Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevginiz dilde mi, yürekte mi??? (1 Kullanıcı)

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
INSALLAH BENIM DILIMDE DEGILDIR nigdeli kardesim cunku simdi Rabbim icin seve seve olurum gibi geliyor ama gercekte insanlar o an degisebiliyor.Allah ima siginirim ve dilimde olmamasini isterim sevgimin.nigdeli kardesim sen cok iyi bir insana benziyorsun.bunu icimde tutmak istemedim seninle paylasmak istedim,sen benim yazdigim hatalarla dolu konulara bile olgunlukla baktin ben oyle hissettim.Allahin selameti uzerinde olsun kardesim.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
INSALLAH BENIM DILIMDE DEGILDIR nigdeli kardesim cunku simdi Rabbim icin seve seve olurum gibi geliyor ama gercekte insanlar o an degisebiliyor.Allah ima siginirim ve dilimde olmamasini isterim sevgimin.nigdeli kardesim sen cok iyi bir insana benziyorsun.bunu icimde tutmak istemedim seninle paylasmak istedim,sen benim yazdigim hatalarla dolu konulara bile olgunlukla baktin ben oyle hissettim.Allahin selameti uzerinde olsun kardesim.

inşaAllah abla.estağfirullah
Allah razı olsun güzel düşüncenizden dolayı.Rabb'imizin c.c. de sevdiği ve her daim razı olduğu kullardan olmak duasıyla inşaAllah.
es selamu aleyküm ve rahmetullah..Allah'a emanet olun..

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
İki Mecnûn vardı Leylâ zamanında...

İkisi de " Ben Mecnûn'um" diyordu. Devrin padişahının kulağına ulaştı iki Mecnûn'un varlığı... Olmamalı idi böyle bir şey!!
Öyle ya şu koca âlemde tek bir Leylâ var; nasıl olur iki Mecnûn!?...
Birisi aşkında kesinlikle sahtekardı padişaha göre...Ferman çıkardı padişah " Tiz gele her iki Mecnûn olma iddiasındakiler! "
Ferman padişahın, derhal huzura getirildi iki Mecnûn'da... Padişah sordu:" Bir Leylâ var ne olaki iki Mecnûn? Birinizden biriniz yalancı, sahtekar! İşimi uzatmayın, hanginiz söyleyin bana hakiki Mecnûn!?..
"İkisi birden dediler: " Padişahım Mecnûn benim! "Padişah " imtihan ederim, yazık olur size, doğruyu söyleyin! " dedi.
İkisi birden yine " imtihanına razıyız ey ulu hükümdar" dediler.Padişan emr buyurdu " Hemen kütük ve balta gelsin! "
" Hanginiz hakiki Mecnûn şimdi anlayacağız " dedi. " Leylâ'ya olan aşkı için kim elini kestirirse onun Mecnûn olduğunu anlayacağım...

" Derhal atıldı Mecnûn'luk iddiasında bulunanlardan biri:
" Kes hünkârım! Bu el Leylâ'ma kurban olsun! "Koydu elini kütüğe, baltayı vurdu cellat ve eli kesik halde feryâd etti o :" Leylâ'm! Leyla'm!...

"Diger Mecnûnluk iddiasında olana yöneldi cellat:
" Hadi bakalım sıra sende anlayacağız şimdi sen mi Mecnûn; o mu Mecnûn!...
"Mecnûn, öyle bir bakışla baktı ki cellada, cellad korkusundan üç beş adım geriledi. " Behey adam! " dedi Mecnûn..
" Behey adam! Ben Leylâ'mın elini kestirmeeeemmm! "

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Düsünelim bakalım Allah (c.c) için nelerden vazgeçebiliyoruz? eğer O'nun için canınızdan vazgeçmeyi göze alamiyorsaniz bilin ki; sizinki dilde sevgidir, yürekte değil....

yasminq1

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.teknikoto.forumup.com
Her sevgi dilde olursa neyleyim? Yapmacık olur, sahte olur utanırım. Yürekten olmalı, içten ve samimi olmalı ki sevdiğimi anlayayım. Paylaşım için teşekkürler...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Her sevgi dilde olursa neyleyim? Yapmacık olur, sahte olur utanırım. Yürekten olmalı, içten ve samimi olmalı ki sevdiğimi anlayayım. Paylaşım için teşekkürler...

Ben teşekkür ederim kardeşim..selametle kalın..B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt