Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

örtünememe !!! (3 Kullanıcı)

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzel bir yazıydı alah bizede layığı ile örtünmeyi nasi,p eder inş

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
Amin insallah...ben 17 yasindayim karddesim..

eğer bneide aranıza alırsanız her ikinilzede sohbet etmek isterim sizin gibi arkadaşlar zorbulunur bu dünyada beni aranıza allın allah rızası için bende 17 yaşındayım

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
Tabikide kardesim...Allah razi olsun..bu sitede herkes herkesi kabul eder..ne demek...Yas önemli degil..yeter ki kalplerimiz bir olsun..Biz Allah rizasi icin burdayiz paylasimlarimizla..Allaha emanet ol..
eğer bneide aranıza alırsanız her ikinilzede sohbet etmek isterim sizin gibi arkadaşlar zorbulunur bu dünyada beni aranıza allın allah rızası için bende 17 yaşındayım

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
ya neden arkadaşlık kurmak istiyorum biliyomusn gerçketen bu zamnada ahiretle ilgilenmen ahirettini düşünen yaşıtım çok az hele bide benim çevremde
ee böyle kötü bir dünyada sizin gibi din ile ilgilenen insanların hele bide yaşıtlarımın arasında olmak onlarla sohebet etmek çok güzel olur diye düşünüyorum hani bilmediğimizi öğreniriz bundan başka en önemlisi dinimizi daha ii yaşayabilirriz çeşitli programlar yaparız netten bunun içinistiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen sadece amacım kendime ii bir ortam hazılamak benim için çok öenmli hani derlerya bana rakadaşını söyle sana kim olduğunu söylüyeyim diye işte ondan korktuğum için her zaman böyle islamn açısından bilgili insanların yanında olmak istiyorum bu yüzdende bu siteye giriyorum beni inş anlamışsındır

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
ya helal gerçekyten bahanesi çok allah hepimizi affetsin inş
ya senin yaş kaçtı eğer yaşıtımsan seninle sohebet etmek isterim sakıncası yoksa

NURUS ZATEN İNCİ İKRA BANA BU ,SİTEYİ TAVSİYE ETTİ AMA O BAZI NEDENLERDEN DOLAYI GİREMEYECEK ARTIK TÜMÜNÜZE SELMLARI VAR

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
Yok kardesim neden yanlis anlayalim...Seni anliyorum..biliyorum benimde hic cevremde ahlakli arkadaslarim yok...Neden yanlis anlayayim..tabikide memnuniyetle..cünkü bende öyle bir arkadas isterimki onla sohbetimiz hep Allah olacak.bos isler degil..ve maalesef karsilasmadim etrafimda pek yok benimde...Sen sakin alinma yanlis anlamadim kardesim..bende cok isterim.selametle..
ya neden arkadaşlık kurmak istiyorum biliyomusn gerçketen bu zamnada ahiretle ilgilenmen ahirettini düşünen yaşıtım çok az hele bide benim çevremde
ee böyle kötü bir dünyada sizin gibi din ile ilgilenen insanların hele bide yaşıtlarımın arasında olmak onlarla sohebet etmek çok güzel olur diye düşünüyorum hani bilmediğimizi öğreniriz bundan başka en önemlisi dinimizi daha ii yaşayabilirriz çeşitli programlar yaparız netten bunun içinistiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen sadece amacım kendime ii bir ortam hazılamak benim için çok öenmli hani derlerya bana rakadaşını söyle sana kim olduğunu söylüyeyim diye işte ondan korktuğum için her zaman böyle islamn açısından bilgili insanların yanında olmak istiyorum bu yüzdende bu siteye giriyorum beni inş anlamışsındır

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt