Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SELMA KARDEŞTE ARTIK TESETTÜRLÜ OLDU... (2 Kullanıcı)

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SELMA KARDEŞTE ARTIK TESETTÜRLÜ OLDU...

hayirli olsun bacim bende 1 senedir kapaliyim ama okadar pismanimki 12 13 yaslarimda kapanmadim diye ALLAH bizi islah etsin

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı

ADALETIMAHZA yazdı:
tsunami yazdı:
S.A
SİTEMİZİN EN TATLI ÜYELERİNDEN OLAN SELMA ESKİ İSMİYLE MAVİ22 KARDEŞİMİZ ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN TESETTÜRLÜ OLDU İNANIN ÇOK ENGELLER AŞTI KARDEŞİM BEN BİZZAT ŞAHİT OLDUM AMA AZMİN ELİNDEN NE KURTULMUŞKİ BUDA KURTULSUN KARDEŞİMİ YÜREKTAN KUTLUYORUM İNŞ DAİMİ OLUR İSTEYEN HER MÜMİN BACIMIZI ALLAH NASİP EDER İNŞ. AEO

S.A.ALLLAHIM AŞÜKÜRLER OLSUN.ÇOK SEVİNDİM.BEN DE HAFTASONU HEP TESETTÜRLE ÇIKTIM DIŞARI,YAVAŞ YAVAŞ ALIŞIP ALIŞTIRIYORUM İNŞAALLAH.BANA DA DUA EDİN.DEVAMLI OLSUN.SELMAYA ÇOK SEVİNDİM.İŞTEN AYRILDI DEĞİL Mİ?A.E.O.

a.s hayırlı olsun kardeşlerim MEVLA daim eylesin :pB)

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

umeyye yazdı:
ADALETIMAHZA yazdı:
tsunami yazdı:
S.A
SİTEMİZİN EN TATLI ÜYELERİNDEN OLAN SELMA ESKİ İSMİYLE MAVİ22 KARDEŞİMİZ ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN TESETTÜRLÜ OLDU İNANIN ÇOK ENGELLER AŞTI KARDEŞİM BEN BİZZAT ŞAHİT OLDUM AMA AZMİN ELİNDEN NE KURTULMUŞKİ BUDA KURTULSUN KARDEŞİMİ YÜREKTAN KUTLUYORUM İNŞ DAİMİ OLUR İSTEYEN HER MÜMİN BACIMIZI ALLAH NASİP EDER İNŞ. AEO

S.A.ALLLAHIM AŞÜKÜRLER OLSUN.ÇOK SEVİNDİM.BEN DE HAFTASONU HEP TESETTÜRLE ÇIKTIM DIŞARI,YAVAŞ YAVAŞ ALIŞIP ALIŞTIRIYORUM İNŞAALLAH.BANA DA DUA EDİN.DEVAMLI OLSUN.SELMAYA ÇOK SEVİNDİM.İŞTEN AYRILDI DEĞİL Mİ?A.E.O.

a.s hayırlı olsun kardeşlerim MEVLA daim eylesin :pB)

A.S.ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.BENİM TESETTÜRLE SORUNUM YOK DAÇALIŞTIĞIM YERLER KAMUSAL ALANLAR,HAFTA İÇİAÇ,HAFTASONU KAPA,BUNALIMA GİRDİM.DUA EDİN DE TÜRBAN SORUN OLMAKTAN ÇIKSIN ÖRÜMCEK KAFALARDAN.A.E.O.

zahide nur

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.adaletimahza ablacığım.Bende aynı dertten muzdaribim.Mesai saatlerinde aç sonra kapa.insanın dengesi bozuluyor.Ben nereye aitim ne için bu çaba diye soruyor kendine.Açıkmıyım kapalımıyım bilmiyorum.Çook üzülüyorum.

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

zahide nur yazdı:
s.a.adaletimahza ablacığım.Bende aynı dertten muzdaribim.Mesai saatlerinde aç sonra kapa.insanın dengesi bozuluyor.Ben nereye aitim ne için bu çaba diye soruyor kendine.Açıkmıyım kapalımıyım bilmiyorum.Çook üzülüyorum.

A.S.KARDEŞİM.NE DİYORSSUN YA,BEN DEPRESYONA GİRDİM SAYILIR.:(

zahide nur

Kayıtlı Kullanıcı

NE KADAR ZOR BİR DURUMDA BIRAKIYORLAR BİZİ.BEN BAŞIMI AÇIYORUM DİYE GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCEM DEĞİŞMİYORKİ.KENDİLERİNİ KANDIRIYORLAR.A.E.OB)

haticeislam

Kayıtlı Kullanıcı

:D

RANAA

Kayıtlı Kullanıcı

Allah daim eder inş Selma Kardeşim.

S.A.ben ortokulu bitirdikten sonra tesettürlü olma şerefini nasip etti Yaradan bana.liseyi ve üni. yi okul saatlerinde açıp çıktıktan sonrada kapatarak bitirdim.Başımı açmam gerektiği için okuduğum işi yapmıyorum.Allah'a binlerce kere şükürler olsunki şuanda çalışıtığım yerde türbanımı çıkartmıyorum.Ve çok mutluyum tabiki bu sebeple.Allah herkese bu mutluluğu yamayı nasip etsin.

yalan_yalan

Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun kardesım çok sevındım.Rahman yar ve yardımcın olsun.

Kalb-i selim

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun Aleykum
Selma_ kardeşimize, ablamıza hayırlı olsun. Kutlarım. Rabbim zülcelal daimi eylesin hakkıyla taşısın İnşAllah o mübarek örtüyü. Darısı kapanmak isteyipte kapanamayan bacılarımıza olsun İnşAllah..
Allahaısmarladık... B)

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM.HAYIRLI OLSUN.ÇOK MUTLU OLDUM.RABBİM O TADI ALAMAYANLARADA NASİP ETSİN İNŞAALLAH.SELAMETLE...B)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM

ALLAH RAZI OLSUN HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN İNŞ...HEP BÖYLE İYİ HABERLER ALIRIZ İNŞ..ALLAH YOLUMUZU ACIK ETSİN SELAMETLE KALIN...

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

conte yazdı:
mevlam yar ve yardımcısı olsun hayat onun yüzünde gülsün.....
s.a allah cc razı olsun.amin inşallah.a.e.o

firdevs_91

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.

herne kadar senin tanimassamda senin adina cok sevindim benim icin basörtü takmak cok gururverici birsey almanyada yasidigim halde cok gurur duyuyorum basimin örtülü olmassi burdaki almanlardan farkim oldugunu fark ediyorum ve onlardan üstün oldugumu ve allaha daha yakin oldugum hissediyorum ins. sende birgün böyle güzel seyler hissedersin

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

acelya26 yazdı:
s.a. Allah daim etsin çok sevindim ne mutlu sana B):)
v.a.s allah cc razı olsun. evet dünden beri gözlerimin içi gülüyor.amin inşallah.a.e.o

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

serife07 yazdı:
selamün aleyküm
sevindirici bir haber hayırlı olsun... Rabbim daim etsin inşeallah... selametle...
a.s rabbim cc razı olsun. amin inşallah .saolun.sağlıcakla kalın.a.e.oB)

firdevs_91

Kayıtlı Kullanıcı

Selma_ yazdı:
acelya26 yazdı:
v.a.s allah cc razı olsun. evet dünden beri gözlerimin içi gülüyor.amin inşallah.a.e.o

inan bana senin icin cok sevindim, seni tanimassamda sen benim müslüman kardesimssin insallah basindaki basörtüye sahip cikarsin

firdevs_91

Kayıtlı Kullanıcı

Selma_ yazdı:
acelya26 yazdı:

inan bana senin icin cok sevindim, seni tanimassamda sen benim müslüman kardesimssin insallah basindaki basörtüye sahip cikarsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt