Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müslüman Sayisi Ilk Kez Katolik'leri Geçtİ (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
VATİKAN dünyada Katolik'ten çok Müslüman olduğu ilk kez kabul etti.

Rahip Vittorio Formenti, Vatikan'ın isteğiyle her yıl hazırlanan istatistik kitabındaki 2006 yılı verilerini değerlendirirken “Dünya nüfusundaki artışla, Katolik nüfusundaki artış oranı aynı. Ancak tarihtee ilk kez, biz ilk sırada değiliz. Müslüman sayısı bizi geçti” dedi.

Verilerin Birleşmiş Milletler'den alındığını belirten Formenti, “Müslüman aileler daha çok çocuk yaparken, Katolik ailelerde çocuk sayısı giderek azalıyor. Böylece dünyada Katolik nüfusu yüzde 17.4'e ulaşıken, Müslümanlar yüzde 19.2'ye geldi. Tüm Hıristiyanları yüzdeye kattığımızda ise yüzde 33'e ulaşıyoruz” diye konuştu.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
___-selamün aleyküm kardeşim bemin
ne güzel bir haber bende kübada toplu olarak islamiyeti şeçenleri duymuştum hamdolsun
rabbim nurunu tammalıyacak inşallah
selam ve dua ile____

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
___-selamün aleyküm kardeşim bemin
ne güzel bir haber bende kübada toplu olarak islamiyeti şeçenleri duymuştum hamdolsun
rabbim nurunu tammalıyacak inşallah
selam ve dua ile____

ve aleyküm selam.evet inşallah rabbim nurunu tamamlayacak bi gün selametle kalın canım sağolasın.

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm ...
oh oh ne güzel bir haber nevincim
inşaallah bilinçli müslüman...
sayısı bin kat daha artsın...
sözde değil özde müslümanlık olsun heryerde...
Allaha emanet ol...:H

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam meltemcim amin bencede önemli olan içi boş kof müslüman değilde az ve öz yaşadığının farkında olanlar gerek islama.selametle kalın.

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
çok şükür...sonunda zafer bizim olacak

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Nevin ablacım.
Emeğinize sağlık. Allah c.c razı olsun.. Sevindim, elhamdülillah..Lakin, ben dünyadaki yahudilerin topu topu 6 milyonluk nüfuslarına rağmen ekonomiden sanata, ticaretten siyasete kadar her alandaki şeytani örgütlenmelerini ve dünyayı nasıl kana buladıklarını, yaydıkları fitneleri görünce marifeti sayının çokluğunda görmüyorum aslında. Onlar batıl davalarında bu kadar sadık ve kararlı iken, biz HAK olan davamızda sebat gösteremiyoruz..Burda bir tezat var. Önemli olan, bilinçsiz bir ''yığın'' olmaktansa, cesur, aksiyoner ve şuurlu bir kitle oluşturabilmek.. Yoksa azlar, Allah c.c'nin lütfu keremiyle çoklara çoğu kez galip gelebilmişlerdir.. Rahman c.c tüm müslümanları uyandırsın inşallah.. Selam ve baki dualarımla En Emin'e emanetimsiniz ablacım..B)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Nevin ablacım.

Emeğinize sağlık. Allah c.c razı olsun.. Sevindim, elhamdülillah..Lakin, ben dünyadaki yahudilerin topu topu 6 milyonluk nüfuslarına rağmen ekonomiden sanata, ticaretten siyasete kadar her alandaki şeytani örgütlenmelerini ve dünyayı nasıl kana buladıklarını, yaydıkları fitneleri görünce marifeti sayının çokluğunda görmüyorum aslında. Onlar batıl davalarında bu kadar sadık ve kararlı iken, biz HAK olan davamızda sebat gösteremiyoruz..Burda bir tezat var. Önemli olan, bilinçsiz bir ''yığın'' olmaktansa, cesur, aksiyoner ve şuurlu bir kitle oluşturabilmek.. Yoksa azlar, Allah c.c'nin lütfu keremiyle çoklara çoğu kez galip gelebilmişlerdir.. Rahman c.c tüm müslümanları uyandırsın inşallah.. Selam ve baki dualarımla En Emin'e emanetimsiniz ablacım..B)
ve aleyküm selam cancağazım:)evet katılıyorum sana ammavelakin şöyle bir durum var yahudiler tek başlarına değiller nerdeyse bütün dünya onlara destek veriyor yada sessiz sedasız izliyorlar.gerçi bizde aynı konumdayız.Hani avrupa birliği gibi bizde islam birliği kursak bi birleşsek...gerçi kuruldu ama sürdüren kim...katkın için çok teşekkür ederim kardeşim.

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
Selamünaleyküm...kardeşim ALLAH c.c. razı olsun...RABBİM gaflet uykusunda olanları uyandırsın...ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam rabbim sizdende razı olsun inşaallah.selametle kalın

NSBBZN

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm...
çok güzel bi haber paylaşımınız için Rabbim razı olsun
selam ve daimi dua ile...
müslümanlığı dört dörtlük yaşama ümidiyle inşallah.....

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam rabbim sizdende razı olsun inşaallah.selametle kalın.duanızada amin diyorum.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm canım kardeşim çok müjdeli bir haber ALLAH CC senden razı olsun inşallah :H

buda senin için

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam Sağol Keşke Ne Göndermişsin Bana Bide Görseydim:)rabbim Sizdende Razi Olsun

Bu Arada Chpli önder Savi Kiniyorum Allah Akil Fikir Ve Iman Nasip Etsin Tez Zamanda Ayrica Ona Oy Veren "müslüman"insanlarada....

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
şükürler olsun
allah daım etsın amın
allaha emanet ol kardeşım

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam Gülnisa Ablacim Selametle Kalin Inşaallahb)

selimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Sevindirici bir haber, ancak; sayısal üstünlükten çok, siyasal üstünlük günümüzde daha etkili oluyor...Bir avuç israil koskoca arapyarımadasını titretiyor...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Sevindirici bir haber, ancak; sayısal üstünlükten çok, siyasal üstünlük günümüzde daha etkili oluyor...Bir avuç israil koskoca arapyarımadasını titretiyor...
evet haklısınız onlar davalarında yürüyor ve birlik oluşturmuşlar bizse ayrı gayrıyız ve destek çıkmıyoruz dinkardeşlerimize.Bunun hesabıda birgün sorulcak bize.çok sağol kardeşim.B)

selimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
evet haklısınız onlar davalarında yürüyor ve birlik oluşturmuşlar bizse ayrı gayrıyız ve destek çıkmıyoruz dinkardeşlerimize.Bunun hesabıda birgün sorulcak bize.çok sağol kardeşim.B)

Bir hesap verecek varsa O,da araplar..nedeni malum........

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt