Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SINAVA GİREÇEKLER İÇİN dua (2 Kullanıcı)

esedturkey07

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SINAVA GİREÇEKLER İÇİN dua

allahümmerzugnel mürseliin ve il hemel enbiyeei ve fehmel evliyei bi keramike yaa ekramel ekramiiin,ve birahmetike ya erhamerrehımiiyynn....

bu dua zihin açar...tecrübeyle sabittir..

cey_da

Kayıtlı Kullanıcı

ben himmet için yazılan butun duaları okudum amin dedim ve siteye yeni uye oldum suan nasıl acaba merak ettim???

B)onun aracılığı ile Rabbim butun hastalarımıza butun kardeşlerimize yardım etsin kurtuluşlar versin inşallah hayırlı günlerB)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

şuan daha bir şey belli değil sanırım eğerki olsaydı muhakkah bana haber verirdi sanırım mayısta amaliyata gireçek Allah kardeşimize acil şifalar versin inş okumuş olduğunuz duaları mevlam kabul etsin Allah razı olsun

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM
11.CI AYIN 23 NE SINAVIMIZ VAR ARKADASIMLA
SIZDEN DUA ISTIYORUZ TABI KENDIMIZDE DUA EDECEZ INSALLAH
ALLAH RAZI OLSUN, CEVABINIZI BEKLIYORUM

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

aleykümselam Allah zihin açıklığı versin başarılarınızın devamını dileriz dualar sizlerle...

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM HAYIRLI SABAHLAR ... DUALARIMIZ SİZLERLE KARDEŞLERİM, ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN, TEMİZ BİR DİLLE,YÜREKLE EDİLEN DUALARIMIZI KABUL EYLER İNŞAALLAH ...ALLAH'A EMANET OLUN, SELAMETLE ...

aysel-ay

Kayıtlı Kullanıcı

kızımın 11.01.2006 çarşamba günü matematik sınavı var, eğer kızım içinde dua okursanız çok mutlu olurum ELİF YAREN adına şimdiden ALLAH razı olsun.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

aysel-ay yazdı:
kızımın 11.01.2006 çarşamba günü matematik sınavı var, eğer kızım içinde dua okursanız çok mutlu olurum ELİF YAREN adına şimdiden ALLAH razı olsun.

nedemek efendim tabikide Rabbim başarılarının devamını verir inşallah

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

Allah Razi Olsun abi bende düsünüyordum ne okusam diye YASIN I SERIF I i zaten okuycaktim, Bide Fetih suresini okuyayim;) Forumda sinav hakkinda ariyordum senin Forum cikti karsima:D ....
Aska Mecnun: derdini söyle derman bulayim:D:D:D:D

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Bahar_58 yazdı:
Allah Razi Olsun abi bende düsünüyordum ne okusam diye YASIN I SERIF I i zaten okuycaktim, Bide Fetih suresini okuyayim;) Forumda sinav hakkinda ariyordum senin Forum cikti karsima:D ....
Aska Mecnun: derdini söyle derman bulayim:D:D:D:D

Allah razı olsun Allah kabul etsin kardeşim Dua et yeter :p:p

beatles

Kayıtlı Kullanıcı

s.a ben esra kardeşim süleymanla haziranda öss sınavına gireceğiz bizler içinde dua ederseniz sevniriz.şimdiden allah razı olsun hepinizden allaha emanet olun.B)

beatles

Kayıtlı Kullanıcı

s.a ben esra kardeşim süleymanla haziranda öss sınavına gireceğiz bizler içinde dua ederseniz sevniriz.şimdiden allah razı olsun hepinizden allaha emanet olun.B)

beatles

Kayıtlı Kullanıcı

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı

s.a abi iyi düşünmüşsün allah razı olsun.ben de açmıştım bu konuyu ama hiç katılım olmamıştı özellikle sizden de cevap gelsin isterdim ama ve bikaç abi abladan da ama olmadı.allah kabul etsin.
selametleB)

mneccar

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeslerim... ALLAH(CC) nasip ederse bu sene üniversiteden mezun olacam... 5 final sinavim kaldi. insallah butunlemelere kalmadan mezun olabilirim... ALLAH(CC) rizasi icin dualarinizi bekliyorum...
28 mayis saat 13:00
30 mayis saat 11:00
01 haziran saat 15:00
05 haziran saat 15:00
08 haziran saat 13:00 en zor sinavimiz...
simdiden ALLAH(CC) sizden razi olsun...

furkan barbaros

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH YARDIMCIN OLSUN B)B)

offfffff

Kayıtlı Kullanıcı

bütünlemeler e kaldım ve 8-9 eylülde sınavlarım var benim için kardeşler salvat-ı tefriciye okudular sizlerde dualrını eksik etmeyin ne olur..inş bu arada çok faydalı bir forum olmuş rabbim razı olsun inşallah .... ve tekrar aramıza dönmene çok sevindim kardeşim çok dogru bir karar ... bu arada ben mavi hüzün şifremi unuttum ve böyle bir rumuzla tekrar açrım ....
rabbim yar ve yardımcın olsun inş...dualarınızda bizleri de unutmayınız... selam ve dua ile...​

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt