Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

OKU YARADAN RABBIN ADIYLA OKU (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı
RE: OKU YARADAN RABBIN ADIYLA OKU

ALLAH RAZI OLSUN MUHAMMES KARDEŞİM DUALARIMIZ İNŞALLAH KABUL OLURDA GAYRETULLAHA DOKUNUR O GÜNAHSIZ YAVRUCAKLARIN İNSANLARIN ÇIĞLIKLARI FERYATLARI DOKUNURDA KAHROLUR ZULMEDENLER İNŞALLAH.AMA DEDİĞİNN GİBİ BU FERYATLAR BELKİ DE Bİ ZAMAN GELECEK ÜLKEMİZDEN YÜKSELECEK UYANIŞ OLMAZSA YAKIN ZAMANDA.RABBİM GÖZÜ GÖNLÜ UFKU AÇILMIŞLARDAN EYLESİN.ÜSTÜMÜZE DÜŞEN GÖREVİ HAKKIYLA LAYIKIYLA EDA ETMEMİZİ NASİP ETSİN.DUALARIMIZ ARŞA YÜKSELSİN İNŞALLAH...SELAMETLE

metfamu

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm.emeğine sağlık muhammed kardeşim.yazınız ve resimler içimizin kanamsını artırdı.ne yazıkki elimizden duadan başka birşey gelmiyor rabbim yar ve yardımcıları ve yardımcımız olsun üzerimizde oynanan oyunlara fırsat vermesin.kafirin hilesini kendine çevirsin.ALLAHA RAZI OLSUN Allaha emanet olun

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeş çok güzel yazmışsın...Ama Buda bir imtihandır Allahın izniylee.......B) Selamün Aleyküm...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Aleykümselam>>>>

Kardeşlerim her an şükretmeliyiz onları vede diğer Müslümanları heran dualarımızda düşünmeliyiz. Sürekli Rahmanı zikretmeliyiz. ben sadece siz değerli kardeşlerimden bunları istiyorum eğer çok gelir diyen olursa oda onun görüşüdür kanatimce. Allah yapılan duaları kabul iyilik sevaplarını kat kat yazılanlardan eylesin bizi. Allah'a emanet olun değerli kardeşlerim

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
Aleykümselam>>>>

Kardeşlerim her an şükretmeliyiz onları vede diğer Müslümanları heran dualarımızda düşünmeliyiz. Sürekli Rahmanı zikretmeliyiz. ben sadece siz değerli kardeşlerimden bunları istiyorum eğer çok gelir diyen olursa oda onun görüşüdür kanatimce. Allah yapılan duaları kabul iyil sevaplarını kat kat yazılanlardan eylesin bizi. Allah'a emanet olun değerli kardeşlerim

Allah razı olsun kardeş.. hep duacıyız inşallah...B)

SEVGI HERYERDE

Kayıtlı Kullanıcı

GERCEKTEN TUM MUSLUMAN ULKELERI VE BIZ NEDEN BU SEZSIZLIK NEDEN BU VURDUM DUYMAZLIK GUNUMUZU GUN EDIP GIDIYORUZ BIZIM ATALARIMIZ BOYLE MI YAPARDI RAHAT RAHAT UYURMUYDULAR YATAKLARINDA TUM ISLAM ELEMININ YONETICILERI LUTFEN UYANIN RAHAT YATAKLARINIZDAN O YATAKLAR SIZE BIR GUN DIKEN OLABILIR UNUTMAYIN.

kulun biri

Kayıtlı Kullanıcı
Allah o durumda olanlara bol sabır versin yar ve yardımcısı olsun inşallah. her zaman duacıyız onlara

ikraa

Kayıtlı Kullanıcı
bızım oralarad bır laf vardır;doğru soze ne hacettt...
bu soylenenler doğrular ve biz bu doğrular içinde yanı bunu bıle bıle yanlar yapan insanlarız..aslında dediği "imtihan"..Allahu teala buyuruyor kı;"eğer öyle bır kavım olsa ve benım soyledıklerımden cıkmasa,daima ibadet edip benı ansa ,ben o kavmı yok eder ,bastan bır kavım yaratırdım kı onlar hata yapıp benden tövbe istiğfar isteyen kullar olurdu" burdan da anladığımız Allahu teala mukemmellık ıstemıyor,yanıı bızı hatalarımızla sevıyor,tabıı sonunda tovbe etmek şartıyla...
yaptıklarımız hata..inşallah bu hatalarla Allhu tealayla aramızdakı bağımız artıyordr...
allah yar ve yarddımcımız olsunn..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt