Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

MUTLAKA HERKESİN BİR DİLEĞİ VAR DEĞİL Mİ? (1 Kullanıcı)

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı
BAŞLIKTA OKUDUĞUNUZ GİBİ HERKESİN MUTLAKA RABBİMDEN BİR İSTEĞİ VAR BEN DİYORUM Kİ HERKES BİLDİĞİ BÜTÜN DİLEK DUALARINI BURAYA YAZSIN HEPSİNİ BURDA TOPLAYALIM DERTLERDEN KURTULMAK İÇİNDE OLABİLİR BİLMEDİĞİMİZ DUALARI ÖĞRENMİŞ OLURUZ NE BİLEYİM SİZİNDE FİKRİNİZ VARSA YAZIN VAR MISINIZ ARKADAŞLAR
HEMEN AKLIMA GELEN BİR TANE YAZIYORUM CUMA GÜNÜ YAKLAŞIYOR İKİNDİDEN SONRA 17 AYETEL KÜRSİ OKUNURSA DAHA ÖNCE KENDİSİNDE GÖRÜLMEYEN HALLER GÖRÜLÜRMÜŞ VE DUA ETSE DUASI KABUL OLURMUŞ BENDEN SÖYLEMESİ...

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı
RE: MUTLAKA HERKESİN BİR DİLEĞİ VAR DEĞİL Mİ?

selamün aleyküm
fatiha ayetel kürsi ve kadr suresi okunup kıbleye dönülüp dua edilirse dua kabulmuş ne kadar basit değil mi?

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. BACIM EVET DOGRU BENDEE HER CUMA OKUMAYA CALISIYORUM ALLAH (C.C) KABUL EYLESIN EVET BENIMDE ISTEGIM VAR 1.BABAMIN KAHVE ALISKANLIGINDAN KURTULMASI VE 5 VAKIT NAMAZLI OLMASINI COK ISTIYORUM 2.IMANLI IBADETLI ALLAHIN YOLUNDAN AYRILMAMAK UZERE ORNEK BIR GENC KIZ OLMAK ISTIYORUM INSALLAHB)

sehadet27

Kayıtlı Kullanıcı

Allah herkesin gönlündekini versin inşallah B)

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

trabzonlu20 yazdı:
s.a. BACIM EVET DOGRU BENDEE HER CUMA OKUMAYA CALISIYORUM ALLAH (C.C) KABUL EYLESIN EVET BENIMDE ISTEGIM VAR 1.BABAMIN KAHVE ALISKANLIGINDAN KURTULMASI VE 5 VAKIT NAMAZLI OLMASINI COK ISTIYORUM 2.IMANLI IBADETLI ALLAHIN YOLUNDAN AYRILMAMAK UZERE ORNEK BIR GENC KIZ OLMAK ISTIYORUM INSALLAHB)
a.s. kardeşim inşaallah babalarımız kötü alışkanlıklarından kurtulur ve 5 vakit namazlı olur canım olmuşken fazlası bile olsun bu mübarek gecede Rabbim dualarımız kabul etsin bende örnek bir müslüman olmayı çok istiyorum

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

asliyener yazdı:
amin kardeşim Rabbim seninde hepimizinde sıkıntılarını gidersin inşaallah fırsat bulursam tefriciyene yardım etmek istiyorum selametle...

simge_

Kayıtlı Kullanıcı

çok güzel bir forum konusu seçmişsin, bunun için şimdiden teşekkür ederim. öncelikle İSMİ AZAM ile ihlasla ,yani inanarak edilen dualar kabul olur derler. ve benden çok şükür Rabbime bu dua ettiklerimin karşılığını gördüm.sizlerde görürsünüz inşallah. bir de şu duayı paylaşmak istiyorum sizlerle...
EY MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ
ALLAH'IM
YARABBİ YAŞANTIMIZI BELASIZ SÜRDÜR
DİNDE BOŞ ŞEYLERLE UĞRAŞTIRMA
İBADETLERİMİZİ RİYASIZ EYLE
AZAP ETMEDEN AF EYLE
İKAPSIZ SİTEMSİZ MAĞFİRET EYLE
HESAPSIZ CENNETİNİ NASİP EYLE
PERDESİZ CEMALİNİ GÖSTER YA RABBİ
ÖLMEDEN TÖVBEMİ KABUL EYLE
ÖLÜRKEN RAHMETİNİ ESİRGEME
ÖLDÜKTEN SONRA AZAP ETME
ÖLÜM ANIMIZI KOLAY EYLE YA RABBİ
EY MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ ALLAH'IM...AMİN.

rosered

Kayıtlı Kullanıcı

MERHABA BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM VE SİZİN GİBİ KAPANMAK İSTİYORUM BİRİNİN YARDIMINA COK İHTİYACIM VAR İÇİMDE NEDENİNİ BİLMEDİĞİM ÖN YARGILAR VAR İNAÇLARIMI YAŞAMIMA AKTARAMADIĞIM İÇİN MUTSUZUM EĞER BANA VEREBİLECEĞİNİZ ÖNERİLERİNİZ VARSA BENİ ÇOK MUTLU EDERSİNİZ.YOLUNUZ AÇIK OLSUN.

sehadet27

Kayıtlı Kullanıcı

sevdegonca yazdı:
asliyener yazdı:
amin kardeşim Rabbim seninde hepimizinde sıkıntılarını gidersin inşaallah fırsat bulursam tefriciyene yardım etmek istiyorum selametle...

Allah razı olsun düşünmen bile yeterli kardeşim AEO

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

simge_ yazdı:
çok güzel bir forum konusu seçmişsin, bunun için şimdiden teşekkür ederim. öncelikle İSMİ AZAM ile ihlasla ,yani inanarak edilen dualar kabul olur derler. ve benden çok şükür Rabbime bu dua ettiklerimin karşılığını gördüm.sizlerde görürsünüz inşallah. bir de şu duayı paylaşmak istiyorum sizlerle...
EY MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ
ALLAH'IM
YARABBİ YAŞANTIMIZI BELASIZ SÜRDÜR
DİNDE BOŞ ŞEYLERLE UĞRAŞTIRMA
İBADETLERİMİZİ RİYASIZ EYLE
AZAP ETMEDEN AF EYLE
İKAPSIZ SİTEMSİZ MAĞFİRET EYLE
HESAPSIZ CENNETİNİ NASİP EYLE
PERDESİZ CEMALİNİ GÖSTER YA RABBİ
ÖLMEDEN TÖVBEMİ KABUL EYLE
ÖLÜRKEN RAHMETİNİ ESİRGEME
ÖLDÜKTEN SONRA AZAP ETME
ÖLÜM ANIMIZI KOLAY EYLE YA RABBİ
EY MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ ALLAH'IM...AMİN.
evet kardeşim ismi azamı bende aklıma geldikçe okurum duanız için tşkr ederim çok güzel selam ve dua ile...

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

rosered yazdı:
MERHABA BEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM VE SİZİN GİBİ KAPANMAK İSTİYORUM BİRİNİN YARDIMINA COK İHTİYACIM VAR İÇİMDE NEDENİNİ BİLMEDİĞİM ÖN YARGILAR VAR İNAÇLARIMI YAŞAMIMA AKTARAMADIĞIM İÇİN MUTSUZUM EĞER BANA VEREBİLECEĞİNİZ ÖNERİLERİNİZ VARSA BENİ ÇOK MUTLU EDERSİNİZ.YOLUNUZ AÇIK OLSUN.
inşaallah Rabbim nasip eder evet insan inandığı şeyi yaşamına tatbik edemeyince çok mutsuz oluyor kendimden biliyorum
sizden isteğim önyargılarınızı açıkça yazın yardım edebildiğm kadar ederim eminim diğer arkadaşlarımda edecektir ve elbette dua Rabbimden önyargılarınız için yardım isteyin O mutlaka samimi olanlara cvp veriyor...

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

çok güzel bi konu açmışsın canım ben annemin tez zamanda namaza başlamasını ibadete daha çok yönelmesini istiyorum birde sağığına kavuşmasını diğer isteklerimi zamanla yazcam

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM.BENİM BİR DİLEĞİM VAR RABBİMDEN.BUNU YAZARKEN AĞLAMAK GELİYOR İÇİMDEN.

ALLAHIM ÖMERİN NAMAZ KILMASINI NASİP ET.ONU SANA ÖYLE GÜZEL KUL EYLEKİ ONU GÖRENLERİN AKLINA İLK SEN GELESİN YARABBİMİZ SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER.AMİN AMİN AMİN.:(:(

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM BEN ÇEKİNEREK 2 ŞEY DİLEMEK İSTİYORUM RABBİMDEN
1- BU FORMDA VE BÜTÜN SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZN BÜTÜN DUALARI KABUL OLSUN İNŞALLAH.
2- BABAMIN VE ANNEMİN HACCA GİTMESİNİ ÇOK İSTİYORUM BU SENE YAZILDILAR AMA ÇOK ZOR GÖRÜNÜYO. İNŞALLAH ÖNCE ONLAR SONRADA ZAMANI GELİNCEDE BENİM VE EŞİMİN GİTMESİNİ CANI GÖNÜLDEN İSTİYORUM.
İNŞALLAH RABBİM KABUL EDER.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM.BENİM BİR DİLEĞİM VAR RABBİMDEN.BUNU YAZARKEN AĞLAMAK GELİYOR İÇİMDEN.

ALLAHIM ÖMERİN NAMAZ KILMASINI NASİP ET.ONU SANA ÖYLE GÜZEL KUL EYLEKİ ONU GÖRENLERİN AKLINA İLK SEN GELESİN YARABBİMİZ SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER.AMİN AMİN AMİN.:(:(

SELAMUN ALEYKÜM İNŞALLAH RABBİM DUALARINI KABUL EDER. BEN EMİNİM SENİN YARDIMINLA KILACAKTIR İNŞALLAH. AMA SANA TAVSİYE KESİNLİKLE ÇOK ÜSTÜNE GİTME VE MÜMKÜN OLDUĞUNCA GÖZÜNÜN ÖNÜNDE KILMAYA GAYRET GÖSTER TABİ EVLENDİKTEN SONRA YAPARSIN BUNLARI:) VE AĞLIYARAK DUA ETTİĞİNİ GÖRSÜN ONUN NAMAZ KILMASINI İSTEDİĞİNİ.NE KADAR İYİ BİR EŞ OLURSAN O KADAR ÇOK ÇABUK BAŞLICAKTIR NAMAZA İNŞALLAH TABİKİ RABBİM İSTİCEK ÖNCE. ALLAH(C.C) GÖNLÜNÜN GÜZELLİĞİNE GÖRE DUALARINI KABUL EDECEKTİR İNŞALLAH.

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
meftun61 yazdı:

SELAMUN ALEYKÜM İNŞALLAH RABBİM DUALARINI KABUL EDER. BEN EMİNİM SENİN YARDIMINLA KILACAKTIR İNŞALLAH. AMA SANA TAVSİYE KESİNLİKLE ÇOK ÜSTÜNE GİTME VE MÜMKÜN OLDUĞUNCA GÖZÜNÜN ÖNÜNDE KILMAYA GAYRET GÖSTER TABİ EVLENDİKTEN SONRA YAPARSIN BUNLARI:) VE AĞLIYARAK DUA ETTİĞİNİ GÖRSÜN ONUN NAMAZ KILMASINI İSTEDİĞİNİ.NE KADAR İYİ BİR EŞ OLURSAN O KADAR ÇOK ÇABUK BAŞLICAKTIR NAMAZA İNŞALLAH TABİKİ RABBİM İSTİCEK ÖNCE. ALLAH(C.C) GÖNLÜNÜN GÜZELLİĞİNE GÖRE DUALARINI KABUL EDECEKTİR İNŞALLAH.

ALEYKÜM SELAM ABİM BENİM.RABBİM BİLİYORYA BUNU OKADAR İÇTEN İSTİYORUMKİ.ONU SECCADENİN BAŞINDA,BAŞINI SECCADEDE GÖRMEYİ ÖYLE ÇOK İSTİYORUMKİ.ONUNLA İSLAMİYETE YAKIŞIR BİR HAYAT GEÇİRMEYİ ÖYLE ÇOK İSTİYORUMKİ EN GÜZEL RABBİM BİLİYOR BUNU.DEDİKLERİNİ UYGULAYACAM İNŞALLAH ABİM ALLAH RAZI OLSUN.VE NAMAZ KILMASI İÇİN KÖLESİ BİLE OLUCAM YETERKİ NAMAZINI DAİMA KILSIN İNAŞŞAH.RABBİME SONSUZ GÜVENİM VAR RABBİM HERŞEYE KADİR.:(

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

HANDOS M DENİZ MEFTUN DUALARINIZA AMİN DİYORUM İNANIN HER NAMAZDA AKLIMA GELİYORSUNUZ BİRDE ARKADAŞLAR DİLEKLERİN KABULÜ İÇİN DUA BİLİYORSANIZ YAZAR MISINIZ? ARAYANLAR BURDA BULABİLSİN

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm basit bir dua şekli daha HER SABAH 101 KERE ALLAHÜMME SALLİ ALA MUHAMMED okunup peygamber efendimiz(s.a.v.) vesile edilerek dua edilirse dualar kabul olur... hayırlı geceler selam ve dua ile

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com

s.a sağolasın benimde bir isteğim var inşallah olur belki bende hatalıyım ama onunda yok değil hani inşallah rabbim duamı kabul eder çünkü ben ona direkten diyemem

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:

RABBİM İNŞAALLAH HZ. ÖMER GİBİ BİR KUL YAPSIN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt