Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslüman Sayisi Ilk Kez Katolik'leri Geçtİ (1 Kullanıcı)

selimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
HAYIR SİZE KATILMIYORUM YANİ SADECE ARAPLAR DEMENİZE ÇÜNKÜ BİZ ÜSLERİMİ AÇMASAYDIK ONLAR IRAĞI BOMBALAMAYACAKLARDI.ORDAKİ MİLYONLARCA MÜSLÜMAN TÜRKİYEDEN GÖNDERİLEN BOMBALARLA VURULDUB)__

Tamam kardeşim katılmaya bilirsin, ancak şunlarıda unutma!
Bu gün dünyanın en cok petrolüne sahip, arap ülkeleri filistine kaç kuruş yardımda bulundular..adamlar açlıktan ölüyor..
Evet türkiye ABD ye üslerini açtı...asla tasvib etmiyoruz...lakin;
yıllar boyu süren iran-ırak savaşının mahiyetini öğrendinmi? akan kanların hesabını tutabildinmi?
Bir arap yarımadasını seyredin, birbiri ile boğuşan emirleri, şeyhleri ve kralcıkları, ve kurdukları, öd desen ödü patlayan mukavvadan orduları..
Peydahladıkları piçlerin istikbali için, isviçreye milyar dolarları transfer eden Kralların hiçmi günahı yok?
Siyonistlerle anlaşan mısırın hiçmi vebali yok?
Bir külhan beyi edası ve tavırı ile, afrikada milyonlarca müslümanı açlığa, sefalete sürükleyen kaddafinin hiçmi günahı yok?
Siyonizmi, islamla bağdaşlaştırmaya çalışan, Tunus ve Cezayire ne demeli?
Yahudiden çok müslüman öldüren, suriye yanlısı, iran yanlısı bilmem ne yanlısı sözde ''islami örgütlerin '' hiçmi' sorumlulukları yok..
Batıya yaltaklanmak için, filistine sırt çeviren fas kralını neden temize çıkartalımki? ve daha niceleri..
ister katıl ister katılma, ama durum bu kardeşim....
selam ve dualarımla....

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Tamam kardeşim katılmaya bilirsin, ancak şunlarıda unutma!
Bu gün dünyanın en cok petrolüne sahip, arap ülkeleri filistine kaç kuruş yardımda bulundular..adamlar açlıktan ölüyor..
Evet türkiye ABD ye üslerini açtı...asla tasvib etmiyoruz...lakin;
yıllar boyu süren iran-ırak savaşının mahiyetini öğrendinmi? akan kanların hesabını tutabildinmi?
Bir arap yarımadasını seyredin, birbiri ile boğuşan emirleri, şeyhleri ve kralcıkları, ve kurdukları, öd desen ödü patlayan mukavvadan orduları..
Peydahladıkları piçlerin istikbali için, isviçreye milyar dolarları transfer eden Kralların hiçmi günahı yok?
Siyonistlerle anlaşan mısırın hiçmi vebali yok?
Bir külhan beyi edası ve tavırı ile, afrikada milyonlarca müslümanı açlığa, sefalete sürükleyen kaddafinin hiçmi günahı yok?
Siyonizmi, islamla bağdaşlaştırmaya çalışan, Tunus ve Cezayire ne demeli?
Yahudiden çok müslüman öldüren, suriye yanlısı, iran yanlısı bilmem ne yanlısı sözde ''islami örgütlerin '' hiçmi' sorumlulukları yok..
Batıya yaltaklanmak için, filistine sırt çeviren fas kralını neden temize çıkartalımki? ve daha niceleri..
ister katıl ister katılma, ama durum bu kardeşim....
selam ve dualarımla....

bu cümlenizide tasvip etmiyorum.lakin siz beni yanlış anladınız.Ben ARAPLARIN sucu yok demedimki.El fetihin neresini destekleyeyim yada arap krallarının yada orda yaşayan sapkın mezhebi destekleyen vahhabilerin!!!yukarıdaki yazdıklarınız elbetteki doğrudur.Fakat bütün suçu araplara atmanız türkiyenin günahını hafifletmez.Sanırım suçun çogunluğu onlarda demek istediniz.Yorumlarınız için teşekkürler.Bide edepli konuşursak bi teşekkürde ordan alırsınız benden

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ettiğiniz küfürden dolayı renginizi belli etsiniz sizinle daha fazla polemiğe girmek istemiyorum...selametle kardeşim

selimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Asıl senin rengin belli oldu, söyleyecek sözlerim var ama vela havlidiyorum...Meseleyi bilmeden konuşma! sanki arap olamayla, aşere-i mübeşşere'denmi onlar..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt