Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

siz ne anladınız??????????? (2 Kullanıcı)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm bi konuda yardım istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden ALLAH razı olsun yeni mesaj nasıl yazılıyor bulamadım baş sayfada çıkacak

aleykum selam.
yeni konu açmak istiyorsanız,konuyla ilgili bölümü bulun.üstte yeni konu aç yazıyor.oraya girin ve konunuzu açın.
ama tabi önce üsten forumlqarı tıklayın daha rahat girersiniz.selametle

cakar_10

Kayıtlı Kullanıcı
ya pardon bulamadım konuyla ilgili bölümü nerden bulacaz nereyi tıklıyoruz

nurışığı

Kayıtlı Kullanıcı
ne mi anladım
15 yaşımdayken tanıştığım biri 17 yaşımdayım demişti iç geçirdim acaba ben de o yaşa gelirmiyim diye 17 oldum 18 oldum nasıl geldi geçti anlamadım 18 de bi sohbet evine gidip gelmeye başladım işte o zaman ne anladıysam anladım şimdi 21 oldum ama 18 de bulduğum hayatın anlamını kaybetmiş gibiyim şuan günlerim hep o 18 de duydğum yaşama amacımı ibadetle geçirme hazzını mutluluğunu arıyorum aradığım şey çok yakınımda olduğunu bile bile anlamsız bi arayış içindeim

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de 17 yaşındayım ama çok şey anladım

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
ne mi anladım
15 yaşımdayken tanıştığım biri 17 yaşımdayım demişti iç geçirdim acaba ben de o yaşa gelirmiyim diye 17 oldum 18 oldum nasıl geldi geçti anlamadım 18 de bi sohbet evine gidip gelmeye başladım işte o zaman ne anladıysam anladım şimdi 21 oldum ama 18 de bulduğum hayatın anlamını kaybetmiş gibiyim şuan günlerim hep o 18 de duydğum yaşama amacımı ibadetle geçirme hazzını mutluluğunu arıyorum aradığım şey çok yakınımda olduğunu bile bile anlamsız bi arayış içindeim

ALLAH izin verirse 40 ları ve üstünüde görürüsünüz.
Ama her geçen günü ararsınız.
bende 20 li yaşları hasretle arıyorum ama nafile.
bu yaşların kıymetini iyi bilin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt