Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"LA İLAHE İLLALLAH" (1 Kullanıcı)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kaan kardeş ben her ezanı muhammedi duyduğumda AZİZ ALLAH LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDİN RESUL ALLAH DERİM ve hergün muhakkak yüz tane okurum bunu yapmayı herkese tafsiye ederim işinize karışmak gibi olmasın bir kampanya yapalım ben yapmak isterdim ama takip edememekten korkuyorum mesela üç temmuz perşembe günü regaip kandiline kadar okuya biliriz

Kaan Erdem

Yönetici
:evetaleykümselam değerli ablacım.amin.mevlam kabul etsin.düşünceniz ve fikriniz güzel abla.sıkıntı olarak takip edememe olarak belirttiniz çok haklısınız.ben sizin yerinize seve seve takip ederim fakat abla saylı yapılan hiç bir dua forumuna ben katılmıyorum.umarım beni anladınız.selam ve dua ile kalın selametle ALLAH cc emanet olun hayırlı cumalar abla.:H

selamün aleyküm kaan kardeş ben her ezanı muhammedi duyduğumda AZİZ ALLAH LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDİN RESUL ALLAH DERİM ve hergün muhakkak yüz tane okurum bunu yapmayı herkese tafsiye ederim işinize karışmak gibi olmasın bir kampanya yapalım ben yapmak isterdim ama takip edememekten korkuyorum mesela üç temmuz perşembe günü regaip kandiline kadar okuya biliriz

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun dilimizden hiç bir zaman kelime tevhid eksik olmasın inşallah.Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun dularaımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.
"LA İLAHE İLLALLAH"

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.ALLAH cc razı olsun.amin.inşaALLAH.selam ve dua ile kalın ALLAH cc emanet olun selametle hayırlı cumalar kardeşim.

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun dilimizden hiç bir zaman kelime tevhid eksik olmasın inşallah.Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun dularaımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.
"LA İLAHE İLLALLAH"

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kaan abi...

etrafımızdaki herşey o Yüce yaratıcıyı bize hatırlatırken,
hala: bu şuursuzluk neden? diye sormadan duramıyoruz benliğimize...
ve sorularımıza inat boşvermişcesine yaşamaya devam ediyoruz umarsızca...
Rabbim dilimiz ile söylediğimiz kelime-i tevhidleri, kalbimizden de hiçbir zaman eksik etmesin...
ALLAHA EMANET OLUNUZ
normal_mucize%20agacI.jpg

'EBRAR'

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm islam tevhid üzerine kurulmuştur bizde bu tevhidi tebliğ etmeliyiz Rabbim sizden razı olsun....

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kıymetli kardeşim.ALLAH cc razı olsun.amin.inşaALLAH.selam ve dua ile kalın ALLAH cc emanet olun selametle hayırlı cumalar kardeşim.

selamünaleyküm kaan abi...

etrafımızdaki herşey o Yüce yaratıcıyı bize hatırlatırken,
hala: bu şuursuzluk neden? diye sormadan duramıyoruz benliğimize...
ve sorularımıza inat boşvermişcesine yaşamaya devam ediyoruz umarsızca...
Rabbim dilimiz ile söylediğimiz kelime-i tevhidleri, kalbimizden de hiçbir zaman eksik etmesin...
ALLAHA EMANET OLUNUZ
normal_mucize%20agacI.jpg

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam kardeşim.ALLAH cc razı olsun.amin.inşaALLAH.selam ve dua ile kalın ALLAH cc emanet olun selametle sizede hayırlı cumalar kardeşim.

selamun aleyküm islam tevhid üzerine kurulmuştur bizde bu tevhidi tebliğ etmeliyiz Rabbim sizden razı olsun....

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
:evetaleykümselam değerli ablacım.amin.mevlam kabul etsin.düşünceniz ve fikriniz güzel abla.sıkıntı olarak takip edememe olarak belirttiniz çok haklısınız.ben sizin yerinize seve seve takip ederim fakat abla saylı yapılan hiç bir dua forumuna ben katılmıyorum.umarım beni anladınız.selam ve dua ile kalın selametle ALLAH cc emanet olun hayırlı cumalar abla.:H
selamün aleyküm hayırlı cumalar kaan kardeşim sayıyla okunmasın burdan maksat şudur okundukça arkadaşlarımızın kalbine yerleşir bu şekilde alışkanlık yapar mesela ben birkaç yıl önce başladım zamanla içime öylesine sindirdimki okumadan duramıyorum bende bir takfim yaprağından okumaya başlamıştım özellikle hanım kardeşlerimize aşılarsak boşa zaman öldürmezler bir tesbih beş dakkada okunuyor anlatabiliyormuyum şöylede yapa biliriz bir liste başlatırsanız okuyan herkes ekler birkişiye dahi birkez söyletmek çok önemli bir olay bence
birde şöyle birşey var islamı yeni arayan arkadaşlarımız var bu tür forumları dolaşıyorlar onlarada güzel başlangıç olabilir kelimei tehvit esrarlı bir tesbihtir
ALLAH A CC emanet olun

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam abla.mevlam razı olsun güzel bir fikir siz yapılabilir faydalı inşaALLAH.Selam ve dua ile kalın abla.selametle...

selamün aleyküm hayırlı cumalar kaan kardeşim sayıyla okunmasın burdan maksat şudur okundukça arkadaşlarımızın kalbine yerleşir bu şekilde alışkanlık yapar mesela ben birkaç yıl önce başladım zamanla içime öylesine sindirdimki okumadan duramıyorum bende bir takfim yaprağından okumaya başlamıştım özellikle hanım kardeşlerimize aşılarsak boşa zaman öldürmezler bir tesbih beş dakkada okunuyor anlatabiliyormuyum şöylede yapa biliriz bir liste başlatırsanız okuyan herkes ekler birkişiye dahi birkez söyletmek çok önemli bir olay bence
birde şöyle birşey var islamı yeni arayan arkadaşlarımız var bu tür forumları dolaşıyorlar onlarada güzel başlangıç olabilir kelimei tehvit esrarlı bir tesbihtir
ALLAH A CC emanet olun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm güzel yürekli abim elerine sağlık Rabbimiz sevablarına yazdın inşaallah
kat kat karşılığını versin
Rabbimize emnaetsin inşaallah selametle kal inşaallah..

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam değerli kardeşim.amin.cümlemizinki inşaALLAH.selam ve dua ile kalın selametle kardeşim.

selamun aleyküm güzel yürekli abim elerine sağlık Rabbimiz sevablarına yazdın inşaallah

kat kat karşılığını versin

Rabbimize emnaetsin inşaallah selametle kal inşaallah..

berat05

Yönetici
Kaan kardeşim BENİM NE GİBİ BİR FAYDAM OLABİLİR Kİ..naçizane sizleri örnek alıyor ve sizlerden öğreniyorum..eğer bir kum tanesi kadar faydam dokunuyorsa ne kadar memnun olurum...Allah(c.c.) sizden razı olsun esas.
Ben Allah (c.c.) nasip ettiği sürece burda ve izinizde olacağım.

Allah'a emanet olunuz...

Selamün aleyküm

Kaan Erdem

Yönetici
aleykümselam mevlam sizi daha iyi etsin inşaALLAH ablacım.selametle kalın berat kardeşimizinde gözlerinden öperiz.selametle kalın.ALLAH cc emanet olun inşaALLAH....:H

Kaan kardeşim BENİM NE GİBİ BİR FAYDAM OLABİLİR Kİ..naçizane sizleri örnek alıyor ve sizlerden öğreniyorum..eğer bir kum tanesi kadar faydam dokunuyorsa ne kadar memnun olurum...Allah(c.c.) sizden razı olsun esas.
Ben Allah (c.c.) nasip ettiği sürece burda ve izinizde olacağım.

Allah'a emanet olunuz...

Selamün aleyküm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt