Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Leyla Kardeşimize ÖZEL...( DUA VE HATİM) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
1000 kelime-i tevhid Leylacığım rabbim sıkıntılarını tez zamanda gidersin.çok yoğunum ama bu hafta içinde seni aramaya çalışırım Allaha emanet ol.selamlar

Amin Amin Amin
Selam Aleyküm canım Allah binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Canım bende eskisi gibi mesaj bile yazamıyorum bu sene çok yoğunum annemin rahatsızlığı yeğenlerim var bebek onlarlarda ben ilgileniyorum ben zaten kendimi unuttum:)zaten öyle bir sosyal faaliyetim yoktu şimdi hiç kalmadı neyse sağlık olsun ama yıldır borç olayı ben çok üzdü yıprattı bayağı kötü günler yaşadım ama artık bıraktım herşeyi üzülmeyide yine üzülmüyorum desem yalan olur ama kendimi artık yıpratmayacağım olan oldu artık yapacak bir şey yok sağlığımdan daha önemli bir şey yok bana Allah korusun bir şey olsa ne olacak giden şeyler geri gelecek mi zaten sağlığımdan olduğum dönemlerde oldu:(Allah yar ve yardımcımız olsun sen nasılsın bebiş büyüdü mü canım Allah ana babalı salih hayırlı evlat olmak nasip etsin Rabbim.
Allah darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları maddi manevi sıkıntılardan çıkmazlardan çaresizliklerden kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Allah okunan Kur'anlar hatimler dualar esmalar salavatlar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inş. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın Rabbim.
Allah bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inş.
Allah bütün işlerimizin sonunu hayır eylesin dünyada bizi rezil olmaktan ahirettede kabir azabından sana sığınırız Rabbim.
Allah anneme ve bütün şifa bekleyen hastalarımıza şifa, dertlilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı akşamlar.

leyla-1

Altın Üye
2 yasin ,2 fetih, 2 vakıa, 1 Cuma süresi -(3.500) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
ALLAH KABUL ETSİN.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
canım sana özel bir konu açtım bakarmısın çocuklardan fazla giremiyorum...5 dakikanızı ayırırmısınız bölümüne

leyla-1

Altın Üye
4 Yasin Süresi 4 Fetih Süresi 4 Vakıa Süresi,3 Cuma Süresi(2000) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
Allah kabul etsin inşallah. Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın bol bereketli hayırlı günler, hayırlı rızk iş kısmet kapıları açmak nasip etsin Rabbim..
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
[/QUOTE]

leyla-1

Altın Üye
tevbe suresinin son ayeti Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym

leyla............................900

kalan:1.000

Allah kabul etsin(Cuma gününe kadar yardım edebilir misiniz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm canım.Allah tüm sıkıntılarını tez vakitte gidersin.
ben 100 tane alıyorum tevbe suresinin son ayetini okumadan.
çok fazla vaktim yok biliyorsun.daha fazla okumak isterdim.Allah'a emanet ol canım.Allah en kısa zamanda felaha çıkarsın.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
tevbe suresinin son ayeti Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym

kalan:1.000

Allah kabul etsin(Cuma gününe kadar yardım edebilir misiniz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun
Selamun aleykum ablacim ben sayi veremiyorum ama cumaya kadar okuyabildiklerimi eklerim diger kardesleriminde yardimi olacaktir biliyorum lutfen bu mesaji goren kardeslerim bir tanede olsa okusunlar gole damla lazim kardeslerim selametle dua ile....

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı

hicran..........................100
ayşe-rana.....................100

kalan: 800

Allah kabul etsin(Cuma gününe kadar yardım edebilir misiniz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun )

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Hicrancim bu forumu guncel tutarmisin cumaya kadar bitsin insallah benim durumu biliyosun ben fazla giremiyorum ama sana guveniyorum canim bu cumaya kadar biter insallah.

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı

Allah kabul etsin(Cuma gününe kadar yardım edebilir misiniz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun )

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
tevbe suresinin son ayeti ''Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym.''

Allah kabul etsin(Cuma gününe kadar yardım edebilir misiniz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun-(leyla-1) )

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
tevbe suresinin son ayeti ''Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym.''

Allah kabul etsin(Cuma gününe kadar yardım edebilir misiniz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun-(leyla-1) )

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm canım.Allah tüm sıkıntılarını tez vakitte gidersin.
ben 100 tane alıyorum tevbe suresinin son ayetini okumadan.
çok fazla vaktim yok biliyorsun.daha fazla okumak isterdim.Allah'a emanet ol canım.Allah en kısa zamanda felaha çıkarsın.

Selamun aleykum ablacim ben sayi veremiyorum ama cumaya kadar okuyabildiklerimi eklerim diger kardesleriminde yardimi olacaktir biliyorum lutfen bu mesaji goren kardeslerim bir tanede olsa okusunlar gole damla lazim kardeslerim selametle dua ile....

Hicrancim bu forumu guncel tutarmisin cumaya kadar bitsin insallah benim durumu biliyosun ben fazla giremiyorum ama sana guveniyorum canim bu cumaya kadar biter insallah.

tamam canım mümkün olduğunca güncel tutarım inşallah merak etmeyin...

canım sana özel bir konu açtım bakarmısın çocuklardan fazla giremiyorum...5 dakikanızı ayırırmısınız bölümüne

Amin
Aleyküm Selam canım kardeşlerim Allah binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah'ta sizleri hiç bir zaman darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın inşallah. İki gün önce tekrar rahatsızlandım maalesef son zamanlarda iyice sağlığımdan oldum Allah başka kötü bir şey vermesin inşallah.
Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirimeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Allah hayatımızdaki çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları hayırsızları olumsuz düşünceleri hayırlıya olumluya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun dünyada bol bereketli hayırlı günler ahirette de bol bereketli hayırlı günler nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin işinini sonunu hayırlara vesile etsin dünyada rezil olmaktan ahirette kabir azabından bizleri muhafaza etsin.
Allah dünyada Kur'an ahirette iman Allah dünyada dünya muradımızı ahirette de ahiret muradımızı nasip etsin Rabbim.
Allah bir an bile nefsimize baş başa bırakmasın şeytana nefsimize uydurmasın bilerek ve idrak edenlerden olmak nasip etsin Rabbim.
Allah'ım gökten sabır yağdır sabır nasip etsin Rabbim.
Allah hayırlı rızk iş kısmet kapıları kapıları açmak nasip etsin Rabbim.
Allah darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye

leyla............................1.500

kalan: 200

leyla-1

Altın Üye
3Yasin Süresi 3 Fetih Süresi,3Vakıa Süresi,(1500) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
Allah kabul etsin inşallah. Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın bol bereketli hayırlı günler, hayırlı rızk iş kısmet kapıları açmak nasip etsin Rabbim..
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.

AMİN AMİN AMİN.
ALLAH BU MÜBAREK GÜNLERİN YÜZÜ GÖZÜ HÜRMETİNE ALLAH BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM.
ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK KOMŞU OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH'IM SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE BİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin
SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı

hicran..........................300

kalan: 0

Allah kabul etsin

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum ablam bende 200 adet okumustum ama siteye giremedim malum teknik sorunlar vardi ama cok sukur bitmis rabbim kabul etsin tez vakitte sikintilarindan berat etmeyi nasip etsin insallah.selametle dua ile....

leyla-1

Altın Üye

hicran..........................300

kalan: 0

Allah kabul etsin

Selamun aleykum ablam bende 200 adet okumustum ama siteye giremedim malum teknik sorunlar vardi ama cok sukur bitmis rabbim kabul etsin tez vakitte sikintilarindan berat etmeyi nasip etsin insallah.selametle dua ile....

olsun-(leyla-1) )
Amin
Aleyküm Selam canım kardeşlerim Allah binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. tsunami canım bebeğin durumu nasıl oldu Allah'ım tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim. Canım herhangi bir sorun yada mesaj yazmak istediğinizde en altta kurallara aykırı mesajlar bölümü var ordan mesaj yazıp bana da ulaşabilirsiniz-(leyla-1)
Allah'ta sizleri hiç bir zaman darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın inşallah.
Allah okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirimeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Allah hayatımızdaki çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları hayırsızları olumsuz düşünceleri hayırlıya olumluya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun dünyada bol bereketli hayırlı günler ahirette de bol bereketli hayırlı günler nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin işinini sonunu hayırlara vesile etsin dünyada rezil olmaktan ahirette kabir azabından bizleri muhafaza etsin.
Allah dünyada Kur'an ahirette iman Allah dünyada dünya muradımızı ahirette de ahiret muradımızı nasip etsin Rabbim.
Allah bir an bile nefsimize baş başa bırakmasın şeytana nefsimize uydurmasın bilerek ve idrak edenlerden olmak nasip etsin Rabbim.
Allah'ım gökten sabır yağdır sabır nasip etsin Rabbim.
Allah hayırlı rızk iş kısmet kapıları kapıları açmak nasip etsin Rabbim.
Allah darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt