Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tanişabilirmiyiz.. (2 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ben nevin.doğma büyüme sakaryalıyım.çalışıyorum.muhasebeciyim.sizede kolay gele:).allaha emanet olunuz

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
malatyalıyım.istanbulda ikamet ediyoruz işimden dolayı ,devlet dairesinde çalışıyorum.allaha emenet olun.selametle kalın.

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum,

Yeni üye olan kardeşlerim ve konuyu açan kardeşim hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun diliyorum,hayırlı paylaşımlar yaparak eksiklerimizi doğru kaynaklardan temin etmek ve Mevlanın Rızasını kazanmak olsun gayemiz Rasulullaha (s.a.v) salavatı unutmayalım...:)

M

manav909

selamun aleykum kardeslerım bende yenı sayılırm hepınızı yardım ıcın dua kosesınde "kardeslerım ALLAH rızası ıcın su kardesınıze duanızla yardım edermısınız" ısımlı derdımı ortak olmaya beklıyorum....

antiocheiaaslan

Kayıtlı Kullanıcı
ünversite mezunu kamuda yöneticilik yaptım emekli oldum allah herkese nasip etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt