Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

siz ne anladınız??????????? (1 Kullanıcı)

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
20 Yaşındayım...... Bu Zamana Kadar

Dert
Keder
Tasa
Üzüntü
Şanssızlık
Can Sıkıntısı
İntihara Teşebbüs Ettim
Trafik Kazaları Geçirdim
Sakatlandım
Yaaralandım
Bıçaklandım
çocuk yaşta hayata atıldım
ruhi sıkıntılar geçirdim
yarım hafız oldum

Ve bunlara karşılık yinede şükretmekten vazgeçmedim...

ALLAH'IM ALMIŞ OLDUĞUM NEFESE ŞÜKÜRLER OLSUN

.............................

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı
koskoca bir sıfır ne eveli var nede ahiri

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
20 Yaşındayım...... Bu Zamana Kadar

Dert
Keder
Tasa
Üzüntü
Şanssızlık
Can Sıkıntısı
İntihara Teşebbüs Ettim
Trafik Kazaları Geçirdim
Sakatlandım
Yaaralandım
Bıçaklandım
çocuk yaşta hayata atıldım
ruhi sıkıntılar geçirdim
yarım hafız oldum

Ve bunlara karşılık yinede şükretmekten vazgeçmedim...

ALLAH'IM ALMIŞ OLDUĞUM NEFESE ŞÜKÜRLER OLSUN

.............................

RABBIM razı olsun kürşat kardeşim.
MaşALLAH 20 senede görmedigin,çekmedigin ne kalmışki?
Şu halde bile ŞÜKÜR diyorsun ya.NE MUTLU SANA.
ALLAH şükrünün karşılıgını nasip eder inşALLAH.
selametle

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
RABBIM razı olsun kürşat kardeşim.
MaşALLAH 20 senede görmedigin,çekmedigin ne kalmışki?
Şu halde bile ŞÜKÜR diyorsun ya.NE MUTLU SANA.
ALLAH şükrünün karşılıgını nasip eder inşALLAH.
selametle

Senden de Razı Olsun Abi Sağol...

Sıkıntıyla Dolu Bir Hayatım Oldu Evet... Hem Aileden Hemde Benden Kaynaklanan Sorunlardan..... Ama Her Gece Yatağıma Uzandığımda da "Allah'ım Vermiş Olduğun Nimetler için Sana Şükürler Olsun Teşekkür Ederim" diye Dua Ederim...
Sabırlıyımdır Abi Hemde Çok Sabırlıyımdır... SABRIN SONU İNŞALLAH SELAMET OLACAK ABİ...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Senden de Razı Olsun Abi Sağol...

Sıkıntıyla Dolu Bir Hayatım Oldu Evet... Hem Aileden Hemde Benden Kaynaklanan Sorunlardan..... Ama Her Gece Yatağıma Uzandığımda da "Allah'ım Vermiş Olduğun Nimetler için Sana Şükürler Olsun Teşekkür Ederim" diye Dua Ederim...
Sabırlıyımdır Abi Hemde Çok Sabırlıyımdır... SABRIN SONU İNŞALLAH SELAMET OLACAK ABİ...

sabır müslümanın ilacıdır,kalkanıdır.
ALLAHINA sıgınıp sabr eden elbetteki sonuçta kurtuluşa erecektir.
senin gibi sıkıntı çeken çok insan gördüm.çogu o yolda helak olup gitti.Ama sabr eden sononda mureadına erdi.
ALLAHIM sanada sabr naip etsin.Bu yol sılıntılı bir yoldur.bu hayat denen yolun sonunda muradına erersin inşALLAH.selametle

ahsengazi

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm hayırlı geceler olsun inşallah yaşım 21 ama malesef yanlışlarla hatalarla dolu ve boşa geçen onca zaman ve hala da geçmekte.AFFEDİLENLERDEN OLMAK ÜMİDİYLE.SELAM SABIR VE DUA İLE

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm hayırlı geceler olsun inşallah yaşım 21 ama malesef yanlışlarla hatalarla dolu ve boşa geçen onca zaman ve hala da geçmekte.AFFEDİLENLERDEN OLMAK ÜMİDİYLE.SELAM SABIR VE DUA İLE

aleykum selam kardeşim.
RABBIM razı olsun.
kimin geçmişinde yalnış ve hata yokki,hepimizin geride kırık dökük zamanları vardır.
ama RABBIM ın merhameti her şeyin üzerindedir.
gelecek zamanlar sana hayır getirir inşALLAH.selametle

rana sevda

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum 19 yasındayım ve bu yasta okadar acı ve ıftıraya ugradım kı o gunden bu ana rabbıme sıgındım ve sabrettım ama cenab-ı hak herseyın cevabını hak edene verıyor bu gunlerıme sukur edıyorum

rana sevda

Kayıtlı Kullanıcı
su 3 gunluk dunyada sukretmeyı bıleceksın bılmeyene ogreteceksın allah gardolabında kı esyaların sayısını sormayacak sana kac ınsanı gıydırdıgını soracak rabbım evın varmı dıye sormayacak o evde kac ınsanı mısafır ettıgını soracak sukurler olsun rabbıme attıgım her adımı sukretıorum

ahsengazi

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam kardeşim.
RABBIM razı olsun.
kimin geçmişinde yalnış ve hata yokki,hepimizin geride kırık dökük zamanları vardır.
ama RABBIM ın merhameti her şeyin üzerindedir.
gelecek zamanlar sana hayır getirir inşALLAH.selametle

RABBİM Sizden razı olsun dualarda buluşmak ümidiyle

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Yaş 27 yavaş yavaş 28 e doğru gidiyorum sadece çok yorgunum....

G

gülderen özdemir

maşALLAH gülderen kardeşim.
RABBIM size en hayırlısını nasip etsin.
Ne güzel ,hiç olmazsa sen dogruyu bulmuşsun.ALLAHIM her kese nasip etmiyor işte.
daha yaşın genç.ama sana sorsam anltmakla bitiremezsin.biliyorum.aynısı bizlerdede var.
ama ne edersiki dünya böyle işte.
evinde eşinle çolugunla çocugunla huzurlu imanlı bir ömür geçirirsin inşALLAH.
yalnız tövbelerimizi ve şükürlerimizi hiç aksatmayalım.
ALLAHIM razı oldugu kullarından eylesin.amin.selametle

selamün aleyküm amin amin amin kasım abi çok şükür elhamdülillah bu günüme dünümede geçmişimede estağfirullah inşaallah rabbim bundan sonra sizlere ve bizlere rabbimin yolundan gitmeyi daha hayırlı bir hayatı nasip eder sizinde dediğiniz gibi her sabah namazından sonra önce 100 kere tövbe estağfirullah diyorum sonra 100kerede elhamdülillah 100 kerede la ilahe illlahlah muhammeden resulullah diyorum ve güneş doğarken 100 kerede sübhanellahi ve bi hamdihi sübhanellahil aziymi estağfirullah diyorum yüce rabbim kabul etsin inşaallah amin allah c.c. emanet olun hayırlı sabahlar

aişetün.asel

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum cümleten. yaşım 18 ve ben arkama baktığımda, KOCAMAN BİR YALNIZLIK ve UÇSUZ BUCAKSIZ GÜNAHLAR görüyorum. BOŞA GECEN YILLAR diyorum eskiye. NE EVVELİ NE DE AHİRİ....

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm amin amin amin kasım abi çok şükür elhamdülillah bu günüme dünümede geçmişimede estağfirullah inşaallah rabbim bundan sonra sizlere ve bizlere rabbimin yolundan gitmeyi daha hayırlı bir hayatı nasip eder sizinde dediğiniz gibi her sabah namazından sonra önce 100 kere tövbe estağfirullah diyorum sonra 100kerede elhamdülillah 100 kerede la ilahe illlahlah muhammeden resulullah diyorum ve güneş doğarken 100 kerede sübhanellahi ve bi hamdihi sübhanellahil aziymi estağfirullah diyorum yüce rabbim kabul etsin inşaallah amin allah c.c. emanet olun hayırlı sabahlar

aleykum selam gülderen.
RABBIM razı oslun.
MaşALLAH her kese nasip olmaz senin bu halin.RABBIM son nefesine kadar sana zikiri nasip etsin.amin.
dualarında bizlerede ver veririsen çok mutlu olurum.RABBIMIN rahmeti üzerimize olsun.amin.selametle

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
su 3 gunluk dunyada sukretmeyı bıleceksın bılmeyene ogreteceksın allah gardolabında kı esyaların sayısını sormayacak sana kac ınsanı gıydırdıgını soracak rabbım evın varmı dıye sormayacak o evde kac ınsanı mısafır ettıgını soracak sukurler olsun rabbıme attıgım her adımı sukretıorum

maşALLAH .
RABBIM razı olsun.şükrünü daim eylesin.
daha şu genç yaşında şükür ediyorsun ya, RABBIMDA mükafatını fazlasıyla verir inşALLAH.
selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt