Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

MODERN TESETTÜR REZiLLİĞİ!!! (1 Kullanıcı)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm bu şekilde o kadar çok insan görüyorum ki gördüklerim kadar olmasamda 4 4 lük tesettürlü dglm:(bi yakınım cilbab giyip büyük başörtü örtüyo üzerine de peçe takıyo peçesinin en üst katı tüldn yani gözleri bile görünmüyo ona o kadar gıpta ediyorum ki:(yüzüne bi güzellik geldi bi buçuk yıldır güneş ışığı gelmiyo yüzüne ondan heralde dedim,hayır dedi benim yüzümü haram görmüyo bu güzellik ondan.maşallah.Allah ım hepimize nasip etsin amin

Ve aleyküm selam. Ben de peçe takmak çok istiyorum. İnşaallah Rabbim nasip etsin. Öyle çok imreniyorum ki çarşaflı kardeşlerimize.
Ben de bol ferace ve büyük başörtüsü takıyorum ama yüzüm açık :( Çarşaf apayrı bir şey. Onun huzuru tadı hiçbirşeyde yoktur eminim.
Rabbim tüm hanım kardeşlerimize nasip etsin inşaallah. Amiinn..

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam. Ben de peçe takmak çok istiyorum. İnşaallah Rabbim nasip etsin. Öyle çok imreniyorum ki çarşaflı kardeşlerimize.
Ben de bol ferace ve büyük başörtüsü takıyorum ama yüzüm açık :( Çarşaf apayrı bir şey. Onun huzuru tadı hiçbirşeyde yoktur eminim.
Rabbim tüm hanım kardeşlerimize nasip etsin inşaallah. Amiinn..

amin kardeşim inşallah

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
BeNiM KaPaLı OLMaMı YüCe RaBBiM EMReDiYoR.

PeKi Ya SeNiN AÇıK OLMaNı KiM EMReDiYoR ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt