Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Takıntı ve Vesveseden Kurtulmak İçin Ne Yapmalı ? (1 Kullanıcı)

halimeerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun çok güzel paylaşim saolasınız

tuareg

Kayıtlı Kullanıcı
Allah(C.C) sendende razı olsun değerli kardeşim.

xislamiyetx

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razı olsun kardeşim.Herkese bunları anlatıyorum.

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
:a12:saolun RABBİME emanet olun.

tuareg

Kayıtlı Kullanıcı
Sağolun arkadaşlar.Allah(C.C) sizlerdende razı olsun.

Derya93

Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleykum kardeslerim benim bir senedir vesvese le ugrasiyorum, oncelikle kendi hayatimla ilgi vesveseler ediyordum cok kotu gunler gecirdim, asil en kotuu gunleri suan geciriyorum, namazlarimi hic gecirmiyorum dualarimi yapiyorum, ama ole bi vesveseye kapandim ki her gun agliyorum cunki dinle alakali vesvese yapmaya basladim kotu dusunce, mesel namaz kilarken aklima sey getiriyolar nasil olsa sen Allaha inanamiyon tobe tobe :( daha sonra Allah yok goremion :(( ve ben ustune gidiyom ve hep okuyorum Allah ismini andikca korkuyorum kendimi iyi hisetmiyorum, dua okurken felan sanki Allah a karsi sogukum :( kendimi cok suclu hisediyorum kendimi kayip etmis gibiyim korkuyom allah beni sevmez diye, beni cehendemine koyar diye!! Kafam bir hos yardim istiyorum :(( namaza devam

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt