Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Nemire hocamız ve Elifimbenim ablamız için 1 fatiha 3 ihlas okuyalım (3 Kullanıcı)

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Sizi can kardeşim kabul ediyorum.

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
1 Fatiha, 3 ihlas okudum.

ALLAH rahmet eylesin.

Mekanları cennet olsun inşallah.

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Mekanları cennet olsun inşaallah....ahirette komşu olmayı nasip etsin rabbim ...
1 fatiha 3 ihlas okudum allah kabul etsin

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum rabbim hastaligin nedeniyle cektiklerini gunahlarina kefaret kilsin mekanin cennet olsun hocam duamdasin her daim selametle dua ile....

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum hocam rabbim rahmet ve merhamet etsin mekanini cennet eylesin fatiha ve ihlaslar okudum yar ve yardimcin olsun yaninda bulunsun insaallah daima duamdasin hocam,,,,,

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH rahmet eylesin.

Mekanı cennet olsun inşallah.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kiymetli hocam yine unutulmadiniz bugunde dualarimdasiniz insaallah rabbim rahmet ve merhamet etsin mekaniniz cennet olsun fatiha ve ihlaslar okudum ruhunuza selametle dua ile.....

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum hocam mekanin cennet olsun Allah rahmet ve merhamet etsin ihlaslar ve fatiha okudum seni anarak selametle dua ile...

leyla-1

Altın Üye

ALLAH rahmet eylesin.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum hocam rabbim mekaninizi cennet eylesin rahmet ve merhamet etsin gunahlarini af sizin icin edilen dualari kabuletsin insaallah fatihalar okudum selametle dua ile...

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum hocam rabbim mekaninizi cennet eylesin rahmet ve merhamet etsin gunahlarini af sizin icin edilen dualari kabuletsin insaallah fatihalar okudum selametle dua ile...

( Hocamıza vekaleten ) Aleykum selam

Rabbimiz cc. Sizinde ahırete göçen sevdiklerinizi nurlar içinde yatırsın.Hocamızın ruhuna okuduklarınızı Allah cc. Kabul etsin,sevgili kızınızla sağlık ve mutluluklar içinde hayırlı ve uzun ömürler nasip etsin.Rabbimiz cc. sizden razı ve hoşnut olsun.

Hafız kardeşlerimizi temsilen saygı ve selamlarımızı arz ederiz.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum hocam rabbim merhamet ve rahmet eylesin mekanin cennet olsun kabrin nurlarla dolsun fatihalar okudum ruhuna ...

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim kabrinizi nurlalra doldursun inşallah cennet bahçelerinden bir bahçe eylesin dualarımızı duyursun inşallah her zaman duamızdasınız

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum hocam rabbim merhamet ve rahmet eylesin mekanin cennet olsun kabrin nurlarla dolsun fatihalar okudum ruhuna ...

hocamıza vekaleten Aleykum Selam

Kıymetli kardeşimiz sizin şahsınızda hocamıza duada bulunan bütün vefalı kardeşlerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz .Allah cc. okuduklarınızı kabul buyursun,hepinizden razı ve hoşnut olsun. Bu gün çok üzgünüz bu gün çok mahzunuz gurbumuzca tamamlanmış olan 41 Hatmi şerifin duasını kabri başında yapmak ve ziyaretinde bulunmak üzere 20 hafız 15 hafızlık çalışan öğrenci ve 20 Kur'an talebesi toplamda 55 kişi ve Çok kıymetli büyüğümüz İslam hocamızın İmametinde kabir başına gidildi,Hatim duasını yapmak üzere duaya başlayan İslam hocamızın birdenbire hocam canım hocam diye hıçkırıklara boğulması ve sabır duası okumaya başlaması hazır olan bütün kardeşlerimizi göz yaşlarına gark eyledi,neyse çok zorda olsa Hatim duası tamamlandı.Kabre girdiği günden beri her gün okunmakta olan olan hatmi şerifin devamına karar verildi Ve cennet mekan hocamızın çok sevdiği ayran dağıtıldı.Ve bu aciz osman kardeşiniz hocamın el yazısıyla yazmış olduğu sizlerin rumuzları yazılı olan listeden hocamıza tek tek selamlarınız iletildi .

Gurubumuz adına selam ve saygılarımızı arz ederiz.

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim sabırlar versin hepimize inşaallah.halil ibrahim amcamızın toprağı bol mekanı cennet olsun.okuduğum fatiha ve ihlası şerifler kabul olsun.
Allaha emanet olun,selamlar...

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH rahmet eylesin.

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH rahmet eylesin.

repsol