Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

MUTLAKA HERKESİN BİR DİLEĞİ VAR DEĞİL Mİ? (1 Kullanıcı)

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı
RE: MUTLAKA HERKESİN BİR DİLEĞİ VAR DEĞİL Mİ?

handos yazdı:
merve18_19 yazdı:
handos ve sevdegonca kardeslerım allah hepınızden razı olsun.B)

allah senden de razı olsun

allahım hayırlı bi şekilde ölmeyi,imanımla ölmeyi,kuran okuyarak,tevhid,şehadet ve salavat cekerek ölmeyi bana ve tüm müslüman alemine nasip eyle amin amin.....

selamun aleykum AMINN insallahh B)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

allah herkşeyin hayırlısını versin ve zorluklar karşısında sabırlı olmamızı sağlasın.AMİN

leyla-1

Altın Üye

RABBİM HERKESİN NE GÖNÜL MURADI VARSA KABUL ETSİN BİZLERİNDE İNŞALLAH. iŞİ OLMAYANA İŞ, EŞİ OLMAYANA EŞ, ÇOCUĞU OLMAYANA ÇOCUK, HASTALARA ŞİFA DERTLİLERE DEVA BOÇLULARA EDA EVSİZLERE EV, HUZURSUZ GÖNÜLLERE HUZUR NASİP ETSİN RABBİM HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN ALLAH.
DUA SORMUŞSUNUZU BENİM SİZE ÖNEREBİLECEĞİM DUALAR VE NAMAZ VAR HERŞEYDEN ÖNCE ÖNEMLİ OLAN İNSANIN NİYETİDİR RABBİME YALVARMASI HERŞEYİ ONDAN ÖNCELİKLE BEKLEMESİDİR.
40 GÜN GECE SAAT 2.5-3 CİVARINDA KALKIP ÖNCELİKLE 2 REKAT TÖVBE NAMAZI KILMAYA NİYET EDECEKSİNİZ İLK REKATTA SÜBHANEKE, 10 FATİHA, 10 AYETEL KÜRSİ, 10 İHLASI OKUYACAKSINIZ. 2. REKATTA YİNE 10 FATİHA, 10 AYETEL KÜRSİ,10 İHLASI OKUYACAKSINIZ BİRİNCİ SECDEDEN SONRA 2. SECDEDEN KALKMADAN ÖNCE BAŞINIZ YERDEYKEN 41 DEFA LA İLAHE İLLE ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTİ MİNEZZALİMİN DEYİP KALIP AYNI ŞEKİLDE NAMAZA DEVAM EDİP SELAM VERECEKSİNİZ.
DAHA SONRA DUA OKUYCAKSINIZ NE NİYET EDECEKSENİZ ONU DİLEYİP( 540 DEFA HÜVEL EVVELÜ VEL AHİRU VEZ ZAHİRU VEL BATİNU VE HÜVE Bİ KÜLLİ ŞEYİN ALİM )DİYE TESBİH ÇEKECEKSİNİZ. BU ŞEKİLDE TAM 40 GÜN BOYUNCA BU ŞEKİLDE NAMAZ KILIP AYNI DUAYI 540 ADET OKUYACAKSINIZ NİYETİNİZLE BİRLİKTE OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM FAYDASINI GÖRECEKSİNİZ BÜTÜN SIKINTILARDAN DA KURTULACAKSINIZ KENDİNİZİ AYRICA ÇOK RAHATLAMIŞ OLARAKTA GÖRECEKSİNİZ.
rABBİM DULARIMIZI KABUL ETSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK ETSİN CENNETİNDEN BİRER KÖŞK NASİP ETSİN HAYIRLI YAŞLAR, HAYIRLI ÖMÜRLER, ÖLÜMÜN BİLE HAYIRLISINI LAYIĞIYLA VERSİN... AMİN:(:(:(B)B)B)

sibel_rs

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. KARDEŞLERİM BENDE BU DUAYI OKUYANIN DUASI GERİ ÇEVRİLMEZ DİYE BİLİYORUM
RABBİM = SANA HAMDEDEREK SENDEN İSTERİM SENDEN BAŞKA İLAH YOKTUR ANCAK SEN VARSIN SEN YERLERİN VE GÖKLERİN YARATICISISIN KUDRET VE CÖMERTLİK SAHİBİ DİRİ VE HEP VAR EDEN SENSİN.......
RABBİM HEPİNİZİN DUASINI KABUL ETSİN ...

leyla-1

Altın Üye

Ayrıca tövbe namasından sonra Allah ruzası için teheccüd namazı, şükür namazı, hacet namazı ve şükür namazıda kılabilirsiniz yeterki Rabbimizden dua edip ondan isteyin yalnız sabırla bekleyin ben her zaman en hayırlısını istediğim için bekliyorum çünkü Rabbim biliyorum bizi düşündüğü için bizim için hayırlı son hazırladığını bekliyorum inşallah yeterki sabırlı olalım iyi yada kötü olaylar karşısında Rabbimize her zaman şükür etmesini bilmeliyiz.
Ayrıca 3 perşembe günü yatsı namazından sonra 2 rekat Allah rızası için namaz kılmaya niyet ediyorsunuz ilk rekatta sübhaneke, fatiha, 7 defa felak süresini okuyacaksınız. 2. rekatta fatiha ile 7 defa Nas süresini okuyacaksınız namazı kıldıktan sonra dua edip ne muradınız dileğiniz varsa onun için Rabbime dua edeceksiniz. Ayrıca şöyle dua etmesini öneririm Rabbim biz hayırlısını bilmiyoruz sen bize hayırlı olanı ver mesela hayırlı iş, hayırlı eş, hayırlı çocuk, hayırlı arkadaşlar hayırlı...) devam edebilirsiniz inşallah Rabbim herkesin dualarını kabul eder bizlerinde inşallah. Amin...3 perşembe namaz kılacaksınız kıldıktan sonra kimseyle konuşmadan kıbleye dönüp yatacaksınız. Allah kabul etsin..
Allah kabul etsin...:(:(:(B)B)B)

as_rom

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİMİZ BİZİ ÜSTÜMÜZDE BULUNAN GAFLET UYKUSUNDAN UYANDIRSIN.
HUZURUNA RESULLAH EFENDİMİZİN ÜMMETİ OLARAK BOYNU BÜKÜK, ÇARESİZ VE GÜNAHKAR BİR YÜZ İLE ÇIKARMASIN. RABBİM BİZİ SENİN RAZI OLMADIĞIN AMELLERLE HUZURUNA ÇIKARMA. BİZLERİ SENDEN, KUR-AN-I KERİM, RESULLULLAH VE ASHABININ SEVGİSİNDEN MAHRUM ETME. KALPLERİMİZE SENİN AŞKINI, RESULULLAHIN SEVGİSİNİ KOY VE BİRİCİK EVLATLARIMIZI DA BU SEVGİYLE BÜYÜTMEYİ NASİP ET. AMİN

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

Ayrıca 3 perşembe günü yatsı namazından sonra 2 rekat Allah rızası için namaz kılmaya niyet ediyorsunuz ilk rekatta sübhaneke, fatiha, 7 defa felak süresini okuyacaksınız. 2. rekatta fatiha ile 7 defa Nas süresini okuyacaksınız namazı kıldıktan sonra dua edip ne muradınız dileğiniz varsa onun için Rabbime dua edeceksiniz. Ayrıca şöyle dua etmesini öneririm Rabbim biz hayırlısını bilmiyoruz sen bize hayırlı olanı ver mesela hayırlı iş, hayırlı eş, hayırlı çocuk, hayırlı arkadaşlar hayırlı...) devam edebilirsiniz inşallah Rabbim herkesin dualarını kabul eder bizlerinde inşallah. Amin...3 perşembe namaz kılacaksınız kıldıktan sonra kimseyle konuşmadan kıbleye dönüp yatacaksınız. Allah kabul etsin..
ALLAHÜ TEALA RAZI OLSUN KARDEŞİM BENİ TAM OLARAK SEN ANLAMIŞSIN YALNIZ ÜSTTEKİ DAHA KOLAY İNŞAALLAH BU AKŞAMDAN İTİBAREN BAŞLARIM EVET BENDE HER ZAMAN RABBİM HAYIRLISINI SEN BİLİRSİN DERİM BİRDE SADECE BİRŞEY İÇİN Mİ NİYET ETMEK GEREKİYOR
BAŞKA DUALAR VARSA YAZ OLUR MU BÜTÜN ARKADAŞLARIM OKUR İNŞAALLAH SELAM VE DUA İLE

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

TRABZONLU 20 BERRAK,NEVİN 1982,AS ROM HEPİNİZİN DUALRINA AMİN DİYORUM RABBİM HEPİMİZDEN RAZI OLSUN...

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

CUMA GECESİ 10 DEFA ALLAHÜMME YA DAİMEL FADLI ALEL BERİYYEH YA BASITEL YEDEYNİ BİL ATIYEH YA SAHIBEL MEVAHİBİS SENİYYEH SALLİ ALA MUHAMMEDİN HAYRİL BERİYYEH VAĞFİR Lİ YA ZEL ULA Fİ HAZİHİL AŞIYYEH YÜZBİNLERCE GÜNAHI BAĞIŞLANIR DERECESİ YÜKSELİRMİŞ
CUMA NAMAZINDAN SONRA 100 KERE SUBHANALLAHİL AZİYMİ VE BİHAMDİHİ OKUNURSA KENDİSİNİN ANA BABASININ YÜZBİNLERCE GÜNAHI AFFOLURMUŞ
...

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

CUMA NAMAZINDAN ÖNCE 200 KERE YA ALLAHÜL MAHMUDU Fİ KÜLLİ FİALİH OKUNURSA UMDUĞU KOLAYLIKLA VERİLİRMİŞ
YAĞMURDA DUALAR KABUL BUNU SÖYLEMİŞTİM BİR DE YAĞMUR YAĞARKEN 7 TEKASÜR SURESİ OKUNURSA HESAPSIZ SEVAP VERİLİRMİŞ

Allah_affetsin

Kayıtlı Kullanıcı

ya bende üniversite sınıvını kazanmayı çok istiyorum daha 2 senem var ama olsun..bide artık örnek bir müslüman olmak istiyorum Allah nasip edere inşallah

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

Allah_affetsin yazdı:
ya bende üniversite sınıvını kazanmayı çok istiyorum daha 2 senem var ama olsun..bide artık örnek bir müslüman olmak istiyorum Allah nasip edere inşallah
inşaallah kardeşim sizin gibi gençler çok az siz diğer kardeşlerimize örnek olursunuz inşaallah Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

CUMA GÜNü İKİNDİDEN SONRA 17 AYETEL KÜRSİ OKUNURSA DAHA ÖNCE KENDİSİNDE GÖRÜLMEYEN HALLER GÖRÜLÜRMÜŞ VE DUA ETSE DUASI KABUL OLURMUŞ BENDEN SÖYLEMESİ

Allah_affetsin

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
Allah_affetsin yazdı:
inşaallah kardeşim sizin gibi gençler çok az siz diğer kardeşlerimize örnek olursunuz inşaallah Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

Allah razı olsun..zaten bende hayırlı işler yapmak için istiyorum..eğer üniversiteye gidebilirsem nurculara katılıp abla olmak istiyorum..inşallah..

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeşler sizden ufak birşey isteyeceğim bilenler ismi azam bilmeyenlerde ne bileyim fatiha okur mu dileyim için ismi azam ihlasla okunursa hemen istek gerçekleşirmişde... arkadaşımızın dileği için deyip okursanız sevinirim...

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

bunu okuduğunuz anda bile edebilirsiniz...

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

allah herkesin duasını kabul eder inş.

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm 100 tane kevser suresi okununca dualar kabulmuş ve peygamber efendimizi (s.a.v.) rüyasında görürmüş arkadaşlar pazarı pazartesiye bağlayan gece Recebin 1'i ve dualar red olunmazmış benim için özel dua edin inşaallah bende sizlere edeceğim

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
selamün aleyküm 100 tane kevser suresi okununca dualar kabulmuş ve peygamber efendimizi (s.a.v.) rüyasında görürmüş arkadaşlar pazarı pazartesiye bağlayan gece Recebin 1'i ve dualar red olunmazmış benim için özel dua edin inşaallah bende sizlere edeceğim
S.A. KARDEŞİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN ALLAH İKİ CİHANDADA YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN RAPBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN PEYGAMBERİMİZİN ŞEFATINA NAYİL OLURSUN İNŞALLAH ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt