Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SİZİ DAVET EDİYORUMMM (2 Kullanıcı)

tuba20

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SİZİ DAVET EDİYORUMMM

Zerda abla maddi misafirin olduğum gibi o gecede inş manevi misafirin olmayı istiyorum.Aslında sana gelsem maddi olarakta birlikte olsak ne güzel olurdu ama bu kardeşinide duana eklersen memnun olurum

avdan

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
avdan yazdı:
BU DAVETE İCABET EDİLİR ALLAH RAZI OLSUN BU GÜZEL DÜŞÜNCENİZDEN DOLAYIB)
Bu acizane kardeşinizde sizi bekliyor olacak kardeşim isimlerinizi alıyorum inş duamda sizlerde olacaksınız dualarınızda eksik etmeyin selametle
SAĞOLASIN KARDEŞİM RABBİM DUALARINIZI KABUL VE MAKBUL EYLESİN ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN DUALARDA BULUŞMAK ÜZERE

mehmetyz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: bende yanındayım duanda kardeşim

RE: bende yanındayım duanda kardeşim

Ravza_Nur yazdı:
tugba gunes yazdı:
EH BÖLE Bİ DAVETE HANGİ AKIL SAHİBİ HAYIR DERKİ!!!İNŞALLAH SALI GECESİ 4 DE SEVDAMIZ VE DUALARIMIZ BİR OLSUN.B)B)
ALLAH'A EMANET OLUN.
YÜREĞİ BU AŞKLA YANAN BİLİR ANCAK BU AŞKI

''BİR CAN VAR CANINDA O CANI ARA
BEDEN DAĞINDAKİ GİZLİ MÜCEVHERİ ARA
EY YÜRÜYÜP GİDEN DOST BÜTÜN GÜCÜNLE ARA
AMA DIŞARDA DEĞİL ARADIĞINI KENDİ İÇİNDE ARA.''B)B)
Rabbim razı olsun güzel kardeşim sizi dua için seccademin başında bekliyor olacağım.SELAM VE DUA İLE

Boncuklu

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
Merhaba değerli kardeşlerim,bilindiği üzere Sevgililer günü yaklaşıyor,bizim inancımıza göre Sevgili,anne,baba,vb.günlerin kutlanılması veya beğenilmesi uygun değildir.Ben acizane kardeşiniz olarak,sizleri bugünü kutlayanlara muhalif olarak Salı gecesi saat 4 te hakiki sevglimizle buluşmaya davet ediyorum.Allah rızası için kalkalım abdest alıp iki rekat namaz kılalım.Ve ellerimizi kainatın yegane sahibine açalım.Ve birbirimiz için dua edelim.Evet bugün sevgililer günü..
Sen de buluş Sevdiğinle bugün!
At kendini seccadeye, bir tövbe et, dönmemecesine..
O'nun sevmediği herşeye "elveda" de!
Gözyaşların armağan olsun O'na..
Gözyaşların ve zaten O'nun olan yüreğin..
Bugün ve hergün!
Siz davetlimsiniz gelsenizde gelmesenizde dualarımda tüm kardeşlerim olacaktır.Ama ben sizi bu duada bekliyor olacağım..Acizane kardeşiniz RAVZA

Ne, güzel yazmi$siniz;sizden ve katilanlardan ALLAH(CC) razi olsun in$AALLAH...

S.A...B)

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

S.A. ABLAM,
ÇOK GÜZEL BİR HAZIRLIK VE DÜŞÜNCE. BUDA ANCAK RAVZA NUR ABLAMDAN ÇIKARDI ZATEN
İNŞALLAH DAVETE İCABET SÜNNETTİR, Kİ BU DAVETE İCABET KANAATIMCA DAHA EFDAL BİR SÜNNET OLACAKTIR.
İNŞALLAH SÖYLEDİĞİNİZ SAAT VE YERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE.
K.S.E.O

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm güzel ablam sen bizi böyle gzel bi olaya davet edersinde biz icabet etmezmiyiz inşallah dediğin saatde buluşmak ümidiyle.
'Siz, insanlar için çıkarılmış en hayırlı bir ümmetsiniz: iyiliği emreder, kötülükten sakındırırsınız.' (Âli İmrân)

'Sizden öyle bir cemâat bulunsun ki (onlar herkesi) hayra davet etsin, iyiliği emredip kötülükten sakındırsın. ' (Ali İmrân)

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

S.A
İNŞALLAH KATILALIM ABLAM.ALLAH RAZI OLSUN.BU TÜR KONULARDA HEP ALTERNATİFLER ÜRETELİM.

ireme

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
Merhaba değerli kardeşlerim,bilindiği üzere Sevgililer günü yaklaşıyor,bizim inancımıza göre Sevgili,anne,baba,vb.günlerin kutlanılması veya beğenilmesi uygun değildir.Ben acizane kardeşiniz olarak,sizleri bugünü kutlayanlara muhalif olarak Salı gecesi saat 4 te hakiki sevglimizle buluşmaya davet ediyorum.Allah rızası için kalkalım abdest alıp iki rekat namaz kılalım.Ve ellerimizi kainatın yegane sahibine açalım.Ve birbirimiz için dua edelim.Evet bugün sevgililer günü..
Bugün ve hergün!
Siz davetlimsiniz gelsenizde gelmesenizde dualarımda tüm kardeşlerim olacaktır.Ama ben sizi bu duada bekliyor olacağım..Acizane kardeşiniz RAVZA

SELAMUN ALEYKÜM....HERKES SİZE ABLA DEDİĞİ İÇİN BENDE ABLA DEMEK İSTİYORUM...GERÇİ YAŞINIZI BİLMİYORUM AMA BELKİDE BENDEN KÜÇÜKSÜNÜZ...EĞER KÜÇÜKSENİZ HAKKINIZI HELAL EDİN....ABLA SAYGI SÖZCÜĞÜDÜR...CANIM ABLAM DİYE BAŞLAMAK İSTİYORUM....BU NE MUHTEŞEMLİK,BU NE KADAR NE GÜZEL BİR DÜŞÜNCE....İNANIN BANA BU GÜZELLİĞİN KARŞISINDA NE YAZACAĞIMI ŞAŞIRIR OLDUM....KELİMELERLE TELAFUZ EDEMİYORUM....SİZ DAVET EDECEKSİNİZ DE BİZ GELMEYECEĞİZ BU MÜMKÜNMÜ....RABBİMİZLE BULUŞMAYA DAVET EDİYORSUNUZ....HANGİ AKIL SAHİBİ GELMEMEZLİK EDEBİLİR....CANIM ABLAM YANINIZDA OLUCAĞIM İNŞAALLAH....ELLERİMİZ SEMAYA KALKARKEN TEK YÜREK TEK CAN OLACAĞIZ İNŞAALLAH...RABBİM DUALARIMIZI KABUL BUYURSUN....BULUŞMAK ÜMİDİYLE...B)B)

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
Bugün ve hergün!
Allah razı olsun ablacım. dualarımla inş. yanınızda olacağım. selam ve muhabbetle..

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

tuba20 yazdı:
Zerda abla maddi misafirin olduğum gibi o gecede inş manevi misafirin olmayı istiyorum.Aslında sana gelsem maddi olarakta birlikte olsak ne güzel olurdu ama bu kardeşinide duana eklersen memnun olurum
Değerli kardeşim inş bu gece hepimiz birbirimizin kalbine misafir olacağız bu gecenin çok güzel olacağına inanıyorum.selam ve dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Boncuklu yazdı:
Ravza_Nur yazdı:
Bugün ve hergün!

Ne, güzel yazmi$siniz;sizden ve katilanlardan ALLAH(CC) razi olsun in$AALLAH...

S.A...B)
Rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim,isimlerinizi aldım inş burayada yazacağım dileyen kardeşim alıp listedeki kardeşlerimizin adını anarak dua eder.Selam ve dua ile

evindar

Kayıtlı Kullanıcı

" Es salâtü hayrun mine ' n nevm " (Namaz uykudan daha hayırlıdır)

selamünaleyküm ablacım,

bu güzel davetinize inşaALLAH bizde katılacağız. Daima dualarımdasınız dualarınızda yer alabilmek duası ile ...

selamünaleyküm

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

evindar yazdı:
" Es salâtü hayrun mine ' n nevm " (Namaz uykudan daha hayırlıdır)

selamünaleyküm ablacım,

bu güzel davetinize inşaALLAH bizde katılacağız. Daima dualarımdasınız dualarınızda yer alabilmek duası ile ...

selamünaleyküm
Aleyküm Selam değerli kardeşim,bu acizane kardeşinizde sizleri bekliyor olacak şimdiden çok heyecanlıyım.SELAM VE DUA İLE

sehidearzu

Kayıtlı Kullanıcı

bu gece saat 4 de dimi.inşALLAH bende sizle beraber ellerimi açmış dua ediyor olucam.
ravzanur kardeşim ne güzel bi hayra vesile oldun yaaB)ALLAH RAZI OLSUN...
karlı alışveriş;)

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

ablacım bende varım gece 4 te buluşmak ümidiyle dualarım sitedeki tüm kardeşlerim için hayrılı gecelerr buarada böyle bır fikir sunduğunuz için Allah razı olsun sizden selam ve dua ileB)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt