kendi adıma söylüyorum kimse üstüne alınmasın)
Allah'a emanet olunuz!

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm!
Allah razı olsun sevgili kardeşim!
Sabah sabah tüylerim diken diken oldu!
Her seferinde büyük bir üzüntü...
Biz nereee, onlar nereeeee (kendi adıma söylüyorum kimse üstüne alınmasın)
Allah'a emanet olunuz!
Aleyküme selam kardeşim.
etkilenmemek mümkün değil.
Rabbim hayırlı ölüm nasip etsin cümlemize.
sizde Allaha emanet olunuz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt