Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şok şok şok...işte kadınların örnek lideri.... (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

Allah CC. sonumuzu hayreylesin...

Ya olduğumuz gibi görünelim...
Ya da göründüğümüz gibi olalım...

Tartışmaya girmeye gerek yok...
Kimseye birşey kazandırmıyor...
Sadece şeytan gülüyor...

canan_18

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cnn17.tr.gg
Tartışmaya girmeye gerek yok...
Kimseye birşey kazandırmıyor...
Sadece şeytan gülüyor...

Evet mavci abi haklısın.
Eğer bu seviyesiz atışmalar devam ederse,artık buraya kimse birşey yazmasın lütfen!!!Kalp kıran kırana...Bu konu değil de başka konu açılsa yine aynı şeyleri mi yapacaksınız?Şayet kimse seviyeli bir şekilde tartışamıyorsa yada TARTIŞMAYI BİLMİYORSA ortalığı karıştırıp durmasın.İşi ehline bıraksın ve birşeyler öğrenmeye çabalasın.Bu siteye üye olanlar kimin ne olduğunu çok çok iyi biliyor.Hem Erzurumli abi, sen de üzülme ve siteden ayrılmana neden olacak bir şey yok bence.Sen sana söylenenlere kulak asma.Senin ne niyetle iş yaptığını biliyoruz.

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
Kardeşim ben yalancı isem eğer bütün bu ismini saydığım kişilerin aynı IP adresi ile girip girmediklerini elbette site sahipleri bilirler ve kimseye iftira atmaktanda Allah Teala ya sığınırım ve yine diyorum sana ben ne yaptımda bana riyakar,yalancı gibi yakıştırmalar atıyorsun ayrıca site sakinleri sizlere sesleniyorum, ALLAH AŞKINA SÖYLEYİN ,ben kimseye peygamberim bana inanın dedimmi? yada ben mehdiyim dedimmi,yada ben evliyayım Allah dostuyum dedimmi? yada içtihat sahibiyim dedimmi? yada hocayım dedimmi? yada bana abi diyin dedimmi? en büyüğünden en küçüğüne kadar saydım soruyorum ey insanlar sizlere hayır duasından başka bir şeyim dokundumu? yalan bir sözümü gördünüzmü ,bir hatamı ,yada birinizin kalbini haksız yere kırdımmı? hakkınızı gasp ettimmi? CEVAP VERMEZSENİZ GİDECEĞİM BU SİTEDEN,SİTE YÖNETİMİ BİR EL ATIN BU İŞE CANIM ÇOK SIKILIYOR!!!!!

erzurumli abi seni tanımıyorum sadece konularımza yazılan diyaloglarımdan yola çıkarak senin hiç bir olumsuzluğunu görmedim...

sana şunu söyleyeyim benim yazdığım bilakis dini bi yazıyı "anlamayıpta" bana burda dinsiz diye bile suçlayan oldu düşünebiliyomusun..

hatta birisi beyaz renk ile ağza alınmayacak bişey yazmış ki o beyaz renkli yazıyı kimse görmüyordu .. kendini akıllı sanıyor ya ,,
ama ben alıntı yapmıştım yazısını ozaman görmüştüm .. gerçi gündeme getirmedim. sessiz kaldım ..
bazen insan haklı olsada kahrından susar ya hani..
her susan suçluluktan susmaz ya hani...

neyse noldu sonuçta herşey herkes yatsıya kadar..
ertesi gün baktım ki banlanmış ...

diyeceğim o ki sen burada bilgi alış verişi yapmaktasın ve bu amaçtasın.. llütfen giderek bu düşünceleri çürütme olur mu B)...

selamünaleyküm.. selametle..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt