Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SELMA KARDEŞTE ARTIK TESETTÜRLÜ OLDU... (1 Kullanıcı)

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SELMA KARDEŞTE ARTIK TESETTÜRLÜ OLDU...

ADALETIMAHZA yazdı:
tsunami yazdı:
S.A
SİTEMİZİN EN TATLI ÜYELERİNDEN OLAN SELMA ESKİ İSMİYLE MAVİ22 KARDEŞİMİZ ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN TESETTÜRLÜ OLDU İNANIN ÇOK ENGELLER AŞTI KARDEŞİM BEN BİZZAT ŞAHİT OLDUM AMA AZMİN ELİNDEN NE KURTULMUŞKİ BUDA KURTULSUN KARDEŞİMİ YÜREKTAN KUTLUYORUM İNŞ DAİMİ OLUR İSTEYEN HER MÜMİN BACIMIZI ALLAH NASİP EDER İNŞ. AEO

S.A.ALLLAHIM AŞÜKÜRLER OLSUN.ÇOK SEVİNDİM.BEN DE HAFTASONU HEP TESETTÜRLE ÇIKTIM DIŞARI,YAVAŞ YAVAŞ ALIŞIP ALIŞTIRIYORUM İNŞAALLAH.BANA DA DUA EDİN.DEVAMLI OLSUN.SELMAYA ÇOK SEVİNDİM.İŞTEN AYRILDI DEĞİL Mİ?A.E.O.

ve aleykum selam ablam.allah cc razı olsun. rabbime binlerce şükürler olsun. bana gunleri gosterdi.ruyadayım sankı ınanamıyorum.bu günler gerçek mi?evet çumartesi son iş gunumdu.ablam sırada senin müjdeli haberini bekliyorum.inşallah en kısa zamanda benim mutluluğumu tadarsın.

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

ferit yazdı:
selamün aleyküm;
Hayırlı ve daim olsun...Rabbim hakkıyla taşımayı nasip etsin İnşAAllah...isteyipte kapanamayan tüm ablalarımada nasip olsun İnş...
vealeyküm selam. allah cc razı olsun kardeşim. amin inşallah.a.e.o

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı

HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH.

conte

Kayıtlı Kullanıcı

mevlam yar ve yardımcısı olsun hayat onun yüzünde gülsün.....

acelya26

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. Allah daim etsin çok sevindim ne mutlu sana B):)

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB BOZKUS yazdı:
S.ALEYKÜM RABBİM HAYIRLARA VESİLE ETSİN İNŞAALLAH..FERİT KARDEŞİMİZİN DE DEDİĞİ GİBİ KAPANMAK İSTEYİPTE KAPANAMAYAN ABLA VE KARDEŞLERİMİZE DE NASİB ETSİN İNŞAALLAH..
a.s allah cc razı olsun.amin inşallah.a.e.o

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

ireme yazdı:
ADALETIMAHZA yazdı:
tsunami yazdı:
S.A
SİTEMİZİN EN TATLI ÜYELERİNDEN OLAN SELMA ESKİ İSMİYLE MAVİ22 KARDEŞİMİZ ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN TESETTÜRLÜ OLDU İNANIN ÇOK ENGELLER AŞTI KARDEŞİM BEN BİZZAT ŞAHİT OLDUM AMA AZMİN ELİNDEN NE KURTULMUŞKİ BUDA KURTULSUN KARDEŞİMİ YÜREKTAN KUTLUYORUM İNŞ DAİMİ OLUR İSTEYEN HER MÜMİN BACIMIZI ALLAH NASİP EDER İNŞ. AEO

S.A.ALLLAHIM AŞÜKÜRLER OLSUN.ÇOK SEVİNDİM.BEN DE HAFTASONU HEP TESETTÜRLE ÇIKTIM DIŞARI,YAVAŞ YAVAŞ ALIŞIP ALIŞTIRIYORUM İNŞAALLAH.BANA DA DUA EDİN.DEVAMLI OLSUN.SELMAYA ÇOK SEVİNDİM.İŞTEN AYRILDI DEĞİL Mİ?A.E.O.

A.S ALLAH (CC)'A HAMDOLSUN...SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN...ÇOK MUTLULUK VERİCİ Bİ OLAY...ARKADAŞIMIN ADINA ÇOK ÇOK SEVİNDİM...RABBİM DAİM KILSIN İNŞAALLAH...HAYIRLI UĞURLU OLSUN...

ABLACIĞIM SANA GELİNCE SENİN HAFTA SONU TESETTÜRLÜ Bİ ŞEKİLDE DIŞARI ÇIKMAN NE KADAR MUTLU ETTİ BENİ BİLEMEZSİN...BEN EMİNİM ABLAMA O BAŞÖRTÜ MÜTHİŞ ŞEKİLDE YAKIŞMIŞTIR...RABBİM HEPİMİZE LAYIKIYLA TAŞIMAYI NASİP ETSİN İNŞAALLAH...ABLA DİLERİM HAFTA SONU DEĞİL HAFTANIN HER GÜNÜ ÖRTÜLÜ GEZERSİN İNŞAALLAH...ABLA BU BİR BAŞLANGIÇ DEVAMI YAKIN ZAMANDA GELECEK...SELAM VE DUA İLE..

BUNLAR ABLAM VE SELMA İÇİN...

[marq]B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)[/marq]

s.a allah cc razı olsun. son zamanlarda ben ne kadar gunahkarım kı bana layık gormuyorsun.gunahkar kulunu en kısa zamanda tesettürlü olmasını nasip et diye dua ediyorum rabbime. şukurler olsun ki bana bu gunleri gosterdi.amin inşallah. çicekler için cok saol.a.e.o

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

gurbetten yazdı:
HAYIRLISI OLSUN.RABBIM ISTEYIPTE KISMET OLMAYANLARA NASIP ETSIN INSAALLAH.BENDE SIIRLE PAYLASAYIMDEDIM.BIRDE YAZI OKUDUM COK HOSUMA GITTI.SÖZÜM MECLISTEN DISARI ONUDA PAYLASMAK ISTIYORUM INSAALLAH.B)
s.a allah cc razı olsun.şiir çok guzel. artık yazıları okurken yüreğim kanamayacak.amin inş.a.e.o

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

sadece_eda yazdı:
çok sevindim...
İLK ZAMANLARDA BİRAZ GARİP GELİYO İNSANA ( ÇOK ŞEY FEDA EDİYOMUŞSUN GİBİ) AMA ÖYLE DEĞİL..
HUZUR DOLUYOSUN VE AYNAYA HER BAKTIĞINDA KENDİNLE GURUR DUYUYORSUN.ALLAHIN BİR EMRİNİ YERİNE GETİRDİĞİN İÇİN..
MESELA BEN; KİMSE İHTİMAL BİLE VERMİYORDU KAPANMAMA..BİGÜN KALKTIM VE KAPANMAK İSTİYORUM DEDİM..
2 GÜN İÇERİSİNDE KAPANDIM AİLEMİN DESTEĞİYLE..BUGÜN BAKIYORUMDA 1,5 YIL OLMUŞ..
ALLAH HERKESE NASİP ETSİN..GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN...B)

s.a cok saol evet ayna olayı bende de var.evet isteyen herkeseen kısa zamanda nasip etsin.amin inşallah.a.e.o

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

deren75 yazdı:
s.a.çok sevindim hayırlı ve daim olsun inşallah.ilk zamanlar zorluklarla karşılaşılabilir ama dimdik ve kararlı olmalısın herkes güzel tepki vermeyebilir ama sen rabbinin emri için örtündün unutma ve söylenenlere aldırmaAvukat ablam sizede çok sevindim inşallah daim olur.selam ve dua ile.
v.a.s allah cc razı olsun. aslında evimden uzakda olduğum için suanda aılemden baska kımse bılmıyor.ınsanların tepkilerine ben zaten kucukluğumden beri alışkınım.a.e.o

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

AFRA_NUR yazdı:
s.a. rabbim mübarek etsin inşallah çoook duygulandım.
selmacım artık sende nişan aldın inşallah,
hayırlı ve daim olsun
A.E.O.
SELAMETLE
B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)
v.a.s ablam.amin. allah cc razı olsun.saol abla hıc unutmayacağım nişanımı.amin inşallah.a.e.o

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

-Esmani- yazdı:
s.a

allah cc yolunu daim eylesin..inşaallah o bu kararı aldı ise kendisini sınayacak olan sebeplere takılmadan ilerleyecektir...sebepleri bir tarafa bırakmak en doğrusu...sonuç ise aşikar...kendisinin bunu takmak kadar taşımaktada disiplinli olmasını temenni ediyorum...
inşaallah bunu başaracaktır kardeşimiz...
v.a.s
allah cc razı olsun abi.yolun daha başlangıcı olduğunu biliyorum.hayırlı dualarına içtenlikle amin diyorum.inşallah.çok saol abi.a.e.o

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
S.A HAYIRLI OLSUN CANIM.ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN.RABBİM DAİM ETSİN.RABBİM UTANDIRMASIN.;)
v.a.s allah cc razı olsun.amin inşallah.cok saol.a.e.o

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

KUTSAL_ORDU yazdı:
s.a kardeşlerim hayırlı günler çok sevindim allaha şükür.allah daim etsin inşallah.kardeşim.seni yürekten kutlarım.rabbim yar ve yardımcın olsun.inşallah.B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)
v.a.s rabbim cc razı olsun.çok saolasın.amin inşallah.rabbim cc bütün kardeşlerimin yar ve yardımcımız olsun.a.e.o

serife07

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm
sevindirici bir haber hayırlı olsun... Rabbim daim etsin inşeallah... selametle...

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

Zinnire yazdı:
s.a. ayyy bu çok güzel canım kardeşim benim Allah kabul etsin,daim olsun inşallah..sen o zorluklar karşısında dayandınya Allah c.c. ne muradın varsa erdirir inşallah.Bu kapı kapana bilir ama Allahın c.c. istediyini yaptın ya binlerce kapı açılır önünde inşallah.....
v.a.s allah cc razı olsun.amin inşallah.çok şükür inancımız sonsuz. inşallah.a.e.o

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

CENNET GULU yazdı:
ALLAH'a ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ ALLAH C.C. ONA DA NASİP METMİŞ ASIL YAŞAMAYI...ALLAH C.C. KİMSEYİ YOLUNDAN ŞAŞIRTMASIN İNŞAALLAH...B)B)B)B)B)B)
s.a allah cc razı olsun kardeşim.şükürler olsunki bana bu gunleri nasip etti. amin inş.a.e.o

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt