Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Receb-i Kamer aabiiimmm :)) (1 Kullanıcı)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamu aleykum Recep abim;

Yeni yaşınız hakkınızda hayırlara vesile olsun..
RABBİM mutlu mesut bir ömür nasip etsin..

Ömrünüze bereket,
Sağlığınıza sıhhat,
Osmanlıcanızada kuvvet versin :p

İnanıyorum birgün sizi, dediklerinizi yanii anlayacağım.. :p

Uzun zaman oldu tebrik konusu açmayalıı acemiliğime acemilik katmışım :p

Konuyu açma sebebimde belli;

birlik - beraberliği kuvvetlendirmek
:a39:
unutulmamak / unutmamak :a26:
ve
dua dua dua..

tabiiii kiii...

sevgili üyelerden
:a27:

şeyy bu da pastamız :a24:

bjk-pasta.jpg

Hediye yok.. :a06:

Mutlu yıllar abi.. :)

B) B) B)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hayırlı ömür nasipetsin CEnabı Allah....

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Receb Kardeşim...
Rabbim sevdiklerinle beraber; hayırlı ve güzel, sağlık, huzur ve mutluluk dolu daha nice yıllar nasip etsin inşallah...

Hediyesiz olmaz... :)

yilbasi-hediyeleri-536.jpg

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamu aleykum Recep abim;

Yeni yaşınız hakkınızda hayırlara vesile olsun..
RABBİM mutlu mesut bir ömür nasip etsin..

Ömrünüze bereket,
Sağlığınıza sıhhat,
Osmanlıcanızada kuvvet versin :p

İnanıyorum birgün sizi, dediklerinizi yanii anlayacağım.. :p

Uzun zaman oldu tebrik konusu açmayalıı acemiliğime acemilik katmışım :p

Konuyu açma sebebimde belli;

birlik - beraberliği kuvvetlendirmek
:a39:
unutulmamak / unutmamak :a26:
ve
dua dua dua..

tabiiii kiii...

sevgili üyelerden
:a27:

şeyy bu da pastamız :a24:

bjk-pasta.jpg

Hediye yok.. :a06:

Mutlu yıllar abi.. :)

B) B) B)

ve aleykümselam gönlü pak,güzel kardeşcik..Rabbim senden razı olsun ebeden inşallah..inan o kadar sevindim ki anlatamam..güzel dualarına can-ı gönülden aminnn dedim Rabbim kabul buyursun inşallah..yeni gördüm kusura bakılmasın malumunuz seyahatteydim :) kar kış fırtına arasında şelale gezmek hem de doğumgünümde bu güzel tefekküri yerlerde bulunmak ayrıca bi güzel oldu :) hangi satıra,duaya,pastaya teşekkür edeceğimi şaşsam da külliyen bir teşekkür edeyim hepsi için :) pasta mükemmel,fevkaladenin fevkinde görünüyor :) beşiktaş logolu olması ayrı bi tat katmış çok düşüncelisin :) hediyeye ne hacet efendim hatırlanmak,birsürü dualar almak en güzel hediyelerden de güzel pasta da ekstrası tabiki :) tekrar tekrar teşekkürler ediyorum kardeşcik herşey için..Rabbim sizlerden razı olsun inşallah bir ömür emrolunduğumuz gibi dosdoğru yaşar,emanete layıkıyla sahip çıkabiliriz inşallah..Bu güzel kardeşlik ortamında emeği geçen herkesten Rabbim razı ve hoşnut olsun inşallah..çook teşekkürler çeşm-i bülbül :)

B)B)B)B)B)B)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Receb Kardeşim...
Rabbim sevdiklerinle beraber; hayırlı ve güzel, sağlık, huzur ve mutluluk dolu daha nice yıllar nasip etsin inşallah...

Hediyesiz olmaz... :)

yilbasi-hediyeleri-536.jpg

selamun aleyküm abicim Rabbim sizlerden razı olsun inşallah..Güzel dua ve temennileriniz çok teşekkürler abim..Amin inşallah ecmain abim..hediye için ayrıca teşekkür ettim abim zahmet ettiniz :) Rabbim bizleri uhuvvet,ihlas atmosferinden uzaklaştırmasın inşallah.Rabbime emanetsinizB)B)B)

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatuhu

Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berakatuhu

Değerli kardeşim..

Rahman' dan Celle Celaluhu size hayırlı bereketli güzel bir ömür diliyorum...Nice senelere inşaallah

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
kamerr doğum günün kutlu olsuunn nice nicee hayırlı sağlıklı yaşlara inşallahh Allah o güzel gönlüne göre versiiinn :))

hediyede ayrı bi torpil geçceemm :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
kamerr doğum günün kutlu olsuunn nice nicee hayırlı sağlıklı yaşlara inşallahh Allah o güzel gönlüne göre versiiinn :))

hediyede ayrı bi torpil geçceemm :D

:) :D vaveyla yine farklı bi yaklaşımda bulunarak farkını belli ettin :D sağol hediye çok güzel mana itibariyle yoksa renklerde iş yok da :p neyse hediye güzel ve oldukça bonkörce renklere takılmamak lazım :D Allah razı olsun değerli kardeşim güzel temennilerin için çok teşekkürler..Rabbim siz gönlü güzel,kalbi temiz kardeşlerimizin dualarını kabul buyursun inşallah :) baak işime gelince nasıl da duanız kabul olsun diyorum :D Allah razı olsun kardeşim,saygılar,hayırlı akşamlar.B) B) B)

mir_erhan

Moderator
Selamün Aleyküm...
Sevgili kardeşimiz ;
Rabbim sevdiklerinle beraber; hayırlı ve güzel, sağlık, huzur ve mutluluk dolu daha nice yıllar nasip etsin inşallah.
Benden sizlere hediye... Ahirete göçmüş olan sevdiklerinizin ruhlarına hediye olması vesilesi ile Adınıza bir Adet Yasini Şerif okdum..
Rabbimiz kabul eylesin.. amin..

Selam ve dua ile

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm...
Sevgili kardeşimiz ;
Rabbim sevdiklerinle beraber; hayırlı ve güzel, sağlık, huzur ve mutluluk dolu daha nice yıllar nasip etsin inşallah.
Benden sizlere hediye... Ahirete göçmüş olan sevdiklerinizin ruhlarına hediye olması vesilesi ile Adınıza bir Adet Yasini Şerif okdum..
Rabbimiz kabul eylesin.. amin..

Selam ve dua ile

Ve aleykümselam kıymetli abim amin inşallah..Rabbim razı olsun çook teşekkür ederim güzel dua,candan temennileriniz için..Rabbim kabul etsin inşallah abicim..En güzel hediyeyi de sizden aldık diğer dostlarım gücenmesin de :) abim tekrar teşekkür eder hayırlı günler dilerim..B)B)B)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleykümselam gönlü pak,güzel kardeşcik..Rabbim senden razı olsun ebeden inşallah..inan o kadar sevindim ki anlatamam..güzel dualarına can-ı gönülden aminnn dedim Rabbim kabul buyursun inşallah..yeni gördüm kusura bakılmasın malumunuz seyahatteydim :) kar kış fırtına arasında şelale gezmek hem de doğumgünümde bu güzel tefekküri yerlerde bulunmak ayrıca bi güzel oldu :) hangi satıra,duaya,pastaya teşekkür edeceğimi şaşsam da külliyen bir teşekkür edeyim hepsi için :) pasta mükemmel,fevkaladenin fevkinde görünüyor :) beşiktaş logolu olması ayrı bi tat katmış çok düşüncelisin :) hediyeye ne hacet efendim hatırlanmak,birsürü dualar almak en güzel hediyelerden de güzel pasta da ekstrası tabiki :) tekrar tekrar teşekkürler ediyorum kardeşcik herşey için..Rabbim sizlerden razı olsun inşallah bir ömür emrolunduğumuz gibi dosdoğru yaşar,emanete layıkıyla sahip çıkabiliriz inşallah..Bu güzel kardeşlik ortamında emeği geçen herkesten Rabbim razı ve hoşnut olsun inşallah..çook teşekkürler çeşm-i bülbül :)

B)B)B)B)B)B)

Siz geç görürseniz bende geç görmüş gibi yaparım hiiiiç kusura bakılmasın :p
amin amin abim.. :)
şelale mi :) oldu mu bu şimdi abi demeyinn bari :p

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Siz geç görürseniz bende geç görmüş gibi yaparım hiiiiç kusura bakılmasın :p
amin amin abim.. :)
şelale mi :) oldu mu bu şimdi abi demeyinn bari :p

ben de yedim :D hehe kısassa kısas yani senin hayat felsefen hep dimi yaa ne diyem bilemedim ki :D ama ''görüldü'' yazıyo yok yaa o face özelliğiydi dimi karıştırdım :D :p :D şelale yaa hem de ne şelale maşallah bin barekallah :) oldu oldu çok güzel bi gezi oldu :D

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Sağlıklı,huzurlu ,bol bereketli,
paylaşımı bol ama (islamiyet gen.tr)
bir yıl temenni ediyorum.
Rabbime o yüceler yücesine emanet ol.
Selametle kal.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
:) :D vaveyla yine farklı bi yaklaşımda bulunarak farkını belli ettin :D sağol hediye çok güzel mana itibariyle yoksa renklerde iş yok da :p neyse hediye güzel ve oldukça bonkörce renklere takılmamak lazım :D Allah razı olsun değerli kardeşim güzel temennilerin için çok teşekkürler..Rabbim siz gönlü güzel,kalbi temiz kardeşlerimizin dualarını kabul buyursun inşallah :) baak işime gelince nasıl da duanız kabul olsun diyorum :D Allah razı olsun kardeşim,saygılar,hayırlı akşamlar.B) B) B)

yaanii fenerbahçeli dediğin bonkör olurr :D neyse o kadar almışım sende boyatırsın bi zahmet :p
amiinn cümlemizden :)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Sağlıklı,huzurlu ,bol bereketli,
paylaşımı bol ama (islamiyet gen.tr)
bir yıl temenni ediyorum.
Rabbime o yüceler yücesine emanet ol.
Selametle kal.
Selamun aleyküm Allah razı olsun güzel ve içten temennileriniz için,çok teşekkür ederim..Keşke gönül istiyor ki burda 7/24 mesai yapalım ama yoğunluktan çok fırsat bulamıyorum..Rabbim hayırlara tebdil etsin inşallah..Siz de Rabbime emanetsiniz,dua bekleriz inşallah..B)B)B)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ben de yedim :D hehe kısassa kısas yani senin hayat felsefen hep dimi yaa ne diyem bilemedim ki :D ama ''görüldü'' yazıyo yok yaa o face özelliğiydi dimi karıştırdım :D :p :D şelale yaa hem de ne şelale maşallah bin barekallah :) oldu oldu çok güzel bi gezi oldu :D

Kısasa kısas vardır abii unuttuysanız hatırlatayım hıhhh :p
Hem ben genede öyle bir insan değilimdir yani pek sanırım öyle gibi :D
Tabii yaş kemale erince karıştırmakta pek tabii kaçınılmaz oluyoor :p :D
Abi denir mi hiç şimdi öyle hem güzel değilmiş ki hiiiiiç :p :p

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt