Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Telaşi Niye Imiş? (3 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
yani bide burda çıkarılacak ders var ölüm anında dışa vuran halin insanın amelini göstermiycenide anlaya biliriz eşi sormasaydı yada cevap alamsaydı" ne kadar zor can veriyor,demek azrail ona acı geldi "diyerek zanda buluna bilinirdi..

paylaaşım için eline saglık kardeşim selam ve duail kal
çok haklısın kardeşim.Allaha emanet ol.:H

ervaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim Sen ne büyüksün, hepimize böyle ölümler nasip eyle ins.
paylasim icin Allah razi olsun tüylerim diken diken oldu

MMM37

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN,
ELiNiZE,YÜREGiNiZE SAGLIK

ikraa

Kayıtlı Kullanıcı
Prof.Dr. M. Esad Coşan'dan:

-Bizim Erzincanlı fakir bir komşumuz vardı,İstanbul'da.Hanımı da , kendiside Allahu a'lem evliyadan idi.Sessiz,sedasız.Ayağına bir hastalık isabet ettiği için,birini kesmişlerdi.Ama,ayağının kesilmesi, yüzünden tebessümü kesememişti.Çünkü,inancı kuvvetliydi.Kaderden diyor,hastalığınada ,herşeyine de rıza gösteriyordu.Hanımı anlatıyor:

-Vefatı anında,çok şiddetli nefes alıp veriyor.Alnı boncuk boncuk terlemiş.Kan ter içinde adeta.Tabii vefalı hanımı,müslüman zevce,başında bezle alnını siliyor.Şefkatle sormuş bir ara beyine:
-Efendi.çok mu acı çekiyorsun,niye böyle nefes nefesesin?

-Ne acı çekmesi!demiş adam.Hocaefendimizle hac yapıyoruz da,bu topal ayağımla arkasından koşacağım da yetişeceğim diye uğraşıyorum.Bu yüzden nefes nefeseyim.

Allah ,nasıl alıyor salih kulunun ruhunu.Hacda tavaf eder gibi.Vefat telaşını,hacda hocasına yetişme telaşı olarak gösteriyor.

allh razıı oşsun efendm..evet "insan nasıl yaşarsa öyle ölür;ve nasıl ölürse öyle haşr olr"
hay akşamlar...

serife07

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
Allah( c.c.) razı olsun paylasımın icin... emegine , yüreğine sağlık...
Allah'a emanet olun...

salih cingöz

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim daha okumuştum şimdi sayenizde tekrar okumak nasip oldu Allah yar ve yardımcınız olsun inşaallah

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
esselamü aleyküm ablam incunurum nesi var yaa... neden amelıyat olluck neyden şüphelenıyorlar. bıze haber verırmısın ... Rabbım şifalar versin inşaAllah....çok üzüldüm şimdi yaa

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ELİNE GÖNLÜNE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
esselamü aleyküm ablam incunurum nesi var yaa... neden amelıyat olluck neyden şüphelenıyorlar. bıze haber verırmısın ... Rabbım şifalar versin inşaAllah....çok üzüldüm şimdi yaa
aleyküme selam tuba.incinur çok basit bir ameliyat olucaktı.bademcik ameliyatı.ama iltihap toplandığı için ağır antibiyotikler verildi.kan tahlillerinde şüphelendi doktor.ama bişey söylemek istemedi.bu gün izne çıkıyorum.üniversiteye sevk edildi.onunla uğraşıcam.inşallah iyi haberler veririm size.dün akşam öğrendik.iznim sınırsız.allah razı olsun.rabbime emanet ol.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam tuba.incinur çok basit bir ameliyat olucaktı.bademcik ameliyatı.ama iltihap toplandığı için ağır antibiyotikler verildi.kan tahlillerinde şüphelendi doktor.ama bişey söylemek istemedi.bu gün izne çıkıyorum.üniversiteye sevk edildi.onunla uğraşıcam.inşallah iyi haberler veririm size.dün akşam öğrendik.iznim sınırsız.allah razı olsun.rabbime emanet ol.

Allahım inş iyi haberlerını beklıyoruz ablacım pazartesı gırersın dımı sıteye... bende dua edıcem ıncunurum için. Rabbım acıl şifalar versin. Allah yardımcsınız olsun ...:A:A İNCUNURUMDA SENDE Allaha emanet ol canm ablam..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt