Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KURŞUN DÖKMEK (3 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum gül tanem hayırlı bereketli akşamlar inşallah
ellerine yüreğine saglık can kardeşim çok bilgili paylaşım olmuş rabbim senden razı olsun...
rabbimize emanetsin inşallah
selam dua ve muhabbetle inşallah
f_97637030pa5m_6a48e39.gif

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN SENDEN BU BENİM ÇOK MERAK ETTİĞİM VE ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM Bİ KONUYDU EMEĞİNE SAĞLIK.SELAM VE DUA İLE A.E.O.

Allah c.c sizden de razı olsun ablam..Faydalı olabilmişse ne güzel..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve dua ile inşallah..

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamun aleykum kardesim Allah razi olsun.Bizlere böyle bir konu sundugunuz için :T Rabbime emanetsiniz.

gonulturker

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleykum canm benm....emegine saglik Allah cc razi olsun...bunu gercekten bilmiyordum ogrenmis oldum....guzel yuregine saglik....selam ve dua ile...benm icin dua edebilir msin ihtiyacim var....

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
rabbim Razi Olsun Aliyecim..

çok Güzel Faydali Bir Paylaşim....

A.e.ol.dua Ile...

Selamün Aleyküm ablacım..Rabbimiz c.c sizden de razı olsun inşallah..Amin..Çok teşekkür ederim..Rabbimiz c.c faydalı ve tesirli kılar inşallah..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve dua ile inşallah..

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Esselaum aleyküm güzel kardeşim B)
Rahman razı olsun paylaşımınız faydalıydı teşekkür ederim.
Malesef günümüzde bu tür sapkınlıklara inanan kişiler bulunmaktadır.
Rabbim iman nasib etsin inşaallah.
Allah dan başka yardım edecek yoktur.
Efendimizin bir sözü çok hoşuma gider :
Rabbim senin için fayda sağlayacaksa bütün bir toplum birleşse sana zarar veremez
şayet Rabbim senin için bir zarar verecekse bütün topluluk birleşse sana faysa sağlayamaz...
Hayırlı akşamlar canım kardeşim selam ve dua ile...B)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm hacı ALİYE-ALİYE bacı

şu bahsettiginiz konu malesef o kadar çok yaygınli.insanlar bunun günahını düşünmeden buna bulaşıyorlar.
aslında bu konu ulusal tv lerde enine boyuna anlatılıp,batıl oldugu açıklanmalı..
RABBIM Sizden razı olsun. selametle

pakizebölükbas

Kayıtlı Kullanıcı
Rahman razi olsun aliyem.rabbim ecrini bolversin.faydali bir paylasim oldu.bilmeyenlerin sevabina girmis oldun.selametle kal...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm
Değerli kardeşim çok güzel bir konu ve beni aydınlattınız bugün arkadaşımla konuşmuştuk kurşun döktürmek istiyorduk nazardan ve sıkıntıdan dolayı iyi gelir ferahlatsın diye düşünmüştük okuyunca yapacağım yanlışın farkına vardım sağol Allah c.c. razı olsun bilmeden yanlış ve günaha girecektim neyseki sizler varsınız selametle Rabbime emanetsiniz

Ve aleyküm selam ablam.. Ben de bu güzel yorumunuzu okuyunca çok mutlu oldum..Bu paylaşım, buna vesile olduysa ne mutlu..Çok şükür Rabbimize.. Rabbimiz c.c sizden de her daim razı olsun inşallah..Siz de iyi ki varsınız..Rabbimize emanet olun..Selam ve dua ile..

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
allah razı olsun aliyecim
cok güzel konulara parmak basıyosun rabbım emeginin karşılıgını kat kat versın inşallah
bilmeyen kardeşlerimizi blgilendirdın allaha emanet ol inşallah

Selamün Aleyküm değerli ablacım..Rabbimiz c.c razı olsun sizden de daimen. Çok teşekkür ederim ablacım bu güzel dualarınız için..Mevlamız c.c kabul eylesin, sizin de ecrinizi ziyadesiyle versin inşallah..Rabbimiz c.c tesirli ve faydalı kılar inşallah..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile..B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleykum gül tanem hayırlı bereketli akşamlar inşallah

ellerine yüreğine saglık can kardeşim çok bilgili paylaşım olmuş rabbim senden razı olsun...
rabbimize emanetsin inşallah
selam dua ve muhabbetle inşallah

f_97637030pa5m_6a48e39.gif

Ve aleyküm selam can Nur Damlam..Sana da hayırlı ve bereketli akşamlar olsun canım kardeşim..Rahman azze ve celle senden de her iki cihanda da razı ve memnun olsun, aziz kılsın inşallah seni..Bu güzel hediyeni unutmak mümkün mü Nur Damlası? Bana gönderdiklerinin hepsini saklıyorum kardeşim;)..Güzel gönlüne sağlık..Rabbimize emanetsin, selam ve baki muhabbetle inşallah Nur damlası..

3534301206wallpaper9856yx2.jpg

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Essalamun aleykum kardesim Allah razi olsun.Bizlere böyle bir konu sundugunuz için :T Rabbime emanetsiniz.

Ve aleyküm selam güzel kardeşim...Rabbimiz c.c sizden de razı olsun her daim..Rabbimiz c.c faydalı kılsın ve bizleri bid'at ehli olmaktan korusun inşallah..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve dua ile inşallah..B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
esselamun aleykum canm benm....emegine saglik Allah cc razi olsun...bunu gercekten bilmiyordum ogrenmis oldum....guzel yuregine saglik....selam ve dua ile...benm icin dua edebilir msin ihtiyacim var....

Ve aleyküm selam canım kardeşim..Rabbimiz c.c senden de razı olsun inşallah..

Canım kardeşim tabi dua ederim, üzüldüm ama kardeşim..İnşallah kötü bir şey yoktur..Rabbimiz c.c sıkıntılarını gidersin, yar ve yardımcın olsun inşallah..Rabbimize emanetsin, selam ve baki muhabbetle inşallah..Dualarımdasın kardeşim..Hayırlı ve feyz dolu Cuma'lar olsun...

~*~ B)B) ~*~

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Esselaum aleyküm güzel kardeşim B)

Rahman razı olsun paylaşımınız faydalıydı teşekkür ederim.
Malesef günümüzde bu tür sapkınlıklara inanan kişiler bulunmaktadır.
Rabbim iman nasib etsin inşaallah.
Allah dan başka yardım edecek yoktur.
Efendimizin bir sözü çok hoşuma gider :
Rabbim senin için fayda sağlayacaksa bütün bir toplum birleşse sana zarar veremez
şayet Rabbim senin için bir zarar verecekse bütün topluluk birleşse sana faysa sağlayamaz...

Hayırlı akşamlar canım kardeşim selam ve dua ile...B)

Ve aleyküm selam canım kardeşim. Rabbimiz c.c sizden de razı olsun, razı olduğu kullarıyla birlikte eylesin inşallah..Efendimiz (s.a.v)'den naklettiğiniz söz çok güzeldi..Yoruma ne hacet? Çok teşekkür ederim bu güzel sözü paylaştığınız için canım kardeşim...Rabbimiz c.c'nin hakkımızda takdir ettiği kadere hakkıyla iman edebilmeliyiz..Bu yazgıyı da değiştirmeye hiçbir beşerin gücü yetmez..Rabbimiz c.c her daim hakkımızda hayırlısını nasip eylesin inşallah, Amin..

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, Rabbimize emanetsiniz..Hayırlı, bereketli ve bol feyizli Cuma'lar olsun..Selam ve baki muhabbetle inşallah..

~*~ B)B) ~*~

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün aleyküm hacı ALİYE-ALİYE bacı

şu bahsettiginiz konu malesef o kadar çok yaygınli.insanlar bunun günahını düşünmeden buna bulaşıyorlar.
aslında bu konu ulusal tv lerde enine boyuna anlatılıp,batıl oldugu açıklanmalı..
RABBIM Sizden razı olsun. selametle

Ve aleyküm selam değerli Kasım abim. Haklısınız, malesef hala böyle hurafelerden medet umanlar, en kötüsü böyle necis bid'atleri İslam'da varmış gibi gösterenler var :(.. Rabbimiz c.c, doğruları görmelerini nasip eylesin, iman ve şuur ihsan eylesin inşallah..Amin..Abim, bu konuda insanları bilinçlendirmek adına çok şeyler yapılabilir..Herşey bizlerin elinde..Ama Tv denen makinede o kadar gereksiz ve gündemdışı, daha doğrusu müslümanın işi olmayan meselelere değiniliyor ki, bu Tv'lerle halka nasıl anlatabiliriz ki? Çok azı istisna olmak üzere, İslam'ı kaç tanesi dert ediniyor ki? İnternet ortamında da, çok kişiye ulaşabilmek gayesiyle bu konulara değinmeli ve insanlara doğruları Allah c.c rızası için bildirmeliyiz inşallah..Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim değerli abim..Rabbimize emanetsiniz. Selam ve baki dualar ile inşallah..Cuma'nız hayırlı ve mübarek olsun..Dualarda buluşmak duasıyla hacı adayı abim..

~*~ B)B) ~*~

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Aliye Kardeşim

çevremde Böyl şeylere Inanalar Okadr Fazlaki çiktisini Alicam özelikle Nazarlik çok Takan Var.tövbe Yarabbim Küçücük Bi Nazarlik Mi Koruyacak Sanki .allah Razi Olsun Paylaşim Için Selametle

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Rahman razi olsun aliyem.rabbim ecrini bolversin.faydali bir paylasim oldu.bilmeyenlerin sevabina girmis oldun.selametle kal...

Selamün Aleyküm değerli ablam, Rabbimiz c.c razı olsun bu güzel dilekleriniz, dualarınız için..Rabbimiz c.c kabul etsin, ecmain olsun inşallah..Rabbimiz c.c sizin de her adımınıza sevap yazsın, ecrinizi en güzeliyle, en hayırlısıyla versin inşallah..Rabbimize emanetsiniz..Selam ve baki dua ile ablam..

~*~ B)B)B) ~*~

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt