Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SINAVA GİREÇEKLER İÇİN dua (1 Kullanıcı)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SINAVA GİREÇEKLER İÇİN dua

DUN_SURGUNU_YA yazdı:
Kardeşlerim haftaya benimde sınavım var dua ederseniz çok sevinirim.

Allah hepinizden razı olsun.

Hoşcakalınız.
kardeşim rabbim zihin açıklığı versin.inşAllah sınavın güzel geçer..Allah(CC) yar ve yardımcın olsun...selametle..dualarımız seninle...

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

himmet yazdı:
cevabın için Allah razı olsun kardeşim doktor kabul etse şimdi olacaktım ancak yoğun olduğunu söylüyor bende mayısa kadar beklemeye karar verdim.bakalım Allah büyük .umarım sizlerin duaları sayesinde eski sağlığıma kavuşurum selametle kalın.

Sağolum kardeşim Allah sizden de razı olsun. B)

Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip eder inşallah. Duacınız oluruz siz merak etmeyin.

himmet

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim seninde sınavın varmış yeni gördüm Rabbim yardımcın olsun Ben de senin için dua edeceğim.selam ve dua ile.

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

himmet yazdı:
kardeşim seninde sınavın varmış yeni gördüm Rabbim yardımcın olsun Ben de senin için dua edeceğim.selam ve dua ile.

B)
B)B)
B)B)B)
B)B)B)B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Allah yardımcın olsun dün sürgünü kardeşim inşallah duada bulunacağım Allaha emanet ol rabbim yardımcınız olsun selametle

guleryuz

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞLERİM YA NE GÜZEL BİR FİKİR BU BÖYLE
ALLAH HEPİNİZİN DUALARINI KABUL EDER İNŞALLAHB)B)
DÜN SÜRGÜNÜ KARDEŞİM HAFTAYA MEMURLUK SINAVI VAR SANIRIM O NA GİRECEKSİN ALLAH YARDIMCIN OLSUN HAKKINDA HAYIRLI OLANI NASİB ETSİN İNŞALLAHB)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Ben Erkan hoca Gülşen kardeş Nurdan kardeşGüler kardeş Arzu kardeş Mehmet kardeş bu pazar sınava gireceğiz dualarınızı ihmal etmeyiniz bizlerden selametle dualarda daim olma ümidi ile Allaha emanet olun

etruce

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun kardeşim...sınava girerken dualara çok ihtiyacımız oluyo

suranur

Kayıtlı Kullanıcı

Bu pazar bende sınava giricem Allah izin verirse.Dualarınızda beni de untmayın kardeşlerim.Allaha emanet olun,selametle kalın inşallah.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM GÖNÜLLERİNİZE GÖRE VERSİN HAYIRLI KAPILAR AÇSIN İNŞ.DOGRU YOLDAN AYIRMADAN HAYIRLI İŞLERE ADIM ATMANIZI DİLERİM.ALLAH ZİHİN AÇIKLIGI VERSİN. SİZİN VE AİLENİZİN EMEGİNİN BOŞA ÇIKMAMASINI DİLERİM.

MUHAMMED KUTSAL ,ERKAN BEY,GÜLŞEN HANIM,GÜLER HANIM,NURDAN HANIM,ARZU HANIM,MEHMET BEY,UNUTTUDUM VARSA ÖZÜR DİLERİM VE TÜM SIVAVA GİRECEK OLAN KARDEŞLERİME RABBİM YARDIMCINIZ OLSUN.

RABBİNİN İZNİYLE BENDE YASİNİ ŞERİF OKUYORUM ALLAH KABUL ETSİN

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

ARAPÇA OKUMASINI BİLMEYENLER TÜRKÇESİNDEN YASİN OKUYA BİLİRLER NİYETİNİZİN SALİH OLMASI DİLEĞİ İLE SELAMETLE

meryemce

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.ARKADAŞLAR BENDE PAZAR GÜNÜ SINAVA GİRECEKLERDENİM..ALLAH HEPİMİZE ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN.VE İNŞ..KAZANIP YERLEŞENLERDEN OLURUZ ..DUALARIMIZI ALLAH KABUL EYLESİN..BENDE BÜTÜN SINAVA GİRECEKLER İÇİN YASİNİ ŞERİFİ OKUYCAM..İNŞ..MUAFFAK OLURUZ..DULARDA BULUŞMAK NİYETİYLE..

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH ZİHİN AÇIKLIGI VERSİN MERYEMCE KARDEŞİM TÜM KARDEŞLERİMİZE DUA EDİCEGİZ İNŞ

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH(CC) RAZI OLSUN KARDEŞLERİM.DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN...SELAM VE DUA İLE..

himmet

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşlerim ben kuran-ı kerim'i tam bilmediğim için türkçesinden yasini okuyacağım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.umarım sınavlarınız başarılı geçer...selametle ...

seydam sultan

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN RABBİM DUALARINIZI, DUALRIMIZI KABUL ETSİN DUALARINIZDA BENİDE UNUTMAYIN BENİM DE PAZAR GÜNÜ SINAVIM VAR.
RABBİME BİNLERCE DEFA ŞÜKÜRLER OLSUN ÖYLE GÜZEL İNSANLARLA BULUŞTURDUĞU İÇİN TANIŞTIRDIĞI İÇİN BENİ ŞÜKÜRLER OLSUN YA RABBİM
BENDE YASİN-İ ŞERİF EYİ OKUYACAĞIM SINAVA GİRECEK HERKES İÇİN RABBİM KABUL ETSİN..
HEPİNİZE HAYIRLI AKŞAMLAR DİLİYOR SİZLERİ ALLAH 'A EMANET EDİYORUM...

bawer

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum çok güzel herşey için çook tşk edr yüce Allah hepinizden razı olsun B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

sağolun Allah razı olsun ecmain olsun elimizden geldiğince güçümüz yettiğince hizmette bulunmaya çalışıyoruz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt