Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kur'an hatmimize yardım edermisiniz kardeşlerim:( (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
3 ü almıştım ama eklememişsin sanırım ablam .ben ekliyorum hemen

kardeşlerim hadi katılımlarınızı bekliyoruz

Selam Aleyküm canım kardeşlerim ALLAH binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her bir harfince her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak her iki dünyada duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin ALLAH.
ALLAH'ım biz dua etmesini bilmiyoruz peygamber Efendimiz senden ne istediyse bizde onu istiyoruz neyden sakındıysa bizde ondan sakınıyoruz bizleri affedip ellerimizi dargahından boş çevirmeyi gönül muradlarımızı dualarımızı kabul edip bizleri hidayete erdirmek nasip et Yarabbim!. Bütün kötülüklerden bizleri koru doğru yoldan bizleri ayırma Yarabbim doğru yoldan ayrılanları hidayete erdirmek nasip et Rabbim.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler.

leyla-1

Altın Üye
27 Yaşında vefat eden Kerim kardeşimiz ve bütün ölmüşlerimiz için.

euzubillehimineşşeydanirraciim
**bismillahirrahmanirrahim**

1.cüz leyla
2.cüz leyla arkadaşı
3.cüz serap891
4.cüz
5.cüz
6.cüz
7.cüz
8.cüz
9.cüz
10.cüz
11.cüz
12.cüz
13.cüz
14.cüz
15.cüz
16.cüz
17.cüz
18.cüz
19.cüz
20.cüz
21.cüz
22.cüz
23.cüz
24.cüz
25.cüz
26.cüz
27-cüz
28.cüz
29.cüz
30.cüz Gül Berra

Allah c.c kabul etsin. inşallah..

leyla-1

Altın Üye

1.cüz leyla
2.cüz leyla arkadaşı
3.cüz serap891
4.cüz
5.cüz
6.cüz
7.cüz
8.cüz
9.cüz
10.cüz
11.cüz
12.cüz
13.cüz
14.cüz
15.cüz
16.cüz
17.cüz
18.cüz
19.cüz
20.cüz
21.cüz
22.cüz
23.cüz
24.cüz
25.cüz
26.cüz
27-cüz
28.cüz BirDünyaumut
29.cüz BirDünyaumut
30.cüz Gül Berra

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm canım kardeşlerim leylacım hayırdır buadan bir kardeşimizmi ALLAHDAN c.c. mekanının cennet omasını diliyorum ben 4.5 alıyorum okudukca alırım inş şimdilik iki cüz yeter inş elimden geldiği kadar cabuk okumaya çalışacağım ALLAHIMIZ c.c. emanet olun

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm canım kardeşlerim leylacım hayırdır buadan bir kardeşimizmi ALLAHDAN c.c. mekanının cennet omasını diliyorum ben 4.5 alıyorum okudukca alırım inş şimdilik iki cüz yeter inş elimden geldiği kadar cabuk okumaya çalışacağım ALLAHIMIZ c.c. emanet olun
Amin
Aleyküm Selam canım ALLAH binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her bir harfince her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Yok ablam kız kardeşimin öğrencisi hemde asistanıydın27 yaşında kalp krizi geçirmiş kız kardeşimde kaza yapmıştı eve gelirken öğrencisi vedalır gibi hocam ben hiç iyi değilim demiş bir kaç gün sonra klp krizi geçirmiş yine bir kç gün yoğun bakımda kalmıi sonra vefat etmiş Allah rahmet eylesin mekanı cennet olunn inşallah.Sen nasılsın ablam nerlerdesin hiç görükmüyorsun?
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak her iki dünyada duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin ALLAH.
ALLAH'ım biz dua etmesini bilmiyoruz peygamber Efendimiz senden ne istediyse bizde onu istiyoruz neyden sakındıysa bizde ondan sakınıyoruz bizleri affedip ellerimizi dargahından boş çevirmeyi gönül muradlarımızı dualarımızı kabul edip bizleri hidayete erdirmek nasip et Yarabbim!. Bütün kötülüklerden bizleri koru doğru yoldan bizleri ayırma Yarabbim doğru yoldan ayrılanları hidayete erdirmek nasip et Rabbim.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı günler..

leyla-1

Altın Üye

1.cüz leyla
2.cüz leyla arkadaşı
3.cüz serap891
4.cüz elifimbenim
5.cüz elifimbenim
6.cüz
7.cüz
8.cüz
9.cüz
10.cüz
11.cüz
12.cüz
13.cüz
14.cüz
15.cüz
16.cüz
17.cüz
18.cüz
19.cüz
20.cüz
21.cüz
22.cüz
23.cüz
24.cüz
25.cüz
26.cüz
27-cüz
28.cüz BirDünyaumut
29.cüz BirDünyaumut
30.cüz Gül Berra

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
canım o içten kalbinin en derinden gelen tertemiz dualarına AMİN AMİN AMİN diyorum inş tüm cümlemizin ..evet ben uzun süredir katılamadım koşturuyorum canım şu işlwr bitmiyorki emelklilik yok dr işleri kontrollar vsvs inş birterde bende rahat ederim canım beni eklermisin 4.5.cüzleri canım zamanı varmı şu gün bitecek diye haber verirmisin inş okurum ve dahada alırım cüzler ALLAHIM c.c. ailesine sabır versin tekrar mekanı cennet olur inş

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı

1.cüz leyla
2.cüz leyla arkadaşı
3.cüz serap891
4.cüz elifimbenim
5.cüz elifimbenim
6.cüz
7.cüz
8.cüz
9.cüz
10.cüz
11.cüz
12.cüz
13.cüz
14.cüz
15.cüz
16.cüz
17.cüz
18.cüz
19.cüz
20.cüz
21.cüz
22.cüz
23.cüz
24.cüz
25.cüz
26.cüz
27-cüz
28.cüz BirDünyaumut
29.cüz BirDünyaumut
30.cüz Gül Berra

Selâmun Âleyküm

Muhterem leyla-1 kardeşimizin dikkatine;

altıncı cüzden yirmiyedinci cüze kadar tamamını bu yaşlı hafız almıştır lütfen üzülmeyiniz ,12.08 .2012 günü iftardan sonra cüzlerin bittiğini Allah c.c izin verirse bildiriceğim.

Selam ve selametle kalınız.Saygılarımla.

leyla-1

Altın Üye
Selâmun Âleyküm

Muhterem leyla-1 kardeşimizin dikkatine;

altıncı cüzden yirmiyedinci cüze kadar tamamını bu yaşlı hafız almıştır lütfen üzülmeyiniz ,12.08 .2012 günü iftardan sonra cüzlerin bittiğini Allah c.c izin verirse bildiriceğim.

Selam ve selametle kalınız.Saygılarımla.

Aleyküm Selam muhterem hocam ALLAH binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her bir harfince her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Beni ne kadar mutlu ettiniz anlatamam Alalh'ta sizi bir ömür boyu mutlu etsin sizleri darda sıkıntıda bırakmasın inşallah.Şu zor duruımda olan leyla kardeşiniz içinde dua ederseniz çok memnun olacak öyle bi,r sıkıntının içine düştüm ki çıkamıyorum maalesef Alalh beterin beterinden korusun Allah'ın verdiğinme vereceğeine kendinden gelene sonuz şükürler olsun.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak her iki dünyada duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı günler.Saygılarımı sunarım bende selametle kalınız.

leyla-1

Altın Üye
canım o içten kalbinin en derinden gelen tertemiz dualarına AMİN AMİN AMİN diyorum inş tüm cümlemizin ..evet ben uzun süredir katılamadım koşturuyorum canım şu işlwr bitmiyorki emelklilik yok dr işleri kontrollar vsvs inş birterde bende rahat ederim canım beni eklermisin 4.5.cüzleri canım zamanı varmı şu gün bitecek diye haber verirmisin inş okurum ve dahada alırım cüzler ALLAHIM c.c. ailesine sabır versin tekrar mekanı cennet olur inş

Amin Amin Amin
Allah kolaylık versin canım hepimizin kendine göre koşuşturması devam ediyor Allah can sağlığı versinde koşuşturalım sen nasıl oldun sağlığın nasıl?Belli bir süre yok ne zaman biterse Allah kabul etsin Alah razı olsun senden de.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.Selam v edua ile Alah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm canım dua krdeşlerim nasılsınız leylacım burdaokunan cüzler bittimi hatim tamamlandımı yni bi yazı göremedim başka bir yeremi aktarıldı inş görürü cevabını verirsiniz ALLH c.c. emanet olun

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm canım dua krdeşlerim nasılsınız leylacım burdaokunan cüzler bittimi hatim tamamlandımı yni bi yazı göremedim başka bir yeremi aktarıldı inş görürü cevabını verirsiniz ALLH c.c. emanet olun

Aleyküm Selam canım çok şükür bende iyiyim bu aralar maalesef sıkıntılı bir deönem yaşıyorum Allah yinede beterin beterinden korusun bundan geriye bırakmasın Rabbim.Sen nasılsın ablam hatim bitti ama Serap kardeşimiz rahatsız olduğu için onun cüzünü başka bir kardeşim alırsa ona vermek istiyorum Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye

1.cüz leyla
2.cüz leyla arkadaşı
3.cüz
4.cüz elifimbenim
5.cüz elifimbenim
6.cüz nemire
7.cüz nemire
8.cüz nemire
9.cüz nemire
10.cüz nemire
11.cüz nemire
12.cüz nemire
13.cüz nemire
14.cüz nemire
15.cüz nemire
16.cüz nemire
17.cüz nemire
18.cüz nemire
19.cüz nemire
20.cüz nemire
21.cüz nemire
22.cüz nemire
23.cüz nemire
24.cüz nemire
25.cüz nemire
26.cüz nemire
27-cüz nemire
28.cüz nemire
29.cüz nemire
30.cüz Gül Berra

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam canım çok şükür bende iyiyim bu aralar maalesef sıkıntılı bir deönem yaşıyorum Allah yinede beterin beterinden korusun bundan geriye bırakmasın Rabbim.Sen nasılsın ablam hatim bitti ama Serap kardeşimiz rahatsız olduğu için onun cüzünü başka bir kardeşim alırsa ona vermek istiyorum Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.
ah canım çok geçmiş olsun sıkıntın ne ise inş tez anmanda feraha erişirsin hangi ayı ise yaz canım ama eğer sakıncası yoksa ben haftaya tamamlatım olurmu şayet alan olmdıya okur ve inş en kısa zamanda okundu diye eklerim canım ben iyi sayılırım geçen hafta mrt çakıildi yine bakalım bu ayın 6. da hastande randevum var ne çıkacak şemoya başladım yine inş bi ameliyat veya ışınlama felan sıkıntısı olmazda sdece ilaç ve ışınlamayla kuruturlar aslında tam kesin bir şey yok işte sonucu perşembe güü öğreneceğim ne olacak ne yapalım gelen ALLAH c.c. gelsin değilmi kuldan gelen çok acımasız düşsen lini uzatıp kaldırmaz ama YÜCE RABBİMİZ c.c. dedini vediği gibi dermanınıda veriyor nun için beterin bteri var deyip şükür diyorum şişte böyle canım zaten etrf dünya okadar dertçilr hastalık sorun varki nye yanayım diyorum ve bekliyorum dediğim gii canım dualaarımdasınız hep buradaki tüm kardeşlerim bana yazarsın hangi cüz ve belli olmaz blkide bu hafta sonu bitiririm haber vririm koştumalardan dolayı geçikiyor işte bazen tekrar ölmüş olan kardeşimizin mekanı ve tüm ölmüşlerimiizn mekanı cennet olsun inş sıkıntılarımızn fearaha erişelim dileğim hyılı akşamlar canım kardeşlerim

leyla-1

Altın Üye
ah canım çok geçmiş olsun sıkıntın ne ise inş tez anmanda feraha erişirsin hangi ayı ise yaz canım ama eğer sakıncası yoksa ben haftaya tamamlatım olurmu şayet alan olmdıya okur ve inş en kısa zamanda okundu diye eklerim canım ben iyi sayılırım geçen hafta mrt çakıildi yine bakalım bu ayın 6. da hastande randevum var ne çıkacak şemoya başladım yine inş bi ameliyat veya ışınlama felan sıkıntısı olmazda sdece ilaç ve ışınlamayla kuruturlar aslında tam kesin bir şey yok işte sonucu perşembe güü öğreneceğim ne olacak ne yapalım gelen ALLAH c.c. gelsin değilmi kuldan gelen çok acımasız düşsen lini uzatıp kaldırmaz ama YÜCE RABBİMİZ c.c. dedini vediği gibi dermanınıda veriyor nun için beterin bteri var deyip şükür diyorum şişte böyle canım zaten etrf dünya okadar dertçilr hastalık sorun varki nye yanayım diyorum ve bekliyorum dediğim gii canım dualaarımdasınız hep buradaki tüm kardeşlerim bana yazarsın hangi cüz ve belli olmaz blkide bu hafta sonu bitiririm haber vririm koştumalardan dolayı geçikiyor işte bazen tekrar ölmüş olan kardeşimizin mekanı ve tüm ölmüşlerimiizn mekanı cennet olsun inş sıkıntılarımızn fearaha erişelim dileğim hyılı akşamlar canım kardeşlerim

Canım ablam Allah razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Allah'ta mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.3.cüz canım Allah kabul etsn.
Amin
Sanada geçmiş olsun ablam Allah tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin her zaman duamdasın özel iyi ki sizler varsınız iyi ki burdayım Rabbim her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.Fitne fesat ikiyüzlü yalancı şerleri bulaşacak insanaların kötülüklerindne gelmeden esirgeyip korusun.Allah vicdan merhamet korkusu nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim sonu gelen kullar olmak nasip etsin.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler..

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı

1.cüz leyla
2.cüz leyla arkadaşı
3.cüz
4.cüz elifimbenim
5.cüz elifimbenim
6.cüz nemire
7.cüz nemire
8.cüz nemire
9.cüz nemire
10.cüz nemire
11.cüz nemire
12.cüz nemire
13.cüz nemire
14.cüz nemire
15.cüz nemire
16.cüz nemire
17.cüz nemire
18.cüz nemire
19.cüz nemire
20.cüz nemire
21.cüz nemire
22.cüz nemire
23.cüz nemire
24.cüz nemire
25.cüz nemire
26.cüz nemire
27-cüz nemire
28.cüz nemire
29.cüz nemire
30.cüz Gül Berra

Selamûn Âleykûm

Bana bu hatimden de nasip ayırdığınız için size çok teşekkür ederim.Aldım kabul ettim başım üstüne,daha listeyi yeni gördüm yarın sabah vazifeme başlayacağım ve biiznillah biter bitmez sizi haberdar edeceğim.

Selâm ve selâmetle kalınız.Saygılarımla.

leyla-1

Altın Üye
Selamûn Âleykûm

Bana bu hatimden de nasip ayırdığınız için size çok teşekkür ederim.Aldım kabul ettim başım üstüne,daha listeyi yeni gördüm yarın sabah vazifeme başlayacağım ve biiznillah biter bitmez sizi haberdar edeceğim.

Aleyküm Selam çok değerli,hocam Allah razı olsun sizlerden emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatnızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Kusura bakmayın hemen cevap vermedim mesajınıza 10 günden fazla oldu siteye giremedim bu aralar bayağı bir sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz Allah beterin beterinden korusun Allah bundan geriye bırakmasın Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun.
Allah kabul etsin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.Dualarda unutmayın gerçekten bu aralar çok ihtiyacımız var Allah cümlemizi darda sıkıntıda bırakmasın inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun saygılar selamlar...

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam çok değerli, amcamız Allah razı olsun sizlerden emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatnızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Kusura bakmayın hemen cevap vermedim mesajınıza 10 günden fazla oldu siteye giremedim bu aralar bayağı bir sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz Allah beterin beterinden korusun Allah bundan geriye bırakmasın Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun.
Allah kabul etsin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.Dualarda unutmayın gerçekten bu aralar çok ihtiyacımız var Allah cümlemizi darda sıkıntıda bırakmasın inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun saygılar selamlar...

Selâmun âleykum

Muhterem kardeşim bütün cüzleri usülüne uygun okuyup size bildirdim herhalde siz o mesajı da görmediniz,muhterem kardeşim üzülmeyiniz Allah c.c büyüktür sizn bu sıkıntınıza da bir çare lütfeder.Allah Teâlâ c.c her ne sıkıntınız varsa tez zamanda gidersin,sizi bolluğa ve huzura eriştirsin gönlünüzün her muradını versin kabul olunmamış hiç bir duanızı af olunmamış hiç bir kusurunuzu bırakmasın ,yuvanıza huzur ve saadet rızkınza bolluk ve bereket vucudunuza sağlık ve afiyetler versin kalbinize sekinetini indirsin her gününüzü bayram sevinçleri ile doldursun, size Yüce Zâtının razı olacağı hayırlı ve sağlıklı ömürler nasip etsin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt