Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ne olur unutmayın unutmayın (1 Kullanıcı)

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Tem 2009
Mesajlar
6,952
Tepki puanı
1
Puanları
0
Yaş
53
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
154742_166817866685379_127257727308060_393963_1847772_n.jpg
 

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
Katılım
11 Ocak 2010
Mesajlar
2,197
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
41
bizler darma dağın olmuş bir ümmetiz

herkez kafasınagöre bir yol tutmuş

biri digerinin yolunu kötüler cekiştirir.

birlik olmayı bilmen acayip bir topluluk olmuşuz.

Allah bizi tekrar birleştirsin.

birlik olursak uyanırsak

sen napıyon LEYN deyip kafirin tepesine binebiliriz.

inşallah birleşir ve tepesine de Allah emriyle bineriz cihad icin birlik olmak şart.
 

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Eyl 2009
Mesajlar
3,791
Tepki puanı
5
Puanları
0
Yaş
30
Şu an orada olanlar oluyor. Büyük bir sınavdan geçiyoruz. Analar babalar, hele de o cennet çiçekleri, o masum çocuklar kan ağlıyor. Kalbimiz ağlıyor. Kimbilir, onların içinde, insanlığın ve kâinatın kaderini değiştirecek kimler vardı? Kimbilir! Allah’tan başka kim bilebilir? Tüm kâinata karşı, insanlığa ve de Allah’a karşı herbirimiz sorumluyuz.
 

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Eyl 2009
Mesajlar
3,791
Tepki puanı
5
Puanları
0
Yaş
30
Hergün ama hergün karşımızda hiç bitmeyen bir insanlık faciası yaşanıyor. Bu felaket daha ne kadar sürecek? Kardeşlerimiz katlediliyor. Bedenimiz doğranıyor. Susalım mı? Feryadü figanları duymayalım mı? Bir mümin yüreğinin duası da yok mu? Olmasın mı? Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan değil midir? Susalım mı? Susup da yaftalanalım mı? Ne diyelim, nasıl söyleyelim?
 

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Eyl 2009
Mesajlar
3,791
Tepki puanı
5
Puanları
0
Yaş
30
Dayan be kardeşim… Dayan be minik kuşum… İnsanlık öldüyse mezarı Filistin olsun. Mezar taşı da Kudüs olsun. Ya da bu topraklar, insanlığın yeniden dirilişi olsun. Küllerinden yeni bir anlayış, yeni bir örnek topluluk doğsun. Niyazımız bu. Bu temenni ve bu duanın şimdilik gerçekleşmesi uzak gibi görünüyorsa da, Rabbim Senin kudretin sonsuz. Sana hiçbir şey ağır gelmez. Amenna.
 

hanzala44

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
26 Eyl 2009
Mesajlar
268
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
32
rabbim NASİB ET :(
ŞEHADETİ BİZ KULLARINA :(
 

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
9 Şub 2009
Mesajlar
6,610
Tepki puanı
2
Puanları
0
Yaş
53
Rock'ın Coke 2011'e İzin Verilecek mi?


Coca Cola'nın organize ettiği toplumun ahlak yapısını dejenere edecek iğrenç bir organizasyon Rock'n Cock...
Rock'n coke :'İsrail devleti'nin füze, roket, silah,kurşun alması için düzenlediği festival adı altında iğrenç bir emperyalist düzen festivali.
Gelirinin İsrail Ordusu'na giden bir organizasyon için İptal edilsin çağrısı yapıyoruz...
Siyonist İsrail'in alçak bir saldırı ile 9 müslüman kardeşimizi şehid edip, Türkiye mallarına ambargo uygulama küstahlığında bulunurken, Ülkemizde de yüksek satışlarla kar elde eden kan içiciİsrailli bir firma olan Coca Cola'nın organize ettiği, geçen yıl iptal edilen Rock'n Coce adlı İğrenç Organizasyon bu sene 16-17 Temmuz'da gerçekleşeceği belirtildi.
9 Türkiyeli müslüman kardeşimizin şehid olmasının ardından ülkemizde yapılmaya çalışan bir çok organizasyonu iptal ettiren duyarlı müslümanlar, İsrailli firmanın organize ettiği, ayrıca toplumun ahlak yapısını dejenere edecek bu organizasyonun iptal edilmesi çağrısında bulunuyor.
İğrenç organizasyonun Hazerfan Havaalanı'nda yapılacağı duyuruldu.
Ayrıca her fırsatta Amerika ve İsrail'e karşı nefretlerini gizlemeyen kişiler ABD ve İsrail'i tanımayıp sonra Rock'n Coce gitmesi ise düşündürücü (!)


Boykot listesini pdf formatında indirmek için tıklayın

Boykot listesini jpg formatında indirmek için tıklayın


TEVHİDHABER
 

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
3,597
Tepki puanı
3
Puanları
0
Yaş
31
Ay Allah ım ne kadar kötü oldum fotorafları görünce
Rabbim razı olsun unutmuyalım diye bu konuyu açtığın için.....
 

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
9 Şub 2009
Mesajlar
6,610
Tepki puanı
2
Puanları
0
Yaş
53
Amerikan ordusu adaletini gösterdi

asker_41.jpg


Afganistan'a özgürlük götürmek için ABD ordusuyla Kandahar'a gitti. Bir gece uyuşturucu alıp 15 yaşındaki bir masum Afgan gencini 8 kurşunla öldürdükten sonra yanına gidip elinde sigarasıyla poz verdi. Sorulara "Spor için öldürdüm" cevabının verdi. Dün bu vahşetin kararı açıklandı...

Geçen yılın Eylül ayıydı. Alman Der Spiegel dergisi, ellerinde Afganistan’da görev yapan Amerikan askerlerinin korkunç savaş suçları işlediğine dair fotoğraflar olduğunu belirterek ABD ordusunu bunları kendilerinden önce açıklamaya çağırdı. Ordu harekete geçmeyip bir de kendilerini yayınlamamaları için uyarınca dergi elindeki 3 kareyi okuyucularıyla paylaştı. Bunlardan en çarpıcı olanı, bir ABD’li erin elinde sigarasıyla 15 yaşındaki kanlar içinde bir Afgan çocuğun cesediyle verdiği “zafer pozu”ydu. Fotoğrafın yayınlanmasının ardından Landahar kentinde görev yapan 2’nci Topçu Tümeni 5’inci Stryker Tugayı ’ndan bazı askerlerin kurdukları ‘ölüm timi’ ile kendi ifadeleriyle ‘spor olsun diye’ Afgan sivilleri öldürdüğü ortaya çıktı.

"Spor olsun diye"
Fotoğraftaki er Andrew Holmes’tu... İfadesinde, o gece arkadaşlarıyla birlikte uyuşturucu aldıklarını, silahlarını alıp dışarı çıktıktan sonra ilk önlerine gelen Afganlar’ın üzerine önce el bombası ardından kurşun yağdırdıklarını soğukkanlılıkla anlattı. “Neden?” diye sorulduğunda “spor olsun diye” yanıtı verecek kadar vicdansızdı. Öldürdüğü 15 yaşındaki Afgan gencin üzerine o fotoğrafı çektirmeden önce 8 kurşun yağdırıp sonra da yanına silah koyarak sanki kendilerine ateş etmiş gibi gösterdi. Holmes, askeri mahkemede tutuklu olarak yargılanmaya başladı. Ve dün beklenen karar çıktı.

Savcılarla yaptığı anlaşma nedeniyle...
Askeri mahkeme, Holmes’un askeri savcılarla yaptığı “anlaşma” nedeniyle 15 yıl yerine 7 yıl hapis cezası almasına karar verdi. Askeri hakim, suçunu kabul eden Holmes’un 499 günlük tutukluluk süresinin cezadan düşülmesine ve bu süre içerisindeki iyi halinden dolayı da cezada indirime gidilmesine hükmetti. Er rütbesindeki askerin ordudan atılmasına, kendisine herhangi bir maaş ya da tazminat da ödenmemesine karar verildi. Holmes, ceza indirimlerini de çıkınca, gerçekleştirdiği bu vahşetin bedeli olarak yalnızca 3,5 yıl hapis yatacak. Amerikan basını büyük savaş suçu işleyen askerin sivil bir mahkemede yargılanması durumunda kesinlikle ömür boyu hapis cezası alacağını, hatta belirli bir süre geçmesinin ardından müebbet mahkumlarına tanınan şartlı tahliye fırsatının da kendisine tanınmasının mümkün olmadığını yazdı. Olaya karışan bir başka asker, çavuş Jeremy Morlock da yargılandığı dava boyunca yapılan pazarlıklar sonucunda ömür boyu hapisten kurtularak 24 yıla mahkum olmuş, askeri mahkeme Murlock’un 7 yıl sonra şartlı tahliye edilebileceğini açıklamıştı.

 

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
9 Şub 2009
Mesajlar
6,610
Tepki puanı
2
Puanları
0
Yaş
53
Siyonistler bugün de Mescid-i Aksaya saldırdılar...
15 Yaralı verme pahasına da olsa mücahid filistinliler yahudileri püskürttüler...
 

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Eki 2008
Mesajlar
2,850
Tepki puanı
1
Puanları
0
Yaş
49
Allahim kuffara karsi cihad eden musluman kardeslerimize yardim eyle. Amin
 

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 Eyl 2009
Mesajlar
6,106
Tepki puanı
12
Puanları
38
Yaş
30
Konum
Konya
Hemen hergün Müslüman şehid ediyorlar, ama ne güzel(!) bir medyamız varki dakikalarca magazin ve çok gereksiz haber ler izletirken bunlara hiiç yer vermiyorlar ..
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt