Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SİZİ DAVET EDİYORUMMM (1 Kullanıcı)

mehmetyz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SİZİ DAVET EDİYORUMMM

Ravza_Nur yazdı:
imamhalil yazdı:
***GAYRETİNİZDEN DOLAYI TEBRİK EDER; BU KARDEŞİNİZİ DE DUALARINIZDA YAD ETMENİZİ RİCA EDERİM.
***BAHUSUS BİZİM YAVRULARIMIZ KUR'AN AŞIĞI OLSUN DİYE GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATAN KIYMETLİ BİR HOCAMIZIN BU ARA BÜYÜK SIKINTILARI VAR O'NA VE ONUN ŞAHSINDA TÜM KUR'AN HİZMETKARLARINA DUA ETMENİZİDE ÖZELLİKLE İSTİRHAM EDİYORUM.
Rabbim razı olsun.Hocam dualarımız sizinle ve hocamızla Rabbim yar ve yardımcınız olsun inş SELAM VE DUA İLE

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza Nur msnen ne zaman açık oluyor biz senin msn ni ekledik bize mail at ne zaman gireceğine haber wer bizde o zaman girelim ben ancak akşamları msn ye girbilirim oğlum yardım ediyor selamlar

avdan

Kayıtlı Kullanıcı

BU DAVETE İCABET EDİLİR ALLAH RAZI OLSUN BU GÜZEL DÜŞÜNCENİZDEN DOLAYIB)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

avdan yazdı:
BU DAVETE İCABET EDİLİR ALLAH RAZI OLSUN BU GÜZEL DÜŞÜNCENİZDEN DOLAYIB)
Bu acizane kardeşinizde sizi bekliyor olacak kardeşim isimlerinizi alıyorum inş duamda sizlerde olacaksınız dualarınızda eksik etmeyin selametle

y_vural

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm
cennet cennet dedikleri, birkaç köşk ile birkaç huri, isteyenlere ver onları, bana SENİ gerek SENİ
ALLAH a emanet olunB)

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı

ABLACIM. HAZIRLAMIŞ OLDUĞUN LİSTEYİ SALI AKŞAMI BURAYA YAZARSAN BİZLERDE FAYDALANIR. DİĞER MÜMİN KARDEŞLERİMİZEDE DUA EDERİZ.SALI GECESİ İNŞALLAH.A.E.O

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

ALLAH RAZI OLSUN.İNŞAALLAH BEN DE EN SEVGİLİNİN,TEK SEVGİLİNİN HUZURUNA GELECEĞİM O SAATTE.YUNUS UN DEDİĞİ GİBİ -BANA SENİ GEREK SENİ-

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ABLAM AKLINA KUVVET Mİ DİYİM NE DİYİM.HANİ BEN DİYORUM BU YAŞTA BU ZEKA......ABLACIM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL BİR DAVET.İNŞ TEK YÜREK OLURUZ O GECE.SENİ ÇOK SEVEN BACIN FATMAB)

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B) buluşmak üzere inşallah.dua ve selam ile.

fanatikferdici

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN RAVAZ KARDEŞİMİZDEN...

bizde sevgili mevgili yok gerçek sevgili ALLAH(C.C) VE HZ.MUHAMMED MUSTAFA (SAV) DİR...

''GECE KALKINIZ BELKİ BU SİZİN İÇİN DAHA HAYIRLI OLACAKTIR''

KALKMAKTA ZORLANAN KİŞİ 7 SEFER ''KEVSER''SÜRESİNİ OKUSUN VE YATSIN...

VESSELAM...

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

fanatikferdici yazdı:
ALLAH RAZI OLSUN RAVAZ KARDEŞİMİZDEN...

bizde sevgili mevgili yok gerçek sevgili ALLAH(C.C) VE HZ.MUHAMMED MUSTAFA (SAV) DİR...

''GECE KALKINIZ BELKİ BU SİZİN İÇİN DAHA HAYIRLI OLACAKTIR''

KALKMAKTA ZORLANAN KİŞİ 7 SEFER ''KEVSER''SÜRESİNİ OKUSUN VE YATSIN...

VESSELAM...

EVET KARDEŞİM 7 KEVSER DENENMİŞTİR VE ALLAHIN İZNİ İLE İNSAN SAAT ÇALMADAN BİR DAKİKA ÖNCE KALKIYOR.BEN HALA HAYRETTEYİM.KALKAMAYAN ARKADAŞLAR İHLASLA UYGULASINLAR.SABAH NAMAZINI KAÇIMAK GİBİ BİR SIKINTIDAN KURTULURLAR İNŞAALLAH.

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı

:)DEĞERLİ KARDEŞİM ÖNÇELİKLEM BİZLERİ UYARDIĞIN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN
B) OGECE BENDE SEVGİLİMİN HUZURUNA DURUP SELATÜ SELAM GETİRİP DUA EDECEGİM HEPİMİZ VE BÜTÜN İNSANLIK İÇİN B)

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

DAVETE İCABET ETMEK GEREK.İNŞALLAH BENDE ORDA OLACAĞIM DUALARDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE...EN SEVİLİ GÜNÜMÜZ OLSUN İNŞALLAH...HIÇKIRIKLARLA ANLAŞALIM O GÜN.SELAMETLE...

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

ABLACIM BENDE ORADA DUALARINIZA ORTAK OLMAK İSTİYORUM..
ALLAHIN İZNİ İLE SALI GECESİ BERABER OLMAK DİLEĞİYLE..B)B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

y_vural yazdı:
selamün aleyküm
cennet cennet dedikleri, birkaç köşk ile birkaç huri, isteyenlere ver onları, bana SENİ gerek SENİ
ALLAH a emanet olunB)
Değerli kardeşim o gece aramızda olup davetimize icabet edeseniz inş arzu ettiğinize nail olursunuz.SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Birnur yazdı:
ABLACIM. HAZIRLAMIŞ OLDUĞUN LİSTEYİ SALI AKŞAMI BURAYA YAZARSAN BİZLERDE FAYDALANIR. DİĞER MÜMİN KARDEŞLERİMİZEDE DUA EDERİZ.SALI GECESİ İNŞALLAH.A.E.O
Kardeşim inş yazmaya çalışacağım.SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
ABLAM AKLINA KUVVET Mİ DİYİM NE DİYİM.HANİ BEN DİYORUM BU YAŞTA BU ZEKA......ABLACIM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL BİR DAVET.İNŞ TEK YÜREK OLURUZ O GECE.SENİ ÇOK SEVEN BACIN FATMAB)
Ya Fatma kardeşim,bu yaşta bu zeka diye işite tam söylenilecek zaman değilmi yada şöyle diyebilirsin.Kimin ablası diye....Güzel kardeşim Rabbim cümlemizden razı olsun.O gece seni bekliyor olacağım seccademde kalp kalbe karşıdır.Bende seni çok seviyorum.Rabbim gönlüne göre versin.SELAM VE DUA İLE

hasanfb

Kayıtlı Kullanıcı

böyle bir şeyi bizlere hatırlattığın Allah razı olsun senden inşallah salı günü bende secdede olup dualarım sizlerin üzerine olacaktır.
bunu bu siteden haberdar olmayan diğer arkadaşlara da ulaştımayı ihmal etmemek gerekir.

Allahın Rahmeti Bereketi ve Selameti bütün inanların üzerine olsun...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

hasanfb yazdı:
böyle bir şeyi bizlere hatırlattığın Allah razı olsun senden inşallah salı günü bende secdede olup dualarım sizlerin üzerine olacaktır.
bunu bu siteden haberdar olmayan diğer arkadaşlara da ulaştımayı ihmal etmemek gerekir.

Rabbim sizlerdende razı olsun kardeşim dualarımız bir olsun inş düşünceniz içinde tşk ediyorum size

hasanfb

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
hasanfb yazdı:

Rabbim sizlerdende razı olsun kardeşim dualarımız bir olsun inş düşünceniz içinde tşk ediyorum size

Asıl Bizler sana teşekkür ederiz Revza_Nur kardeş.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt