Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizden sonra geleni tahmin etme (2 Kullanıcı)

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
offf değil afff deyin....
haklısınız dılımız surctu ılgınızden dolayı ozellıkle teşekur etmek ısterdım... yapılacak işinız varmı mesela cam sılmek yada mutfak temızleme veya bulaşık yıkama baştan soyleyım bulaşık yıkamada ustgume yoktur....

işin şakası bır yana Allah azze ve celle razi olsun sizden

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
haklısınız dılımız surctu ılgınızden dolayı ozellıkle teşekur etmek ısterdım... yapılacak işinız varmı mesela cam sılmek yada mutfak temızleme veya bulaşık yıkama baştan soyleyım bulaşık yıkamada ustgume yoktur....

işin şakası bır yana Allah azze ve celle razi olsun sizden

Ne demek kardeşim Görevimiz.
Temizlikten yana derdim yok .Benim işim değil:a04:Arada bir anca:a24:
Sağolun. Büyüklerimize iş yaptırtmayız evelALLAH

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
Ne demek kardeşim Görevimiz.
Temizlikten yana derdim yok .Benim işim değil:a04:Arada bir anca:a24:
Sağolun. Büyüklerimize iş yaptırtmayız evelALLAH
onca bulmacalar çözdüm sizin bu mesajinizi çözemedi bağişlayın... diyorsunuz ki benim işim deyil.. sonra arada bır diyorsunuz.. hem kardeşim dediniz sonrada buyuklerimize iş yaptır mayız dedınız....

şimdi ben sizden buyukmuyum yoksa ufak kardeşmiyim ..iyiden iyiye kafam kariştı . bu bulmacayı 12 den once sorsaydınız kesın cevaplardim malumunuz memleketım icabi yarım gün faaliyet gosterebılıyorum.

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
onca bulmacalar çözdüm sizin bu mesajinizi çözemedi bağişlayın... diyorsunuz ki benim işim deyil.. sonra arada bır diyorsunuz.. hem kardeşim dediniz sonrada buyuklerimize iş yaptır mayız dedınız....

şimdi ben sizden buyukmuyum yoksa ufak kardeşmiyim ..iyiden iyiye kafam kariştı . bu bulmacayı 12 den once sorsaydınız kesın cevaplardim malumunuz memleketım icabi yarım gün faaliyet gosterebılıyorum.

Saat 12 meselesine güldüm doğrusu:a12:Çok mu karışık olmuş:a36:
Ben size açıklayayım...Siz benden büyüksünüz ama ben en başta kardeş dedim bu yüzden bu kervan böyle yürüdü.Özür..:a24:
Bundan sonra abi derim.Ufak kardeş ben oluyorum:a04:

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
Saat 12 meselesine güldüm doğrusu:a12:Çok mu karışık olmuş:a36:
Ben size açıklayayım...Siz benden büyüksünüz ama ben en başta kardeş dedim bu yüzden bu kervan böyle yürüdü.Özür..:a24:
Bundan sonra abi derim.Ufak kardeş ben oluyorum:a04:
estafurullah ozur dılenecek bır durum yok ortada sadece saat haylı ılerlemiş ben ozur dılerım.:D:D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
anlaşılan bugun hayır severlık ustunuzde yok yazamıyom ..sakın pc ye murekkep doldur deme da cunku denedım olmadı :Dklavyeyede doktum duman çiktı işe yaramadi
:a15::a15::a15::a15:
Abi çok güldürdün beni ya.....:a04:
NAsıl yazamıyorsun abi anlamadım ki :a03: mesaj yazdığımız yerde renkler var oraya tıklayın o kadar başka bir şeye gerek yok ki:a24:

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Atışmayın çocuklar siz şöle durun ben yaparım işleri :a15:

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
Atışmayın çocuklar siz şöle durun ben yaparım işleri :a15:
buyur anne acemının halınden ya anne anlar yada ustası ellerın dert gormesın annecım he bu arada kardeşimızınde doğum gunuymuş nıce hep beraber seneler asker donuşundede bı duğun dernek kovalarız hayırlısıyla..

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
Aaa olur mu hafize anem sen otur ben yaparım işleri...:a37:

VEeeee azmin sonuuu..:B
evet azmin sonu elımızde becerı varda haberımız yok allah senden razı olsun....

ama bu şekılde yapıldıyını bılıyordum da her mesaj yazmak ıstedıyımde ayarmı yapacam kaydetme lınkı yokmu

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
evet azmin sonu elımızde becerı varda haberımız yok allah senden razı olsun....

ama bu şekılde yapıldıyını bılıyordum da her mesaj yazmak ıstedıyımde ayarmı yapacam kaydetme lınkı yokmu

yok malesef.:a35: e daha iyi işte ..Her mesajın daha renkli olur..
Neyse abi size hayırlı günler ben çıkıyorum:a33:

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
yok malesef.:a35: e daha iyi işte ..Her mesajın daha renkli olur..
Neyse abi size hayırlı günler ben çıkıyorum:a33:
saolun allah razı olsun ama daha bı suru sıkıntılarım varr:(:(:)(( hem sızdede sevap kazanma azmı var neyse bugun gıdın yarın gelın devlet daıresı mısalı allaha emanet olun ....

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
şahadetgülü ablacım.son mesaj kimde konusunu yerle bir ettin de şimdi buraya mı el attın:a15:.burası da toz duman olmuş.ama sen önce bi son mesaj kimde adlı konuda al birinciliğini de sonra dönersin buraya:a12:

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
geçen yaz bu konuya çok uğrardım bensiz garip kalmamış bak şehadetgülüm konuyu devam ettirmişş:)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
buyur anne acemının halınden ya anne anlar yada ustası ellerın dert gormesın annecım he bu arada kardeşimızınde doğum gunuymuş nıce hep beraber seneler asker donuşundede bı duğun dernek kovalarız hayırlısıyla..

inşallah ağzın bal yesin hele benim oğlum bir gelsin gelinim hazır :a35:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt