Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

senin masalın (1 Kullanıcı)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
çok da eski olmayan bir zamnda bir anne minicik kızını geitrmiş dünyaya öpüp koklamış gül kokulu yavrusunu basmış bağrına ana hasretiyle,sevgiyle sarmış sarmalamış minik bebeğini ,adı gibi nurlu olsun diye aminenur vermiş minik kızının adını,
gel zaman git zaman büyümüş herdoğan gibi bu minik kız ,ve kurmuş yuvasını mutluymuş huzurluymuş,ama şükürlüymüş kalbinde iman çiçekleri biter onları sevdiklerlne hediye edermiş
duygusal ve narin ruhu çabuk kırılıp,incinsede bir gülümsemeye unuturmuş herşeyi
duydum ki çok güzel bi yuva bulmuş kendine,yüzlerce kardeşin arasında mutlu mesut yaşayıp gidermiş
hem mutluymuş hemde mutlu edermiş
bizim duamızda hayırlı ve imanlı bir ömür mutlu ve güzel bir yuva nasip etmesi duası ile
selametle canım arkadaşım......

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
çok da eski olmayan bir zamnda bir anne minicik kızını geitrmiş dünyaya öpüp koklamış gül kokulu yavrusunu basmış bağrına ana hasretiyle,sevgiyle sarmış sarmalamış minik bebeğini ,adı gibi nurlu olsun diye aminenur vermiş minik kızının adını,
gel zaman git zaman büyümüş herdoğan gibi bu minik kız ,ve kurmuş yuvasını mutluymuş huzurluymuş,ama şükürlüymüş kalbinde iman çiçekleri biter onları sevdiklerlne hediye edermiş
duygusal ve narin ruhu çabuk kırılıp,incinsede bir gülümsemeye unuturmuş herşeyi
duydum ki çok güzel bi yuva bulmuş kendine,yüzlerce kardeşin arasında mutlu mesut yaşayıp gidermiş
bizim duamızda hayırlı ve imanlı bir ömür mutlu ve güzel bir yuva nasip etmesi duası ile

ayyyyyyyyy çokkkk güzelllllllllll..... :):) Yüreğine Sağlık Abla... Helal Olsun...

Lütfen Banada Masal Yaz... Adım Kursat... Lütfen Abla Lütfen....

Allah Razı Olsun

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
sibelin masalııııııııı
dünya döndikçe doğan bebkler olucaktır elbet
işte o günlerden birinde yine gül kokulu bir bebek gelir dünyaya bir sevinç kaplar aileyi sanki yıllardır varmış ta şimdi gelmiş gibi özlemle sararlar bebeklerini,üstüne titreyip onunla ağlayıp onunla gülerler,minicik gülümsemesesiyle dünyala onların olur büyür bizim minik kız yıllr çabuk geçer daha dünmüş gibi hatrlansada doğduğu gün ,telli duvaklı gelin ederler minicik kızlarını
her masal mutlu bitmez ama umudumuz kalbi kırılmış kızımızın yine mutlu olması için
siz dualrınızda yer verin bu sevimli kıza o sizi bi yerlerden duyar
selametle arkadaşım

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

güzel arkadaşım teşekkür ederim.. çıkarmışsın Biyografimizi :)
tesbitlerinizde haklısınız .. hamdolsun;) bu masalda polyana oldugum vurgulanmış zaten öyle derler bana :D...
yüreginize saglık ne güzel yazmışsınız teşekkür ederim
selam ve dua ile

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
sibelin masalııııııııı
dünya döndikçe doğan bebkler olucaktır elbet
işte o günlerden birinde yine gül kokulu bir bebek gelir dünyaya bir sevinç kaplar aileyi sanki yıllardır varmış ta şimdi gelmiş gibi özlemle sararlar bebeklerini,üstüne titreyip onunla ağlayıp onunla gülerler,minicik gülümsemesesiyle dünyala onların olur büyür bizim minik kız yıllr çabuk geçer daha dünmüş gibi hatrlansada doğduğu gün ,telli duvaklı gelin ederler minicik kızlarını
her masal mutlu bitmez ama umudumuz kalbi kırılmış kızımızın yine mutlu olması için
siz dualrınızda yer verin bu sevimli kıza o sizi bi yerlerden duyar
selametle arkadaşım

eline sağlık neslihancım,çok güzeldi.
birazcık gözümüz doldu ama umutluyuz İNŞAALLAH....

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
kürşatın masalı
uzun ama sabırla beklenen aylar bitr birgün anne sabırsızlanır artık bebeğini görmek için
ve işte o en mesut anda anne oğul gözgöze gelir anne basar yavrusunu bağrına bebek ağlar sevgisinden
baba da mesuttur ,sevgiyle imanla büyütürler yawrularını birgün büyüyüp okula gönderdiklerinde ağlamaktan alamazlar kendileirni ne çabukta büyüdü bizi yaramaz oğlan diye
şimdi delikanlılık çağında sevgi dolu minik delikanlı kendi gibi kardeşleriyle yaşıyor hayatı,imanı ,zorlukları paylaşıyor
ama şikayetçi değil şükürler ediyor
kalbine işlediği iman aşkıyla yanıp tutuşuyor
hayırlı bir evlat olması duası ile

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
kürşatın masalı
uzun ama sabırla beklenen aylar bitr birgün anne sabırsızlanır artık bebeğini görmek için
ve işte o en mesut anda anne oğul gözgöze gelir anne basar yavrusunu bağrına bebek ağlar sevgisinden
baba da mesuttur ,sevgiyle imanla büyütürler yawrularını birgün büyüyüp okula gönderdiklerinde ağlamaktan alamazlar kendileirni ne çabukta büyüdü bizi yaramaz oğlan diye
şimdi delikanlılık çağında sevgi dolu minik delikanlı kendi gibi kardeşleriyle yaşıyor hayatı,imanı ,zorlukları paylaşıyor
ama şikayetçi değil şükürler ediyor
kalbine işlediği iman aşkıyla yanıp tutuşuyor
hayırlı bir evlat olması duası ile

Ayyyyyyyyy Ablacımmmmmmm Çokkkk Teşekkür Ederim
ALLAH RAZI OLSUN....

:a09::a09::a09:

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
güzel arkadaşım teşekkür ederim.. çıkarmışsın Biyografimizi :)
tesbitlerinizde haklısınız .. hamdolsun;) bu masalda polyana oldugum vurgulanmış zaten öyle derler bana :D...
yüreginize saglık ne güzel yazmışsınız teşekkür ederim
selam ve dua ile

sağol canım benim
selametle

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
aliyenin masalı
güzel bir günde evin en küçüğü olarak dünyaya gelir aliye bebek,her anne gibi sevinçle karşılanır gelişi, ağbileri hayretle seyrederler nasıl da küçücük diye
baba gözyaşlarıyla sever yavrusunu,tek kızları neşe getirir bu güzel yuvaya ve büyür bu sıcacık yuvada inci tanesi gibi
rabbim öyle güzel bir iman aşkı nasip ederki yüreğine dolup dolup taşar yüreğinden
inciler dökülür konuşurkrn kelimelerinden
gönlü güzel ,ağırbaşlı yavrucak ALLAHIN takdiri ile karşılaşsada şükreder rabbine isyan etmez,elleri yaradana açıldığında asla neden demez
artırır ilmini ve saklar kalbide anasının sevgisini,benim duam bu tek kelimeyle can kardeşimin,mutlu olması
rabbim hayırlı bir ömür versin inşallah
sen büyüki sende büyüt minik kızlar
selametle can kardeşim

aslında daha uzun yazmak istiyorum ama uzadıkça sanki bozulcakmış gibi geliyor aliyecim

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ilhammmm gel çabuk

ilhammmm gel çabuk

bende sana yazacagımda masal ... ilham gelsin diye bekliyorum gelince inşaALLAH farklı yollarlada olsa paylaşacagım. ;)belki şiir yazarım belki mani işte bakacagız ilhamın durumuna göre :D
selametle

aaaa çok sevinirim bekliyorum
söyle çabul gelsin ilham
ya bende çok ilham var veriyim bikaçtane sana:a15:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt