Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"LA İLAHE İLLALLAH" (1 Kullanıcı)

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı
la Ilahe Illallah

Emeğinize Sağlik Tşkler Allah C C Razi Olsun Allah C.c. Tüm Mu'min Erkek Ve Kadinlari Mağrifet Eylesin

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
LA İLAHE İLLALLAH

SELAMÜN ALEYKÜM..EMĞİNİZE SAĞLIK...

mansur27

Kayıtlı Kullanıcı
la ilahe illallah
la inkardır yani dışlamak
hiçbirşey yoktur Allah'tan başka
gördüğüz ve göremediğimiz herşey hakkın varlık tecellisidir. sen ben o herşey ve hepimiz Rab'bimin varlığının yansımasıyızdır. kelime-i tevhit'i tam anlamıyla idrak eden bi iznillah kurtulanlardan olur inşallah
Yarabbi bizlerin farkına varma idrakımızı aç ve gönüllerimize senden Habib'inden (s.a.v.) başka hiçbir şeyin girmesine müsade etme Habibin aşkına dualarımızı kabul buyur

Kaan Erdem

Yönetici
amin.selam ve dua ile kalın kardeşim.selametle.

la ilahe illallah
la inkardır yani dışlamak
hiçbirşey yoktur Allah'tan başka
gördüğüz ve göremediğimiz herşey hakkın varlık tecellisidir. sen ben o herşey ve hepimiz Rab'bimin varlığının yansımasıyızdır. kelime-i tevhit'i tam anlamıyla idrak eden bi iznillah kurtulanlardan olur inşallah
Yarabbi bizlerin farkına varma idrakımızı aç ve gönüllerimize senden Habib'inden (s.a.v.) başka hiçbir şeyin girmesine müsade etme Habibin aşkına dualarımızı kabul buyur

artu

Yasaklı Kullanıcı
kardeşim bilerekmi eksik yazıyorsunuz anlamadım fakat "muhammedür-rasülüllah" kelimesinide katarsanız sevinirim!!!!!!!!!!!!!

Kaan Erdem

Yönetici
bu hadisi şeriftir.hadiste bu şekilde olduğundan bende o şekilde yazdım muhammedur rasülüllah kelimesinden elbette rahatsız değilim ayrıca müslümanların bulunduğu sitedeyiz bundan maksadımız kelime-i tevhid zikrinin efdaliyetini anlatmaktır kafirleri imana davet ettiğimiz zaman muhammedür rasülüllah ta ısrar ederiz

kardeşim bilerekmi eksik yazıyorsunuz anlamadım fakat "muhammedür-rasülüllah" kelimesinide katarsanız sevinirim!!!!!!!!!!!!!

berat05

Yönetici
"LA İLAHE İLLALLAH"

"Bir kere huşû içinde okunduğunda,

defterden 4000 büyük günahı sildirir. Okuyan kişiyi 4000 derece yükseltir.

(Terazinin bir tarafına Kelime-i Tevhid konulup diğer tarafına Yaratılmış herşey konulduğunda dahi Kelime-i Tevhid ağır gelecek ve onu tartamayacaktır.)

LA İLAHE İLLALLAH

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
s.a ben bi liste yaptım okuduğum kelimei tevhitlermi oraya yazıyorum 2o ooo oldu çok mutlu oluyorum bu konu denk geldi paylaşmak istedim aynı şekilde salavat ve tövbelerimi de yazıyorum geriye döndüğümde boş durmadığımı görünce çok rahatlıyorum inşallah hep böyle olmayı rabbim nasip eder allaha emanet olun

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.ALLAH cc kabul eylesin.selametle kalın.

s.a ben bi liste yaptım okuduğum kelimei tevhitlermi oraya yazıyorum 2o ooo oldu çok mutlu oluyorum bu konu denk geldi paylaşmak istedim aynı şekilde salavat ve tövbelerimi de yazıyorum geriye döndüğümde boş durmadığımı görünce çok rahatlıyorum inşallah hep böyle olmayı rabbim nasip eder allaha emanet olun

berat05

Yönetici
"Bir kere huşû içinde okunduğunda,

defterden 4000 büyük günahı sildirir. Okuyan kişiyi 4000 derece yükseltir.

(Terazinin bir tarafına Kelime-i Tevhid konulup diğer tarafına Yaratılmış herşey konulduğunda dahi Kelime-i Tevhid ağır gelecek ve onu tartamayacaktır.)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt