Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Site arkadaşlarım,kardeşlerim...:)))) (1 Kullanıcı)

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Site arkadaşlarım,kardeşlerim...:))))

ALLAH RAZI OLSUN RAHATLADIM:D
KISA KISA CVPLARLA KONUŞUNCA HERHALDE BİLMEDEN KIRDIM DİYE DÜŞÜNDÜM...
BURDAKİ KARDEŞLERİMİN HİÇBİRİNİ KIMAK İSTEMEM...
VALLA SONRADAN UYKU GİRMİYO GÖZÜME:(:(:(
BUNLARDA BENDEN SANA VE BÜTÜN SİTE KARDEŞLERİMEB)B)B)B)B)B)B)B);););)

sisam

Kayıtlı Kullanıcı

sağol Zehra Melek seni çok seviyorum bir haftadır oturmuyordum bilgisayara formunu yeni gördüm çok güzel olmuş sana katılıyorum allah senden ve sitedeki bütün kardeşlerimizden razı olsun

mehmetsindelli

Kayıtlı Kullanıcı

ZEHRA MELEK yazdı:
B)

slm zehra melek nasılsın iyisindir inşallah okul nasıl gidiyor benim msn ne adresim buradan özel konuşa biliriz arkadaşım hayılı akşamlar

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM MEHMET KARDEŞİM SİTEDE MSN ADRESİ YASAK GALİBA ALLAHA EMANET OLB)

yun_us25

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cid-be16d7dad725ce0d.spaces.live.com

slm zehra melek nasılsın iyisindir inşallah okul nasıl gidiyor benim msn ne adresim buradan özel konuşa biliriz arkadaşım hayılı akşamlar

KARDEŞ NE SÖYLEYECEKSEN BURDA SÖYLEYEBİLİRSİN İNSANLARI ORAYA BURAYA ÇAĞIRMANA GEREK YOK...SEN YANLIŞ ADRESE GELDİN GALİBA ...İSTERSEN ADRESİNİ BİR KONTROL ET...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

mehmetsindelli yazdı:
ZEHRA MELEK yazdı:
B)

slm zehra melek nasılsın iyisindir inşallah okul nasıl gidiyor benim msn ne adresimburadan özel konuşa biliriz arkadaşım hayılı akşamlar
:eek: kardeş önceden tanıştığınız belli özel de konuşmana kimse karışamaz fakat bunu burda yazma bari...selametle...

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

[big]AŞKOLSUN ARKADAŞLAR BEN ONU TANIMIYORUM....
NELER YAZMIŞSINIZ ÖYLE İNSAN Bİ SORAR DEMI...
[/big]
VAKİT ÇOK GEÇ ÇIKMAK ZORUNDAYIM.SİZE ÇOK KIZDIM ÇOK ŞEY YAZARDIM AMA NEYSE
ALLAHA HAVALE EDİYORUM...

:(:(:(:(:(

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞİM BU ARKADAŞ BAŞKA BİRİNE DAHA YAZMIŞ BEN GÖRDÜM UYARDIM AMA TANIŞIYONUZ DİYE FAZLA KARIŞMADIM SADECE UYARDIM S.A.B)

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

yaaa valla tanışmıyoruz yani size açıklama yapmak zorunda değilim ama kuran üzerine yemin ederimki mehmet diye birini tanımıyorum.hele manisayla hiç alakam olmaz..
insanları karalamak o kadar kolay olmamalı...
''duyduğunuzun hiç birine gördüğünüzün yarısına inan ila ki yanlış anlaşılma olur...''
çok üzüldüm yaaa tanıştığınız belli diyorlar....hayret bi şey valla yok öle bi şey ....
......:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(.......

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞİM SEN ÜZÜLME ALLAHA EMANET OL B)B)B)B)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

ZEHRA MELEK yazdı:
yaaa valla tanışmıyoruz yani size açıklama yapmak zorunda değilim ama kuran üzerine yemin ederimki mehmet diye birini tanımıyorum.hele manisayla hiç alakam olmaz..
insanları karalamak o kadar kolay olmamalı...
''duyduğunuzun hiç birine gördüğünüzün yarısına inan ila ki yanlış anlaşılma olur...''
çok üzüldüm yaaa tanıştığınız belli diyorlar....hayret bi şey valla yok öle bi şey ....
......:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(.......
selamün aleyküm;
mübarek insan ben de senin yazdığına kırıldım açıkçası karalamak ne demek ya ben öyle bi ifademi kullandım orda lavuğun yazdığına dikkatli bak ondan sonra itham et kırk yıllık arkadaş gibi yazıyor ve seni bu konuda kesinlikle kınamadım...sadece densize uyarıydı yaptığım, kusura bakma forumu böyle işgal ettim...sözlerim yanlış anlaşıldı ama olsun hakkını helal et...s.a...

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

ZEHRA MELEK yazdı:

[big]BU DUALARI ÇOK SEVERİM...
SEVDİKLERİMLE PAYLAŞMAK İSTEDİM
ÖNCE ESMANİ ABİM İÇİN
SONRADA BÜTÜN SİTE KARDEŞLERİM İÇİN....B)B)B)
BENİ AFFETTİĞİNİ SÖYLEMEDİ AMA....:([/big]

ESSELAMUN ALEYKÜM VE RAHMETULLAH VE BEREKATUHU

ABLAM YAA :D

BEN HENÜZ GÖRDÜM...

NEDEN AFFETMEM GEREKTİĞİNİ DAHİ BİLMİYORUM AMA BİLDİĞİM BİRŞEY VARKİ AFEDİLMEYİ GEREKTİRECEK BİR ŞEY YAPMAMIŞSINIZDIR...

HEM AFFETMEK NE KELİME,HADİMİZEMİ...B)B)B)

BU GÜZEL DUALARA VE İLTİFATLARA MAZHAR OLACAK BİR ŞEY YAPMADIM AMA ALINGAN ABİMİZİN GÖNLÜNÜ ALAIM BABINDA BİR JEST YAPMIŞ OLMALISINIZ...:D

EVET BURAYA GÜZEL BİR SÖZ EKLEMEK GEREKLİ SANIRIM...SİZİN GİBİ GÜZEL İNSANLARA HİTAB EDECEK BİR SÖZ OL SA OLSA EN GÜZELİN SÖZÜDÜR...

Allah için seven iki kardeş buluştukları zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse,Allah Teala, birini diğerinden faydalandırır. (Hadis-i Şerif)

SEVGİLİLER SEVGİLİSİNİN PENCERESİNDEN DÜNYAYA BAKABİLMEYİ VE O PENCERENİN ÖNÜNDE BURAM BURAM MEDİNE KOKAN , IŞIK IŞIK MEKKE NURUNU YAYAN MUHAMMEDİ GÜLLER İÇİNDE , LÜTFU HOŞ , İKRAMI HOŞ , ALLAH CC İÇİN ALAN VE ALLAH CC İÇİN VEREN DOSTLARLA HAŞROLMAYI DİLİYORUM SİZLERE...
SİZLER BUNA LAYIKSINIZ İNŞALLAHU TEALA

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

S.ALEYKÜM.KİM BİR MÜSLÜMANIN AYIBINI ÖRTERSE ALLAH DA ONUN DÜNYA VE AHİRETTE AYIBINI ÖRTER.HADİSİ ŞERİF

yusuf-85-

Kayıtlı Kullanıcı

bence zehra kardeşimizin o salakla hiç bir alakası yoktur
çünkü ben başka yerdede gördüm msn adresi verdiğini yani adam sorunlu...:mad:
adamın işi bu, profosyenel olarak yapıyor...zehra kardeşimizin okul okuduğunu bende biliyorum.
ünüversite 2. ilahiyat bölümü...
tanıyormuş gibi konuştu ama zehra melek kuran üzerine yemin ettiya hem ben ondan beklemem öle bi şey.
bak kaddeşim bulaşma bacılarımıza-kardeşlerimize inanki düşünemediğin kadar fena yaparım.
boyunun ölçüsünü alırım....:mad::mad::mad:

B)zehra kardeşim konu özerinde durma ve rahat ol biz seni ve diğer kardeşlerimizi tanıyoruzB)

evindar

Kayıtlı Kullanıcı

yusuf-85- yazdı:
bence zehra kardeşimizin o salakla hiç bir alakası yoktur
çünkü ben başka yerdede gördüm msn adresi verdiğini yani adam sorunlu...:mad:
adamın işi bu, profosyenel olarak yapıyor...zehra kardeşimizin okul okuduğunu bende biliyorum.
ünüversite 2. ilahiyat bölümü...
tanıyormuş gibi konuştu ama zehra melek kuran üzerine yemin ettiya hem ben ondan beklemem öle bi şey.
bak kaddeşim bulaşma bacılarımıza-kardeşlerimize inanki düşünemediğin kadar fena yaparım.
boyunun ölçüsünü alırım....:mad::mad::mad:

B)zehra kardeşim konu özerinde durma ve rahat ol biz seni ve diğer kardeşlerimizi tanıyoruzB)

selamünaleyküm kardeşlerim,

forum içinde birbirinize hitap şekline dikkat etmenizi önemle rica ediyorum. Forum içersinde msn adresi ve başka site adresi vermek kesinlikle yasaktır.

Bunun aksi olduğu takdirde üyelikleriniz iptal edilecektir.Sizleri site kurallarını bir daha okumaya davet ediyorum.

Burda bulunan bütün kardeşlerimin amacı ALLAH (C.C)rızası olmalıdır.Bunun aksi nefsine yenilmek olur.Daha duyarlı ve anlayışlı olmanız duası ile.

selamünaleyküm

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

mehmetsindelli yazdı:
ZEHRA MELEK yazdı:
B)

slm zehra melek nasılsın iyisindir inşallah okul nasıl gidiyor benim msn ne adresim mehmetsindelli@**** buradan özel konuşa biliriz arkadaşım hayılı akşamlar

S.A

HOPPALAAAA....

YA BELLİKİ BU ARKADAŞ NEREDE NE İÇİN BULUNDUĞUNU BİLMİYOR...
HATIRLATMAK ÇOK KOLAY AMA BU SİTEYE , BU FORUMA VE BU FORUMUN SAHİBİ OLAN VE İNSANLARA SAYGI VE SEVGİSİ İLE SAYGI DUYULMAYI HAKEDEN ZEHRA MELEK BACIMIZA HAKARET OLUR...
EVET AÇIKLAMA BEKLİYORUZ MEHMET BEY..KİMSEYİ ZAN ALTINDA BIRAKMA...
NİYETİN YANLIŞ ANLAŞILDI İSE ÖZÜR DİLEYEREK HELALLEŞ ,DEĞİLSE BİR DAHA OTUR DÜŞÜN...EMİNİM DOĞRU OLANI BULACAKSIN ...

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

ferit
selamün aleyküm;
mübarek insan ben de senin yazdığına kırıldım açıkçası karalamak ne demek ya ben öyle bi ifademi kullandım orda lavuğun yazdığına dikkatli bak ondan sonra itham et kırk yıllık arkadaş gibi yazıyor ve seni bu konuda kesinlikle kınamadım...sadece densize uyarıydı yaptığım, kusura bakma forumu böyle işgal ettim...sözlerim yanlış anlaşıldı ama olsun hakkını helal et...s.a...
v.a. slm.
dün gece gördüm yazılanları ve o vakitte beynimden vurulmuşa döndüm sinirlerim bozuldu....
kusura bakma yazdıklarım sanaymış gibi göründü herhalde,lütfen üzerine alınma...
karalamak sözü yanlız o şahıs için yazıldı...kime ve ne yazdığını düşünmeden yazmış.
abim,sen benim hemşerim-abimsin yaaa gerçekten kırmak istemem
kırdıysam yanlış anlaşılmaya sebep olduysam senden özürdilerim...

ferit abim afettin demııı.....
seni gönlümün sultanına emanet ediyorum....slm ve dua ile....B)

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

ZEHRA MELEK yazdı:
ferit
selamün aleyküm;
v.a. slm.
dün gece gördüm yazılanları ve o vakitte beynimden vurulmuşa döndüm sinirlerim bozuldu....
kusura bakma yazdıklarım sanaymış gibi göründü herhalde,lütfen üzerine alınma...
karalamak sözü yanlız o şahıs için yazıldı...kime ve ne yazdığını düşünmeden yazmış.
abim,sen benim hemşerim-abimsin yaaa gerçekten kırmak istemem
kırdıysam yanlış anlaşılmaya sebep olduysam senden özürdilerim...

ferit abim afettin demııı.....
seni gönlümün sultanına emanet ediyorum....slm ve dua ile....B)

S.A

ABLAM FERİT BU ARA ÇOK YOĞUN VE SANIRIM GÖREMEYECEK..GELİNCE KENDİDE YAZACAKTIR AMA BEN ONUN ABİSİ :D SIFATIYLA CEVAP VEREBİLİRİM..BU BENİM DEĞİL FERİTİN YAZISI SAYIN...

ESTAĞFURULLAH NE DEMEK...ALINMASI GEREKENLER ALINMIŞTIR,BEN HERHANGİ BİR ŞEY ALINMADIM ÜZERİME...

ALLAHA EMANET OL HEMŞERİM ,KARDEŞİM (BAK BUNLAR FERİTİN SÖYLEMLERİ B) )

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

-Esmani-
S.A

HOPPALAAAA....

YA BELLİKİ BU ARKADAŞ NEREDE NE İÇİN BULUNDUĞUNU BİLMİYOR...
HATIRLATMAK ÇOK KOLAY AMA BU SİTEYE , BU FORUMA VE BU FORUMUN SAHİBİ OLAN VE İNSANLARA SAYGI VE SEVGİSİ İLE SAYGI DUYULMAYI HAKEDEN ZEHRA MELEK BACIMIZA HAKARET OLUR...
[big]EVET AÇIKLAMA BEKLİYORUZ MEHMET EFENDİ..[/big]KİMSEYİ ZAN ALTINDA BIRAKMA...
NİYETİN YANLIŞ ANLAŞILDI İSE ÖZÜR DİLEYEREK HELALLEŞ ,DEĞİLSE BİR DAHA OTUR DÜŞÜN...

v.a. slm.
ALLAH razı olsun abim sağol...
bende bi açıklama bekliyorum...
tek isteğim beni tanımadığını,konuşmak istediği için yazdığını söylesin....
zan altında bırakmasın....

[big]bu olaylardan ötürü bütün site kardeşlerimden özürdilerim.
neyse artık üzerinde durmuyorum konu kapanmıştır.
forum konusuna döndüm...;););)
[/big]

09MUZAFFER

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.
bazı iyi niyetler, böyle iyi niyetsizler tarafından bu şekilde değerlendirilmeye çalışılıyor. zaten orda msn adresi açıktan yazan kimse, niyetinide açıkca belli etmiştir. Zaten forumun ilk açılışında arkadaş oraya yazmış, burdan her şeyi konuşabiliriz diye. Buna rağmen msn de konuşalım demek. biraz sınırı aşmış demektir. Onu içinde arkadaşların "İçimizdeki Sözde Müslamanlara" dikkat etmesi gerekir diye düşünüyorum ve formun yine normal formatına dönmesini istiyorum nacizane, bende zaken bu formu şimdi okudum ilk defa. inşallah bende katkıda bulunurum

selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt