Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

siyah zemin üzerine beyaz çiçekler (gül taneme) (4 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
eh ablacım gülme krizine sokcan beni :D:D

<amin> inşallah

seninde...
ya canım inanmıcam ama neden bilmiyorum sabahtan beri içimde bir mutluluk var.gülüp gülüp duruyorum.allahtan mesai arkadaşım izinli.kimse yok rahat rahat gülüyom:Khayırdır inşallah:Ksende gül

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
ya canım inanmıcam ama neden bilmiyorum sabahtan beri içimde bir mutluluk var.gülüp gülüp duruyorum.allahtan mesai arkadaşım izinli.kimse yok rahat rahat gülüyom:Khayırdır inşallah:Ksende gül

hayırdır inşallah ablacım gül gül ablacım
banada bulaştı heralde bende gülüyorum annemler pcye bakıp ne gülüyorsun deyince ablam sagolsun dicem artık:D:D

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
hayırdır inşallah ablacım gül gül ablacım​

banada bulaştı heralde bende gülüyorum annemler pcye bakıp ne gülüyorsun deyince ablam sagolsun dicem artık:D
ANNENE SÖYLE ODA GÜLSÜN:KVALLA İYİ GELDİ.YA BU FORMU KAPAYTINNNNNNNN:K:H

serife07

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
emegine saglık hepsi de cok güzel...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
niye öyle dedin ablacım konummu kapansın​

neden şimdi ben aglayımmı :A
OLURMU CANIM BENİM SENİN KONULARIN BAŞIMIN TACI.BAŞLIĞI GÖRÜNCE GÜLÜYORUMDA:KRABBİME EMANETSİN.BAŞKA FORMLARDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.BURAYA GİRİCE KOPUYORUM:K:H

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
OLURMU CANIM BENİM SENİN KONULARIN BAŞIMIN TACI.BAŞLIĞI GÖRÜNCE GÜLÜYORUMDA:KRABBİME EMANETSİN.BAŞKA FORMLARDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.BURAYA GİRİCE KOPUYORUM:K

başlığımı değiştiriyorum o zaman sen gülmeye devam et ablacım:D:D

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm, gül kardeşinin biricik Nur damlası..Ben bu başlığı şimdi gördüm..Canım benim, emeğine, güzel yüreğine sağlık..Şu an çok duygulandırdın beni güzel kardeşim..Sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum..Allah c.c razı olsun senden ebeden nur damlam benim..Bu güzel yüreğin için çok teşekkür ederim canım kardeşim..Hepsi çok çok güzeller..Rabbimiz c.c inşallah ebedi alemde bizleri bir araya getirir, tatlı kardeşim..Rabbimiz c.c eksikliğini hiç göstermesin inşallah, Rabbimiz c.c için çok seviliyorsun...Eline, emeğine, güzel yüreğine sağlık olsun inşallah..Rabbimize emanetsin canım kardeşim..Bunlar da sana..Selam, dua, muhabbetle ve hayırlarla kal inşallah...

guller4.jpg

black_rose.jpg

blackrose.jpg

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm mahsun kul ablacım:D

Rabbimiz c.c neşenizi daim eylesin, her daim güldürsün inşallah..Bir gün size özel bir başlık açarız inşallah:D...Bir de bakmışsınız sürpriz olmuş ablacım..
Neşenizin daim olması duasıyla..:H

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm mahsun kul ablacım:D

Rabbimiz c.c neşenizi daim eylesin, her daim güldürsün inşallah..Bir gün size özel bir başlık açarız inşallah:D...Bir de bakmışsınız sürpriz olmuş ablacım..

Neşenizin daim olması duasıyla..:H
CANIM BENİM ALEYKÜME SELAM.YOK BAŞLIK FALAN İSTEDİĞİMDEN DEĞİL.BEN FORM BAŞLIĞINI İLK GÖRDÜĞÜM ZAMAN KİŞİYE ÖZEL MESAJ,ACABA AÇMAM UYGUN OLURMU DİYE DÜŞÜNDÜM.SONRA NE ALAKASI VAR DİYE DÜŞÜNDÜM SONRADA KENDİ KENDİME BÖYLE DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN GÜLDÜM.RABBİME EMANETSİN CANIM KARDEŞİM.ZATEN HER AÇTIĞINIZ FORMDA PAYLAŞTIĞINIZ BİLGİLER,EN GÜZEL HEDİYE BİZE.:H

enisege

Kayıtlı Kullanıcı
hemen birini ekran koruyucu yapıyorum

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Kardeşim Allah Razi Olsun Hepsi çok Güzel A.e.o

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm, gül kardeşinin biricik Nur damlası..Ben bu başlığı şimdi gördüm..Canım benim, emeğine, güzel yüreğine sağlık..Şu an çok duygulandırdın beni güzel kardeşim..Sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum..Allah c.c razı olsun senden ebeden nur damlam benim..Bu güzel yüreğin için çok teşekkür ederim canım kardeşim..Hepsi çok çok güzeller..Rabbimiz c.c inşallah ebedi alemde bizleri bir araya getirir, tatlı kardeşim..Rabbimiz c.c eksikliğini hiç göstermesin inşallah, Rabbimiz c.c için çok seviliyorsun...Eline, emeğine, güzel yüreğine sağlık olsun inşallah..Rabbimize emanetsin canım kardeşim..Bunlar da sana..Selam, dua, muhabbetle ve hayırlarla kal inşallah...

guller4.jpg

black_rose.jpg

blackrose.jpg

aleykum selam gül tanem bu resimleri görünce ilk sen geldin aklıma bir süpriz yapıyım dedim teşekkür etmene gerek yok ben teşekkür ederim canım kardeşim...
senin koyduğun güller daha güzel bende çok çok teşekkür ederim ellerine güzel yüreğine saglık gül kardeşim benim
yaptığın bütün dualara en içten amin diyorum inşallah
"kişi sevdiği ile beraber"diyerek müjdelemiş gül sultanımız inşallah bizde ahirette buluşuruz canım kardeşim...
güzel rabbimizee manetsin inşallah gül tanesi
selam dua ve muhabbetle inşallah

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamun aleykum çok güzeller Allah razi olsun.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
yaaa kardeşim hepsi süper gerçekten nerden buluyorsunuz bu tür resimleri ya hayran oluyorum...çok sağolun...selamün aleyküm...

aleykum selam kardeşim
güzel yorumun sagol kardeşim teşekkür ederim
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt