Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

küçüklük resimlerinizi buldum (4 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. KARDEŞİM CENNET GÜLÜ YORUMU BEN YAZ MIYORUM SADECE RESİM BENİM RABBİME EMANET OLUN .

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam :Tcevdet abi çok güzel sizde rabbime emanet olun ama zannedersem cennet gülü kardeşim bu resmi istedi heralde onun olabilir selametle

S.A. KARDEŞİM BEN BU RESMİ SİZİ DÜŞÜNEREK YAPTIM CENET GÜLÜ ONA YAPTIM SANMIŞ AMA ANLAŞTIK ONA TEKRAR YAPTIM RABBİME EMANET OLUN BU RESİM SİZİN .

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBREKATUHU..
SİZLERLE Bİ BEBEKLİK ANIMI PAYLAŞMAK İSTEDİM..
CENNET GÜLÜ VE CENNET YOLCUSU KARDEŞLERİMİN VESİLESİYLE..
ANNEMİN HALASININ KIZIYLA ANNEM 40 GÜN ARAYLA DOĞUM YAPMIŞLAR..ÖNCE BEN DOĞMUŞUM..KULAKLARI ÇINLASIN YAŞITIMIN ADI SELİME..
SELİMEYLE BENİ AYNI YATAĞA YATIRMIŞLAR..O BENDEN KİLOLUYMUŞ VE AYNI GİBİ GÖRÜNÜYORMUŞUZ..TABİİ İKİMİZDE SARI..ANNEM YADA DİĞER AKRABAMIZ,TAM OLARAK BİLMİYORUM,EMZİRMEK İÇİN YANLIŞ BEBEĞİ ALMIŞLAR..ZATEN ELLERİNE ALINCA ANLAMIŞLAR..ANNE BEBEĞİNİ KOKUSUNDAN TANIR YA HANİ..:evetO GÜN GÜLMÜŞLER,ANI OLARAK KALMIŞ HAFIZALARINDA..
YANİ DİYECEĞİM O Kİ,RESİMLER DE BİRBİRİNE BENZEYEBİLİR..HATTA İKİSİ DE AYNI OLABİLİR..
SELAM VE DUALARIMLA..

CENNET GULU

Kayıtlı Kullanıcı
Adres:Değer Bilmezler Mahallesi, Satılık Kalpler C
ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBREKATUHU..
SİZLERLE Bİ BEBEKLİK ANIMI PAYLAŞMAK İSTEDİM..
CENNET GÜLÜ VE CENNET YOLCUSU KARDEŞLERİMİN VESİLESİYLE..
ANNEMİN HALASININ KIZIYLA ANNEM 40 GÜN ARAYLA DOĞUM YAPMIŞLAR..ÖNCE BEN DOĞMUŞUM..KULAKLARI ÇINLASIN YAŞITIMIN ADI SELİME..
SELİMEYLE BENİ AYNI YATAĞA YATIRMIŞLAR..O BENDEN KİLOLUYMUŞ VE AYNI GİBİ GÖRÜNÜYORMUŞUZ..TABİİ İKİMİZDE SARI..ANNEM YADA DİĞER AKRABAMIZ,TAM OLARAK BİLMİYORUM,EMZİRMEK İÇİN YANLIŞ BEBEĞİ ALMIŞLAR..ZATEN ELLERİNE ALINCA ANLAMIŞLAR..ANNE BEBEĞİNİ KOKUSUNDAN TANIR YA HANİ..:evetO GÜN GÜLMÜŞLER,ANI OLARAK KALMIŞ HAFIZALARINDA..
YANİ DİYECEĞİM O Kİ,RESİMLER DE BİRBİRİNE BENZEYEBİLİR..HATTA İKİSİ DE AYNI OLABİLİR..
SELAM VE DUALARIMLA..

Vayy be... :K:K:K

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
wwwbebekresimlerimorgbefb7.jpg

Selamün aleyküm...Ufakkende yakışıklıymışım bee.......:K:H:B

Allah(c.c) razı olsun inşallah çok güzel bir paylaşım olmuş..

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu..
ya harikasınız,forumları bi gözden geçireyim dedim,bu forumda takılıp kaldım.
neler neler,bu küçüklük fotoları da gün yüzüne çıktılar mı,çok farklı görüntüler ortaya çıkıyor..m_muaz abi ve mustafa_xrtar ın fotolara yaptıkları yorumlar,gerçekten de kayda değer...YORUMLARI OKURKEN TEBESSÜMSÜZ GEÇMEDİM..
Allah(cc) sizleri hep güldürsün inşalllah..
MABET BEKÇİCİ VE CEVDET ABİCİĞİME :TEDİYORUM..
NEŞENİZ DAİM OLSUN..
SELAM VE DUALARIMLA..
biz teşekkür ederiz beğendiğiniz için kardeşim burda ne güzel gülüp eğleniyoruz ama asıl davamzıda unuturmasın rabbim bize inşALLAH.
selam ve dua ile bu arada yaptığınız bütün yorumlar için çok teşekkür ederiz değer verdiğiniz için

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
wwwbebekresimlerimorgbefb7.jpg

Selamün aleyküm...Ufakkende yakışıklıymışım bee.......:K:H

Allah(c.c) razı olsun inşallah çok güzel bir paylaşım olmuş..
aleyküm selam
güzel olduğunuz kadar küstahsınızda derler esski türk filimlerindeki jönler:K
evet çok yakışıklısın yaw
beğendiğine çok sevindim resul kardeşim benim

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam :Tcevdet abi çok güzel sizde rabbime emanet olun ama zannedersem cennet gülü kardeşim bu resmi istedi heralde onun olabilir selametle
cennet yolcusu kardeşim cevdet abim sana avatarınla uyumlu çok güzel bir resim yapıştırmış ben çok beğendim valllaha.eline sağlık.elni kalbine götürmüş saf ve çokda güzel bir kız çocuğu.seninde bu masumiyetini kaybetmemen duası ile
selam ve dua ile

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
cennet yolcusu kardeşim cevdet abim sana avatarınla uyumlu çok güzel bir resim yapıştırmış ben çok beğendim valllaha.eline sağlık.elni kalbine götürmüş saf ve çokda güzel bir kız çocuğu.seninde bu masumiyetini kaybetmemen duası ile
selam ve dua ile
s.a haklısın kardeşim duana canı gönülden amin rabbim herikinizdende razı olsun bende çok beğendim sizde rabbime emanet olun rabbim iki cihandada yüzünüzü ak eylesin yaptığınız bekçiliğin en güzeli olan cennet yerini versin amiiiiiiin:H

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a haklısın kardeşim duana canı gönülden amin rabbim herikinizdende razı olsun bende çok beğendim sizde rabbime emanet olun rabbim iki cihandada yüzünüzü ak eylesin yaptığınız bekçiliğin en güzeli olan cennet yerini versin amiiiiiiin:H

amin amin amin....
ah kardeşim benim ne güzel dua ettin bu olda uykusuz aç susuz her türlü bekçiliğe hazırm ıben yeterki ben bu yolda bekçiliğe layık olayım
selametle:A:A:H

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.:G
ÇOK GÜZELLER EMEĞİNİZE SAĞLIK.

haticeislam

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzellerdi ah cocuklar ne kadar mahsum ya Allah'ım sen herşeye kadırsın o mahsunların yüzü suyu hümetine hayırlı kaderler ver amin

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzellerdi ah cocuklar ne kadar mahsum ya Allah'ım sen herşeye kadırsın o mahsunların yüzü suyu hümetine hayırlı kaderler ver amin

DEĞİL Mİ KARDEŞİM ÇOK MASUMLAR HİÇBİŞEYDEN HABERLERİ YOK DÜNYADA BÜTÜN PİSLİKLERDEN HABRSİZ NE KADAR GÜZEL GÜLÜYORLAR OYNUYORLAR.YÜRECİKLERİ DAHA FİTNE FESADI TANIMAMIŞ DAHA GIYBET ETMEMİŞLER DAHA KALP KIRMAK NEDİR BİLMEMİŞLER.....
HAYATI DAHA TANIMAMIŞLAR RABBİM BU GÜZEL YAVRULARIN KARŞILARINA HEP HAYORLI İNSANLAR ÇIKARTSIN İNŞALLAH.
VE BİZLERİ ONLAR BU GÜNAHSIZ YÜREKLERİNİN HÜRMETİNE BAĞIŞLASIN
SELAM VE DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt