Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevginiz dilde mi, yürekte mi??? (3 Kullanıcı)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Günümüzde yüreğinden seven kaç insan tanıyorsunuz. Günümüzde sevgilerin kaçı gerçek sevgi. Rabbe duyulan sevgiden bahsetmiyorum evlendiğimiz, yaşamımızı paylaştığımız eşimiz veya bir hayat sürdürmeyi düşündüğümüz insanlara karşı sevgimiz basit, sıradan olmuş bu nedenle de Rabb için sevilenlerde bir bir yok olmuş. Paylaşımınız için sağolun. Selam ve dua ile...

Allah razı olsun, yorumunuz çok güzeldi.Sağolasınız.
Yürekten sevilecek, bu sevgiye layık insanlarla karşılaştırsın Rabb'imiz.
selametle kalın.

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun canim.eline saglik.yalniz anlamam icin 2 defa okumam gerekti :)
NIYE ANLAYAMADIM ONUDA BILMIYORUM :
SELAMETLE ALLAH´A EMANET OL

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm gülüm benim.. sevgiyi ne de güzel özetlemiş değil mi? daha ne söylenebilir ki? sevgiyle fedakarlığın bir arada olmadığı yerde ''o sevginin gerçekliğinden'' ne kadar söz edilebilir ki? ancak sevgi anlayışını dilden öteye geçirememiş kişiyi kandırabilir bu.. gerçek sevgi, eşsiz bir cevherdir.. ne uzaklıklarda azalan ne de yakınlıklarla artandır.. sevileni, yalnız Allah için sevmektir... Rabbimiz, sevgimizi yüreğe işleyenlerden eylesin cümlemizi...

Eline, emeğine sağlık ''esaslı yarenim.'' çok güzel bir paylaşım olmuş..Rabbim güzel yüreğine, zeval vermesin inşallah..Allah razı olsun daimen senden..Rahman'a emanet olasın.. dualarımdasın B)B)

ve aleyküm selam verahmetullah canım benim.
Allah razı olsun güzel yorumun için,sağolasın gülüm.
Dualarına can-ı gönülden Amin.inşaAllah.
"Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür";) Rabbim gördüğün gibi kılsın inşaAllah derya yürekli kardeşim.amin.senden de ebeden daimen razı olsun Mevlamız inşaAllah..Fi emanillah. baki selam, dua ve muhabbetle inşaAllah-u Teala. B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun canim.eline saglik.yalniz anlamam icin 2 defa okumam gerekti :)
NIYE ANLAYAMADIM ONUDA BILMIYORUM :
SELAMETLE ALLAH´A EMANET OL

selamun aleyküm ablacım
Amin.ecmain inşaAllah.sağolasın.
Oruçtan olmasın ablam:D
Allah'a emanet olasın.selametle kal inşaAllah. B) B)

reyyan34

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim razı olsun

inşallah onun sevgisi yüreğimizdedir inşallah

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
bazen düşündüğüm olmuştur.ilk müslümanların çektiği eziyetleri çekebilirmiydik diye.zulüm işkence yokluk ama dilden düşmeyen Allah ve Muhammed aşkı.işallah bizimkiside yürektendir.ALLA RAZI OLSUN

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
bazen düşündüğüm olmuştur.ilk müslümanların çektiği eziyetleri çekebilirmiydik diye.zulüm işkence yokluk ama dilden düşmeyen Allah ve Muhammed aşkı.işallah bizimkiside yürektendir.ALLA RAZI OLSUN

amin, inşaAllah..
Rabbim cümlemizden razı olsun..selametle.. B)

SURMELI_CEYLAN

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzel bir paylaşım allaha emanet olun hayırlı geceler slm ve dua ile dualarınızda bana da yer verir misiniz

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzel bir paylaşım allaha emanet olun hayırlı geceler slm ve dua ile dualarınızda bana da yer verir misiniz

selamun aleyküm güzel kardeşim..Rabbim sizden de razı olsun..beğenmiş olmanıza sevindim..
tüm sitedeki kardeşlerimize dua ediyorum inş, Rabbimiz kabul ederse bu acizin dualarını sizi de anacağım duamda inşaAllah kardeşim..Rabbim ne sıkıntınız varsa gidersin inş..siz de bu kardeşinizi anın inş duanızda..
hayırlı geceler, hayırlı cumalar kardeşim..B) B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim Eline Gönlüne Sağlik Allah Razi Olsun Rabbime Emanetsiniz

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum dilimde olmamasi icin elimden geleni yapiyorum.AEO

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt