Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Nemire hocamız ve Elifimbenim ablamız için 1 fatiha 3 ihlas okuyalım (2 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
1 Fatiha, 3 ihlas okudum.

ALLAH rahmet eylesin.

Mekanı cennet olsun inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Fatiha, 3 ihlas okudum.

ALLAH rahmet eylesin.

Mekanları cennet olsun inşallah.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbenağfirliy ve livâlideyye ve lil mü'miniyne yevme yekumul hisab.
(Anlamı : Ey Rabbimiz. Beni, annemi ve babamı ve bütün müminleri hesap gününde bağışla.)
Senden ögrendim bu duayı hocam ne kadar sanslıyim belkide seni tanidigim icin dualarimdasin hocam rabbim rahmet ve merhametiyle seninle olsun kabrin nurlarla dolsun mekanin cennet olsun .
Fatiha ve 3 ihlas okudum
Dua ile.....

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Fatiha, 3 ihlas okudum.

ALLAH rahmet eylesin.

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
Fatiha, 3 ihlas okudum.

ALLAH rahmet eylesin.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum biliyorum hocam bu selamimida alacaksin sen olum bu dunyada kimsesiz olanlar icin cok acidir hatirlanamadiklari icin ama sen kimsesiz degildin kocaman bir ailen vardi burda ve her daim aklimizin ve kalbimizin bir kosesindesin mekanin cennet olsun rabbim rahmet ve merhametiyle davransin sana fatiha ve ihlaslar okudum ruhuna icim aciyarak dua ile.....

Osman Soylu (MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum biliyorum hocam bu selamimida alacaksin sen olum bu dunyada kimsesiz olanlar icin cok acidir hatirlanamadiklari icin ama sen kimsesiz degildin kocaman bir ailen vardi burda ve her daim aklimizin ve kalbimizin bir kosesindesin mekanin cennet olsun rabbim rahmet ve merhametiyle davransin sana fatiha ve ihlaslar okudum ruhuna icim aciyarak dua ile.....

Selamun Aleykum

Vefalı kardeşimiz,Allah cc. Sizden razı olsun okuduklarınızı kabul buyursun. Hocamız her zaman şöyle buyururdu ; hafızlar gidenlerin arkasından siz okuyunki bir gün sizin de arkanızdan okuyanlar olsun. İşte bu vasiyeti dikkatle takip etmekteyiz.görüyoruzki sizlerde aynı yoldasınız.

Kardeşlerimiz adına selam ve saygılarımızı arz ederim.

GülünSanaAşkı

Kayıtlı Kullanıcı
Fatiha ve 3 İhlas okudum.
Rabbim rahmet eylesin,saygı değer hocamızın ve ablamızın mekanlarını Cennet bahçeleri eylesin İnşaAllah..

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum yine hatirimdasin hocam yoklugun nasilda belli hatimlerde adin yok kur'an icin o kosusturmacan yok rabbim mekanini cennet eylesin duamdasin hocam fatiha ve ihlaslar okudum yine ruhuna selametle dua ile......

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH rahmet eylesin.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum saygideger buyugum nemire rumuzlu ibrahim hocam unutulmadin bugunde dualarla selamliyorum o mukemmel kur'an askiyla varolan ruhunu torunun cok sukur iyi fatiha ve ihlaslar okudum rabbim kabrini nurlarla gullerle donatsin mekanini cennet eylesin hastaligin dolayisiyla cektiklerini gunahlarina kefaret kilsin selametle dua ile....

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
3 ihlas 1 fatiha okudum Rabbim duyursun inşallah

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH rahmet eylesin.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum hocam yine adini gorunce icim acidi rabbim merhamet ve rahmet eylesin mekanin cennet olsun.....

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Durmak yok.
Allah C.C. nu Muhammed Mustafa A.S. 'ı ,Cariyeri Güzin R.A. Efendilerimizle ÜMMETINI ,Peygamber A.S. lar ı,Müceddidleri R.A.,Şehitleri ve Hafızlarımızı ... Nemire Hocamızı sevmeye ve dualarımızı selamlarımızı yollamaya KUR'AN-I KERİM okumaya devam inşallah...

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Kalplerde sevilenler ne güzel, hak için sevmek ne güzel, ondan unutulmaz
(sus...tamam)
Rabbim mertebesini artırsın(amin)
okumaya gönülden duaya devam efendim
Neden ? sus edep! Rabbim sabır ver, biliyorsun

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Sayın Muhtazaf size sizi sevdiğimi söylemek istedim.Bu gün üçüncü niyet.Selamlar.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt