Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

OKU YARADAN RABBIN ADIYLA OKU (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavice

Kayıtlı Kullanıcı
RE: OKU YARADAN RABBIN ADIYLA OKU

SELAMÜN ALEYKÜM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN KARDEŞİM....EVET DUA ETMELİYİZ ENGÜÇLÜ SİLAHIMIZ DUA...yÜCE ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...SELAM VE DUA İLE...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

aleykümselam mavice kardeşim bir mesajın daha var eklemiş olduğun resim için selametle Allaha emanet olun....

sengul

Kayıtlı Kullanıcı

gerçekten harika bir paylaşım.sizi ayakta alkışlıyorum.bence çok içten.samimi ve gerçekçi..bu kadar çok güzelliği bünyesinde barındıran yazınız çok güzel olmuş.kardeşim Allah razı olsun.

hasan68

Kayıtlı Kullanıcı

elimizden geleni yapmalıyız kardeşlerim..

torpi

Kayıtlı Kullanıcı

allah ım sen buyksun koruyansın bağışlayıcıısn ve müslüman kullarının yanındasın bu insanların acılarını hafiflet onlara yardım et bu mübarek ayda sana yalvarırım sana sığınırım.sennin kudretin ancak onların ilacı olur....:(

sercesmeli

Kayıtlı Kullanıcı

allahımne olur helak et bu ısraılı ben bu resımlerden sonra bıraz zor uyurum allah emanet
s.a

esma merve

Kayıtlı Kullanıcı
RE: s.a.

RE: s.a.

muhammed abi çok güzel yazmışsın ALLAH RAZI OLSUN.. SELAM VE DUA İLE.. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.. Fİ EMANİLLAH..

useful

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun. Dediğiniz gibi bugün onlara ise yarın bize olmıcağı ne malum. Dualarımız onlarla. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Selametle...

havvabahar

Kayıtlı Kullanıcı

Lubnan daki zulume seyirci bile kalamadik. Cunku dunya kupasini seyrediyorduk. Rabbim cumle ummedi Muhammed in hidayetini arttirsin,korusun. Amin. Allah a emanet olunB)

bakariz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: kendimden utandım

RE: kendimden utandım

kardeşlerim ne güzel dini bilgilerini var ben yeniyim ama inan sizlerden ve bu siteden çok şey öğrenceğime eminim yazdıklarında çok haklısın ALLAHA zihinizi fikrinizi açık etsin böyle güzelşelere ihtiyacım vardı sağol allah dualırınız kabul etsin başka bişey bilmiyorumki yazıyım ama örenceğim bu yüzden sizlerden değil YÜCE RABBİMDEN utandım bu yaşıma kadar bişey öğrenmediğim için

gecem

Kayıtlı Kullanıcı

mavice yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN KARDEŞİM....EVET DUA ETMELİYİZ ENGÜÇLÜ SİLAHIMIZ DUA...yÜCE ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...SELAM VE DUA İLE...
MUHAMMED ARKADASIŞ DUR DEMEK İSTİMEKLE OLMUYO.DUALARIMIZI ALLAHIM KABUL EDER İNŞLLAH. ONLAR VİCDANSIZLAR

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

olur kardeş olur dur demekle dolur ama sadece benim dur dememle değil bir kişinin 2 kişinin durd emesiyle omaz evet ama amaçki yapılanları öne sermek artık kim düşman kim dost bunu bilmek durmuyorsa silahını kalkanını giymek olmalı o direnişte rabbe yönelerek dua ederek olmalıdır

sedat altun

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞİM GERÇEKTEN GÜZEL BİR KONUYA DEĞİLMİŞSİN BUNLARDAN İBRET ALMAMIZ LAZIM GEREKENİDE YAPMAMIZ LAZIM İMAN GÜCÜMÜZÜ YİTİRMEMİZ LAZIM (EZAN DİNMEZ BAYRAK İNMEZ ŞEHİTLER ÖLMEZ)

deren75

Kayıtlı Kullanıcı

Allahım dünyanın neresinde olursa olsun Lailaheillah diyen darda kalan müslüman kardeslerime yardım et.onları koru.onlara güç ver.bizlerede bu olaylara dur diyebilecek en azından ses çıkaracak cesareti ve azmi ver.AMİN.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

deren75 yazdı:
Allahım dünyanın neresinde olursa olsun Lailaheillah diyen darda kalan müslüman kardeslerime yardım et.onları koru.onlara güç ver.bizlerede bu olaylara dur diyebilecek en azından ses çıkaracak cesareti ve azmi ver.AMİN.

amin amin

baba431

Kayıtlı Kullanıcı

hoş yazmışsın güzel yazmışsında sevgili aska mecnun kardeşim en son yazdığın YA MUHAMMED KİTABIN ELDEN GİDİYOR!!!!!
YA RABBİ DİNİNİ SÖMÜRÜYORLAR!!!!!!! yazısı parçaladı beni ve şunu unutmaki değil % 16 sı müslüman olan bir ülkede dünyada birtek müslüman kalsa dahi kitabımız elden düşmez dinimizi sömüremezler çünkü birtek müslüman imanıyla tüm dünyaya yeter çünkü o bir MÜSLÜMAN...

ayshidayet

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN YA GERÇEKTEN ÇOK ACIMASIZCA NASIL BİR KALP VAR BU İNSANLARDA ANLAMIYORUM,:(:(:(

eliffff

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.yarabbım nasıl bir acımasızlık.yarabbım resımdekı ınsanlar.dıyecek bır bulamıyorum:(:(:(:(:(

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMIN ALEYKÜM

ÖNCE AVATAR DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN EN KALBİ SEVGİLERİMİ SUNUYORUM....

İSLAMA HİZMETİ GEÇMİŞ BU GÜZİDE İNSANLARI BİR AN DAHA GÖRMEK KALBE SÜKUNET TESİS

EDİYOR.İSLAM GERDANLIĞININ İNCİ TANESİ OLAN BU DEĞERLERİN,GERÇEK HAYATA

GİDENLERİNE RABBİM EN YÜCE MAKAMLARINI İHSAN EYLESİN...

HASTAY-I BİZAR OLAN HOCAEFENDİYE RABBİM ŞİFA BUYURSUN ,HÜZÜNLÜ GURBET BİTSİN

VUSLAT GERÇEKLEŞSİN İNŞAALLAH....ALLAH'A EMANET OLUNUZ....

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.

Dört büyük halifeden sonra gelen ve manaca dört halifeye en yakını Ömer b.Abdülaziz,büyük ilim ve mana güneşi Hasan-ı Basri' den kendisine nasihat etmesini ister.Hasan-ı basri ,Basr'a dan Şam'a bir mektup gönderir.

'' İZZET VE CELAL SAHİBİ ALLAH SENİNLE OLUNCA KİMDEN KORKUYORSUN ? EĞER ALLAH SENİNLE DEĞİLSE,O ZAMAN DA KİME ÜMİT BAĞLAYACAKSIN ?''

A.E.O.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt