Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SEN GÜLKİ GÜLLER GÜLSÜN... (2 Kullanıcı)

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com
S.A

İÇERİSİNDE BULUNDUĞUMUZ KUTLU DOĞUM AYI NEDENİYLE SİZLERLE YENİ VE FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM BİR PROJEYİ PAYLAŞMAK İSTİYORUM...

BU FİKRİ BANA ZAMAN GAZETESİNİN HAFTALIK İLAVESİ OLAN AİLEM DERGİSİ VERDİ...BU ÇALIŞMADA HER HAFTA BELİRLENEN SÜNNETLERİ KATILIMCILAR UYGULUYOR VE HAFTA SONUNDA BU SÜNNETLERİ UYGULARKEN HAYATLARINDA OLAN DEĞİŞİKLİKLERİ VE KAZANIMLARINI PAYLAŞIYORLAR...

EFENDİMİZ S.A.V İ EN ÇOK ANLAMAMIZ GEREKEN ZAMANDA BU ÇALIŞMAYA KATKI SĞLAYACAĞINIZI UMUD EDİYORUM..

MALUMUNUZ ÜZERE EFENDİMİZİN DOĞUMUNU ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLAMAKTAYIZ...BENİM TAVSİYEM BU KUTLU DOĞUM GÜNÜNDEN ,KUTLU DOĞUM HAFTASINA ÇEVİREN MUHAMMEDİ RUHU ,BİZLERDE BU ÇALIŞMAMIZLA KUTLU DOĞUM AYINA ÇEVİRELİM...ALLAH C.C. ÜN TAKDİRİ İLE BELKİDE SENEYE BUNU KUTLU DOĞUM SENESİNE ÇEVİRECEK VE HER GÜNÜ EFENDİMİZİ ANLAYARAK VE YAŞAYARAK DEĞERLENDİRECEĞİZ...

UMULURKİ ŞEFAATLARINA NAİL OLALIM...

KAMPANYA ŞARTLARINI NETLEŞTİRELİM...

1- İLK ETAPTA ÜYE LİSTESİ OLUŞTURACAĞIZ...
2- ÜYELERİMİZİN TAMAMINA HİTAB EDECEK SÜNNETLERİ BELİRLEYECEĞİZ.BENİM DÜŞÜNCEM ŞİMDİLİK HAFTALIK BİR SÜNNETLE BAŞLAMAK .BU SAYEDE SİNDİREREK YAŞAMIŞ OLACAĞIZ
3- BİR HAFTA UYGULANAN SÜNNETİN HAYATIMIZA KATTIKLARINI VE BİZDEKİ OLUMLU OLUMSUZ! DEĞİŞİKLİKLERİ HAFTA BİTİMİNDE PAYLAŞACAĞIZ...

BU GÜNÜN AYRILIKLARIN VE KIRGINLIKLARIN BİTMESİNEDE VESİLE OLMASI TEMENNİSİYLE KENDİ ADIMA ,KARDEŞLERİMLE BU ÇALIŞMADA OMUZ OMUZA VERMEK İSTİYORUM...

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ŞEFAAT İSTEYEN BURAYA

selamunaleyküm abim..
dediğim gibi çok güzel bir düşünce olmuş.
ben varım inşaallah zaten..
bu sayedede inşaallah sünnetleri daha çok uygulamaya başlıyacağız hayatımızda..

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim Bismillah diyip başlayalım inşallah.Birbirimizi anlayan hoşgörülü olan müslümünlar olarak dargınlık kırgınlık küslük ne varsa unutalım inşallah.biz hepimiz kardeşiz.haydi üye listemiz???ve yapıcaklarımız???bekliyoruz!!!selam ve dua ileB)

tugba_m

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum
Abi çok güzel bir fikir.İnşallah sünnetlerle iç içe geçiririz bundan sonraki günlerimizi.Ben zaten varım inşallah.Dememe gerek yok herhalde.
Selamun aleykum

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

Peygamberlerin gönderiliş gayelerinden biri de Onların ümmetlerine güzel birer örnek olmalarıdır.
Hz. Peygamber (s.a.v)i örnek edinmek, her şeyden önce Allahın emridir.
Zira, Kuran-ı Kerimde pek çok ayette Hz. Peygambere itaat etmek, Allaha itaat etmekle denk tutulmuştur.
Yüce Allah, Nisa suresinde şöyle buyuruyor: Rasule itaat eden Allah a itaat etmiş olur Nisa 4/80.

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

ALEYKÜMSELAM ABİ SÜPER DÜŞÜNMÜŞSÜN ALLAH C.C. RAZI OLSUN...İNŞAALLAH KATILIMDA ÇOK OLACAKTIR. KİM İSTEMEZ Kİ PEYGAMBER EFENDİMİZİN (s.a.v.) SÜNNETİNİ Bİ NEBZE DE OLSA İHYA ETMEYİ. İNŞAALLAH BEN DE VARIM ABİ...YANLIZ BİRAZ DAHA DETAYA GİRERSEN DAHA İYİ OLACAK İNŞAALLAH ABİ... S.A. A.E.O...

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm mustafa abi,
rabbim senden razı olsun. bugünlerde bu konuyu çok düşünüyordum. bilmediğim o kadar çok sünnet var ki. bunları öğrenmeye çalışıyordum. rabbimin izni ile bende varım.

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

ferit yazdı:
ALEYKÜMSELAM ABİ SÜPER DÜŞÜNMÜŞSÜN ALLAH C.C. RAZI OLSUN...İNŞAALLAH KATILIMDA ÇOK OLACAKTIR. KİM İSTEMEZ Kİ PEYGAMBER EFENDİMİZİN (s.a.v.) SÜNNETİNİ Bİ NEBZE DE OLSA İHYA ETMEYİ. İNŞAALLAH BEN DE VARIM ABİ...YANLIZ BİRAZ DAHA DETAYA GİRERSEN DAHA İYİ OLACAK İNŞAALLAH ABİ... S.A. A.E.O...

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM...

AÇIKLAYAYIM...AMAÇ HER HAFTA BİR SÜNNETİ TAM ANLAMIYLA YAŞAMAK...VE BUNU PAYLAŞMAK...
ASLINDA AMAÇ KESTİRMEDEN ŞEFAAT YOLUNA ÇIKMAK :)B)

ŞİMDİ ÜYE LİSTESİNİN OLUŞMASI VE YETERLİ KATILIMIN OLMASI GEREKLİ...BU YÜZDEN BR KARDEŞİMİN BU GÜZEL ÇALIŞMAYA LİSTE OLUŞTURARAK KATKI SAĞLAMASI GEREKLİ.BEN BU İŞİ FERİT KARDEŞİMİN YAPABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM...ABİSİNİ KIRMAZ HERHALDE...:)B)

MALUMUNUZ BEN SÜREKLİ KATILAMIYORUM VE EV TAŞIYACAĞIM İÇİN SİZLERLE BİR HAFTA KADAR BİRLİKTE OLAMAYACAĞIM...

serkan25

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)SELAMÜN ALEYKÜMB)B)B)
HAYIRLI SALILAR ABİ ÇOK GÜZEL BİR OLUŞUMU GÜNDEME GETİRMİŞSİN..
BİZLERİ BÖYLE ŞEFAATE NAİL OLACAK VESİLEYE DAVET ETMEN GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL İNŞALLAH BU SAYEDE BİZLERDE HAYATIMIZA ÇEKİ DÜZEN VERİRİZ....
BU KERVANDA BENDE VARIM İNŞALLAH...
SELAMÜN ALEYKÜM...

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. ALLAH RAZI OLSUN ABİ...GERCEKTEN GÜZEL DÜŞÜNMÜŞSÜN ALLAH C.C. RAZI OLSUN ..SELAMETLE..

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

mavi22 yazdı:
selamün aleyküm mustafa abi,
rabbim senden razı olsun. bugünlerde bu konuyu çok düşünüyordum. bilmediğim o kadar çok sünnet var ki. bunları öğrenmeye çalışıyordum. rabbimin izni ile bende varım.

İNŞAALLAH ABLACIM...HEP BİRLİKTE ÖĞRENECEĞİZ...

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. ALLAH RAZI OLSUN ABİ...GERCEKTEN GÜZEL DÜŞÜNMÜŞSÜN ALLAH C.C. RAZI OLSUN ..BENDE VARIM İNŞ..SELAMETLE..

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

tugba_m yazdı:
selamun aleykum
Abi çok güzel bir fikir.İnşallah sünnetlerle iç içe geçiririz bundan sonraki günlerimizi.Ben zaten varım inşallah.Dememe gerek yok herhalde.
Selamun aleykum

ALLAH RAZI OLSUN ABLAM...ZATEN YAZMANIZA GEREK YOK...SİZİ MUTLAKA EKLERDİM :)

fatma_tuba

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm Allah razı olsun abi bende varım ayrıca burayı böyle görmek çok güzel:)

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

evet ferit abi görevi devralıyosun herhalde dimi ?? :)

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

yakalzey yazdı:
Allah razı olsun kardeşim Bismillah diyip başlayalım inşallah.Birbirimizi anlayan hoşgörülü olan müslümünlar olarak dargınlık kırgınlık küslük ne varsa unutalım inşallah.biz hepimiz kardeşiz.haydi üye listemiz???ve yapıcaklarımız???bekliyoruz!!!selam ve dua ileB)

SİZDENDE ALLAH RAZI OLSUN ABLAM...MESAJ ALINDI B)

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

zerrin yazdı:
selamunaleyküm abim..
dediğim gibi çok güzel bir düşünce olmuş.
ben varım inşaallah zaten..
bu sayedede inşaallah sünnetleri daha çok uygulamaya başlıyacağız hayatımızda..

A.S

ABLAM HER ZAMAN HAYIRDA İLKLERDEN OLMAYI ADET EDİNDİNİZ...İNŞAALLAH ŞEFAATA MAZHAR OLANLARDADA İLKLERDEN OLURSUNUZ.

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

serkan25 yazdı:
B)B)B)SELAMÜN ALEYKÜMB)B)B)
HAYIRLI SALILAR ABİ ÇOK GÜZEL BİR OLUŞUMU GÜNDEME GETİRMİŞSİN..
BİZLERİ BÖYLE ŞEFAATE NAİL OLACAK VESİLEYE DAVET ETMEN GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL İNŞALLAH BU SAYEDE BİZLERDE HAYATIMIZA ÇEKİ DÜZEN VERİRİZ....
BU KERVANDA BENDE VARIM İNŞALLAH...
SELAMÜN ALEYKÜM...

İNŞAALLAH KARDEŞİM

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

m_muaz yazdı:
S.A. ALLAH RAZI OLSUN ABİ...GERCEKTEN GÜZEL DÜŞÜNMÜŞSÜN ALLAH C.C. RAZI OLSUN ..SELAMETLE..

A.S

KARDEŞİM İNŞAALLAH YOĞUN KATILIM OLACAK VE ORGANİZE OLARAK HAYIRLI BİR İŞE DAHA İMZA ATACAĞIZ

goksem

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZ. BENDE VARIM İNŞALLAH.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt