Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Resim Istek Formu (3 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
_______selamün aleyküm
cevdet abi ben sizden güzel sivasımızdan bir resim rica ediyorum...
mevla yar ve yardımcınız olsun
selametle_____

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
_______selamün aleyküm
cevdet abi ben sizden güzel sivasımızdan bir resim rica ediyorum...
mevla yar ve yardımcınız olsun
selametle_____

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM SIVASI İYİ BİLİRİM COK GÜZEL BİR YERDİR CÜNKÜ BENDE KIRIKKALELİYİM BİR KAC RESİM YAPACAM UMARIM GEĞİNİRSİN RABBİME EMANET OLUN

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
____selamün aleyküm
gerçekten çok güzeller emeginize saglık
teşekkür ederim
rabbime emanetsiniz
selam ve dua ile________

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
www.resimmax.com_krkkale_resimleri_2.jpg
www.resimmax.com_krkkale_resimleri_6.jpg

bende kırıkkale resimleri ekledim inşallah beğenirsiniz cevdet abi
selam ve dua ile__________

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM SIVASI İYİ BİLİRİM COK GÜZEL BİR YERDİR CÜNKÜ BENDE KIRIKKALELİYİM BİR KAC RESİM YAPACAM UMARIM GEĞİNİRSİN RABBİME EMANET OLUN

selamün aleyküm...emeğinize sağlık cevdet abi...içimden bi his bu foruma girmemi söyled. bi girdimki öğrencilik yıllarımın geçtiği sivasın resmi eklenmiş...özellikle bu çifte minarede az zaman geçirmedim......ordayken sivası özleyeceğim hiç aklımın ucundan geçmezdi....ama yıllar geçtikçe daha çok özlüyorum..tekrar emeğinize sağlık....

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm...emeğinize sağlık cevdet abi...içimden bi his bu foruma girmemi söyled. bi girdimki öğrencilik yıllarımın geçtiği sivasın resmi eklenmiş...özellikle bu çifte minarede az zaman geçirmedim......ordayken sivası özleyeceğim hiç aklımın ucundan geçmezdi....ama yıllar geçtikçe daha çok özlüyorum..tekrar emeğinize sağlık....

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN BİR KARDEŞİM İSTEDİ BİZLERDE CEVAP VERDİK BENDE COK GİTTİM SİVASA BİRAZ BİLİRİM COK SICAK İNSANLARI VAR MİSAFER PERVER ELİNDEKİ EKMEĞİ SANA VERİR KENDİ AC DURUR BÖYLE İNSANLAR SİVASLILAR HELE BİRDE MADIMAKLARI VAR BİR KUZUYA DEĞİŞİLMEZ NEYSE RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM BU DA BENİM KÖPEĞİM ADI SİNBA VE HEP UYUYOR BÖYLE ARTIK DÜNYA UMURUNDA DEĞİL YAŞLANDI CÜNKÜ TAM 11 YAŞINA GİRDİ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt