Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

senin masalın (3 Kullanıcı)

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
evet ya neslihan kardeşim masalların çok güzelmiş...
bence yazmaya devam et, küçükken ben çok masal okurdum bi an okurken eski günleri hatırladım... ellerine saglık kardeşim. tabiki o güzel yüreginede saglık..
selam ve dua ile..

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
yürekler ülkesi islamiyet gen.tr

bir varmış bir yokmuş diye başlayan bi hikaye daha okumak istermisiniz
buyrun o zaman
iletişim çağında,gerçek duyguların hiçe sayıldığı,sevgi ve düşmanlığın iç içe olduğu garip bi zamnda birleri dur demek istemiş
ve bi site kurmaya karar vermiş gönlü güzeller,ALLAH VE MUHAMMET sevdalıları burada buluşucakmış
herşeyde olduğu gibi bu güzel yerde de arada bir olmaması gerekn şeyler olmuş ama bu gönülleri kaydırmamış eh nede olsa gül dikeniyle güzel eğer diken olmasaydı gülün güzellliği farkedilirmiydi

gel zaman git zamn konular açılmış kardeşlikler oluşmuş,sıcacık bi yuva huzur dolmuş yüreklere
herkes sadece kendi için yaşamaktan vazgeçmiş neler oluyomş neler yaşınıyomuş tanık olmuşlar dualar edilmş hiç tanımadakları kardeşlerine
ve onlarla gülüp ağlamışlar,bilmediklerini öğrenip bildiklerini paylaşmışlar
gönül kardeşliği olmuş aralarında ve nereye giderlerse hep akıllarında kalmş o kadim dostlar o tatlı şeker kardeşler
kimi zaman bi dumanı üstünde bir fincan kahve, kimi zaman bir dilim kek, bazen yağmur damlalı gül resimleri ikram edilmiş forum kardeşlerine
hep destek olunmuş asla vazgeçme inancın daim olsun diye ayakta tutulmuş dertli kardeşler
her namaz sonunda hatrlanmaya başlanmış forum üyeleri dualar edilmiş en içten bi yalvarışla
gözler görmesede yüzleri ,beraber bir bardak su bile içilmesede onlar tek yürek olmuşlar kalplerindeki sonsuz imanla

ve şimdi merak ediyosanız onlar yine ordalar kalplerinizdeki yerlerini almayı bekliyolar çünkü biliyolar ki sevmek kalpte yer kaplamaz sevebildiğiniz kadar sevin ve çoğalın öyle bi çoğalın ki kardeşliğiniz ahrete kadar sürsün ve ölene kadar daim olsun bu masalın sonu yok çünkü hala yaşnmaya devam ediyor

sitedeki tüm kardeşlerim rabbim imanınızı daim eylesin ben her daim sizleri kalbimde taşıyorum ve inanın dularımdam ayırmıyorum kardeşliğimizin daim olması duası ile

kalbinizden sevgi ve iman eksik olmasın

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamualeykum...

Esselamualeykum...

buyrun o zaman
iletişim çağında,gerçek duyguların hiçe sayıldığı,sevgi ve düşmanlığın iç içe olduğu garip bi zamnda birleri dur demek istemiş
ve bi site kurmaya karar vermiş gönlü güzeller,ALLAH VE MUHAMMET sevdalıları burada buluşucakmış
herşeyde olduğu gibi bu güzel yerde de arada bir olmaması gerekn şeyler olmuş ama bu gönülleri kaydırmamış eh nede olsa gül dikeniyle güzel eğer diken olmasaydı gülün güzellliği farkedilirmiydi

gel zaman git zamn konular açılmış kardeşlikler oluşmuş,sıcacık bi yuva huzur dolmuş yüreklere
herkes sadece kendi için yaşamaktan vazgeçmiş neler oluyomş neler yaşınıyomuş tanık olmuşlar dualar edilmş hiç tanımadakları kardeşlerine
gönül kardeşliği olmuş aralarında ve nereye giderlerse hep akıllarında kalmş o kadim dostlar o tatlı şeker kardeşler
kimi zaman bi dumanı üstünde bir fincan kahve, kimi zaman bir dilim kek, bazen yağmur damlalı gül resimleri ikram edilmiş forum kardeşlerine
hep destek olunmuş asla vazgeçme inancın daim olsun diye ayakta tutulmuş dertli kardeşler
her namaz sonunda hatrlanmaya başlanmış forum üyeleri dualar edilmiş en içten bi yalvarışla
gözler görmesede yüzleri ,beraber bir bardak su bile içilmesede onlar tek yürek olmuşlar kalplerindeki sonsuz imanla

ve şimdi merak ediyosanız onlar yine ordalar kalplerinizdeki yerlerini almayı bekliyolar çünkü biliyolar ki sevmek kalpte yer kaplamaz sevebildiğiniz kadar sevin ve çoğalın öyle bi çoğalın ki kardeşliğiniz ahrete kadar sürsün ve ölene kadar daim olsun bu masalın sonu yok çünkü hala yaşnmaya devam ediyor

sitedeki tüm kardeşlerim rabbim imanınızı daim eylesin ben her daim sizleri kalbimde taşıyorum ve inanın dularımdam ayırmıyorum kardeşliğimizin daim olması duası ile

Allah CC. razı olsun Neslihan kardeşim...
Teşekkürler bu güzel masalın için...:a15:
Ama şuna inanın...
BU sevda bitmez...
Be sevgi bitmez...
Bu kardeşlik bitmez...
Çünkü İKİ CİHAN için çalışıyoruz...

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
teşekkürler değerli abim:)

teşekkürler değerli abim:)

Allah CC. razı olsun Neslihan kardeşim...
Teşekkürler bu güzel masalın için...:a15:
ne demek abi içimden gelerek ve zevkle yazdım
Ama şuna inanın...
inannıyorum ve inanıyyoruz
BU sevda bitmez...
bitmesin ve çoğaldıkça çoğaolsın inşaallah
Be sevgi bitmez...
bitmesin sonsuza kadar daim olsun biiznillahi
Bu kardeşlik bitmez...
Çünkü İKİ CİHAN için çalışıyoruz...

teşekkürler değerli abim sağolasın:9

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com

buyrun o zaman

Amin Aminn yüreğine
sağlık

kardeş çoook güzel bir masal olmuş rabbim doğru yolundan ayırmasın bizleri...

Alllah emanet ol....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt