Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

küçüklük resimlerinizi buldum (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM. BABA 431 BUDA SENİM KÜCÜKLÜĞÜN GALİBA A.E.O.

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam :):) ALLAH razı olsun bukadar karizma olur :)
Yahu hakketen bana benziyo bu :)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum cevdet abim ve mabet bekçisi kardeşim benim bir ricam var benim avatarımda bir tatlı bir bebek resmi var aslında resim koyabilsem kendim koyucaktım sizi yormucaktım ama koyamıyorum:A avtarımda ki resmi resim galerisindeki aliye kardeşim eklemiş bu bebişi aliye kardeşimle eşleştirirseniz çok seviniri altına yorum olarak gül kardeşimizin..... (aliye) kardeşimizin diye yazarsanız çok sevinirim rabbim razı olsun....:gulegule
ecmain olsn kardeşim sen sağol.cevdet abim koymuş ellerine sağlık.
selametle
resim nasıl koyulur öğreteli istersen sana bak ilk önce pc ne kayıtlı olan resmi

ImageShack® - Hosting
bu adresten link haline getiriyorsun
sonra forumun cevap bölümüne gelip
]IMG]RESMİN LİNKİNİ KOPYALA[/IMG]
yaparak resim foruma yüklenmiş oluyor kardeşim.
selam ve dua ile

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet abim konuma emeğinden dolayı sana çok teşekkür ederim ALLAH c.c. razı olsun ellerine sağlık.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet abim konuma emeğinden dolayı sana çok teşekkür ederim ALLAH c.c. razı olsun ellerine sağlık.

SELAMÜN ALEYKÜM POTRAN. SEN YAP DEDİN BENDE YAPIYORUM ELİMDEN GELDİĞİ KADAR AMA ŞU BİZİM MAAŞ NE ZAMAN NASIL ALACAĞIZ! ONU BİR KONUŞALI ÖNCE ÇALIŞ ÇALIŞ NEREYE KADAR ?KARDEŞİM . ŞAKA. ŞAKA. SİZİN GİBİ BİR KARDEŞİME YARDIM ETMEK BENİM İCİN BİR ŞEREFTİR. RABBİME EMANET OLUN .

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM POTRAN. SEN YAP DEDİN BENDE YAPIYORUM ELİMDEN GELDİĞİ KADAR AMA ŞU BİZİM MAAŞ NE ZAMAN NASIL ALACAĞIZ! ONU BİR KONUŞALI ÖNCE ÇALIŞ ÇALIŞ NEREYE KADAR ?KARDEŞİM . ŞAKA. ŞAKA. SİZİN GİBİ BİR KARDEŞİME YARDIM ETMEK BENİM İCİN BİR ŞEREFTİR. RABBİME EMANET OLUN .
SAĞOL ABİM BEN SANA MAAŞINI DUA OLARAK GERİ VERSEM ÖĞRENCİYİZ BE PARA YOK PUL YOK.:K NE MUTLU BANA Kİ BANA DEĞER VERİP DESTEK OLAN KARDEŞLERİM ABİLERİM ABLALARIM VAR
SELAM VE DUA İLE

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşler bakıyom bakıyom kendimi bulamıyom.

ahaha1hv.jpg

buda firdes abla küçükken de hep dua edermiş.allah kabul etsin dualarını firdes abla
k:s.b konunuzu aldım bi anlığın
Ekremciğim,SÜPPPERSİN yani bu resmim kaybolmuştu,demek sendeymiş..:evetçok şeker bi bebek ve gerçekten de ALLAH a yalvarırmış gibi..inşallah dualarım ve ümmet -i muhammed in duaları kabul olur..bu arada çukulata için dua hala yapıyorum..bol bol çukulata ver ALLAHım..:H
selam ve dualarımla..

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşler bakıyom bakıyom kendimi bulamıyom.

ahaha1hv.jpg

buda firdes abla küçükken de hep dua edermiş.allah kabul etsin dualarını firdes abla
k:s.b konunuzu aldım bi anlığın
Ekremciğim,SÜPPPERSİN yani bu resmim kaybolmuştu,demek sendeymiş..:evetçok şeker bi bebek ve gerçekten de ALLAH a yalvarırmış gibi..inşallah dualarım ve ümmet -i muhammed in duaları kabul olur..bu arada çukulata için dua hala yapıyorum..bol bol çukulata ver ALLAHım..:H
selam ve dualarımla..
allah kabul etsin yanlız şeker cuklata çok yeme dişlerine zararlı.siteden uzak olma ablam.a.e.o

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşlerim Bu Formu Mabet Bekcisi Kardeşim Acmişti Ben Yardim Ediyordum Ama O şimdi Aramizda Yok Ve Cok üzledik Ama Ben Onun Bu Formunu Canlandirmak Istedim Eski Günlerdeki Gibi Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile :A

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM BU DA GÜL NİSA KARDEŞİMİZİN KÜCÜKLÜĞÜNE BENZİYORMUŞ BAKARMISINIZ GÜLÜNE

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM BU DA GÜL NİSA KARDEŞİMİZİN KÜCÜKLÜĞÜNE BENZİYORMUŞ BAKARMISINIZ GÜLÜNE

aleykumselam
evet aynen ben
bu kadar olur yanı bende cıceklı elbıseler gıyerdım:K
ustelık saşımda da cıcekler
mutlu oldum allah da sızı mutlu etsın amın
allaha emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt