Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tanişabilirmiyiz.. (3 Kullanıcı)

sultanim

Kayıtlı Kullanıcı
amine kardeşim demek sivastasın neresindensin ve suan hangi ilçedesin...

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
Oo Sivasli Amma Hemşehrim Varmiş :)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
amine kardeşim demek sivastasın neresindensin ve suan hangi ilçedesin...

_______selamün aleyküm
sultanım kardeşim sivasın içinden inşallah ...bana sordugunuz hatimlerle ilgili size link vermiştim o furumda görmüştürsünüz inşallah bu günlerde ikinci hatimin cüzleri dagıtılabilinir.. ilgileniyor iseniz bakmanızı tavsiye ederim kardeşim
rabbimize emanet olunz
selam ve dua ile_____

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun.
Site çok büyük konular çok olduğu için maalesef her foruma bakamıyoruz mesaj yazamıyoruz

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşalarım dinkardeşlerim hepinizin mesajlarını okudum hoşbulduk ALLAH(C.C.) RAZI OLSUN HEPİNİZDEN İİ DUALARINIZ VE DİLEKLERİNİZ İÇİN.BURDA SİZLERİN ARASINDA ÇOK MUTLUYUM HEPİNİZLE TANIŞTIĞIMA MEMNUN OLDUM...

:Eyyub:

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm bende Eyyüb....

cranberry_84

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba bende daha bugün üye oldum baya güzel bir site hazırlanmış bizim için, çok beğendim. İstediğim her şeye ulaşabiliyorum. Kendimi tanıtmayı unuttum:))
ismi zühtü izmirde yaşıyorum büyük ihtimalle 3 aya kadar Türkiye'nin herhangi bir yerinde olabilirim. KPSS sağolsun:))

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba bende daha bugün üye oldum baya güzel bir site hazırlanmış bizim için, çok beğendim. Istediğim her şeye ulaşabiliyorum. Kendimi tanıtmayı unuttum:))
ismi zühtü izmirde yaşıyorum büyük ihtimalle 3 aya kadar türkiye'nin herhangi bir yerinde olabilirim. Kpss sağolsun:))

selmun aleyküm kardeşlerim hepinizden allah razı olsun.hepinizle tanıştığıma çok memnunum....

DİLEK-HİLAL

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşim memnun oldum tanıştığıma ben dilek 24 yaşındayım istanbulda yaşıyorum ve muhasebeciyim burda zaten bol miktarda muhasebeci var yada muhasebe okuyan var

sumelek

Kayıtlı Kullanıcı
İLK ÖNCE KENDİMİ TANITAYIM 24 YAŞINDAYIM ASLEN GİRESUNLUYUM İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM EVLİYİM BİDE RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ KIZIM VAR.ÇALIŞIYORUM MUHASEBECİYİMM:)

hoşgeldiniz kardeşim allah bağışlasın güzel paylaşımlarla inşaallah selametle kalın

cumali yaver

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı cumalar. ben cumali bugun uye oldum.kıbrısta yasıyorum aylemle beraber insallah guzel dostluklar dinir ve dini bilgilerinizden paylasırız

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldiniz kardeşim.inşallah güzel paylaşımlarda bulunuruz.allah yar ve yardımcınız olsun..selam ve dua ile.

çiğdem09

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar bende yeni üye oldum çok güzel bir site inşaallah herkese hayırlı olur

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
İnşallah herkese hayırlı olur
Allah'a Emanet olun.

mir_erhan

Moderator
Aleyküm selam hoş geldiniz..
üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah
selam ve dua ile

beyzaburak

Kayıtlı Kullanıcı
SA. arkadaşlar ben bu gece ilk defa girdim merak ettiğim konulara baktım ve çok beğendim. hemen üye oldum. fakat site hakkında ve işleyişi hakkında hiçbilgim yok. tanışır yardımcı oluranız sevinirim...

northerner

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz arkadşlar üyelikleriniz hayırlı olsun

merthan

Kayıtlı Kullanıcı
Slm arkadaşlar ben yeni uye oldum.adım merthan ankaralıyım 1974 dogumluyum kamuda calsıyom. Zaman buldukca herkesle tanısıp faydalı sohbet etmek ısterım.allah emanet olun

merthan

Kayıtlı Kullanıcı
Bu arad belirteyim hic bir arkadasımla tanısmadım.umarım tanısma fırsatım vede zamanım olur.herkese saygılar sunarım

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt