Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Koca.1.0 ))) (2 Kullanıcı)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİRAZ TEBESSÜM :):):)

AHSEN-I FIGAN yazdı:
mabet_bekcisi yazdı:
AHSEN-I FIGAN yazdı:
mabet_bekcisi yazdı:
AHSEN-I FIGAN yazdı:
mabet_bekcisi yazdı:
huzunlu_gurbet yazdı:
oooo topraklarim selamunaleykum tartismayin yavv hamsi kardesiniz uzulur yoksa ha ona gore fikralar guzel tabi ALLAH razi olsun bu gelin kaynana iliskilerinden çok ben neden acaba evin kizlari ile gelin arasinda ayrimcili,yapiliyor onu pek anlayamiyorum neyse bu foruma ters kaçti biraz ya hakkinizi helal edin kardeslerim selametle:D:D:D:D:D
oy oy oy s.a bütün topraklarım burda maşallah ya kardeşim o bizde yok benim dedem rahmetli gelinlerini kızlarından daha da üstün tutardı maşşallah nur yapsın kabrine inşallah.
ya kardeşim bizimde belçikada trabzonlu akrabalarımız var tanır mısın acaba:D

SELAMUN ALEYKÜM ;)

SOYADİNİZİ SÖYLERMİSİNİZ KİMLERDENSİZ.BELKİ TANIRIM
sizde mi belçikadan bizim soyadımız KIRALİ onların ki KALKIŞIM KARDEŞİM.

YOK BEN TÜRKİYE SOYADINIZI KİMLERDEN OLDUĞUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN SORDUM...HIMM TANIMIYORUM BABAM KESIN BİLİR ONUNTANIDIKLARI VAR AKÇAABATTA ?????!!
övübmek gibi olmasın bizi akçaabatta tanımayan yoktur kardeşim mutlaka tanır sizin soyadı nedir acaba mahsuru yoksa?

AH KARDEŞİM MAHZURU VAR AMA SENDEN DOLAYI DEĞİL YANLIŞ ANLAMA OLDU MU SEN ZEKİYE BENZİYORSUN UMARIM ANLAMIŞSINDIR NE DEMEK İSTEDİĞİ Mİ?
;)anlaşıldı tamam
sorun yok

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: DAYANAMAYACAKSINIZ BUDA AYRI Bİ KOMİK

RE: DAYANAMAYACAKSINIZ BUDA AYRI Bİ KOMİK

beynelmilel yazdı:
B):Dçok güzeller...
SAOLASIN ÜYELİĞİN HAYIRLI OLSUN SENDE Mİ BURSA NE KADAR BURSALİ VAR NERESİNDEN KARDEŞ

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

mabet_bekcisi yazdı:
AHSEN-I FIGAN yazdı:
mabet_bekcisi yazdı:
AHSEN-I FIGAN yazdı:
mabet_bekcisi yazdı:
AHSEN-I FIGAN yazdı:
mabet_bekcisi yazdı:
huzunlu_gurbet yazdı:
oooo topraklarim selamunaleykum tartismayin yavv hamsi kardesiniz uzulur yoksa ha ona gore fikralar guzel tabi ALLAH razi olsun bu gelin kaynana iliskilerinden çok ben neden acaba evin kizlari ile gelin arasinda ayrimcili,yapiliyor onu pek anlayamiyorum neyse bu foruma ters kaçti biraz ya hakkinizi helal edin kardeslerim selametle:D:D:D:D:D
oy oy oy s.a bütün topraklarım burda maşallah ya kardeşim o bizde yok benim dedem rahmetli gelinlerini kızlarından daha da üstün tutardı maşşallah nur yapsın kabrine inşallah.
ya kardeşim bizimde belçikada trabzonlu akrabalarımız var tanır mısın acaba:D

SELAMUN ALEYKÜM ;)

SOYADİNİZİ SÖYLERMİSİNİZ KİMLERDENSİZ.BELKİ TANIRIM
sizde mi belçikadan bizim soyadımız KIRALİ onların ki KALKIŞIM KARDEŞİM.

YOK BEN TÜRKİYE SOYADINIZI KİMLERDEN OLDUĞUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN SORDUM...HIMM TANIMIYORUM BABAM KESIN BİLİR ONUNTANIDIKLARI VAR AKÇAABATTA ?????!!
övübmek gibi olmasın bizi akçaabatta tanımayan yoktur kardeşim mutlaka tanır sizin soyadı nedir acaba mahsuru yoksa?

AH KARDEŞİM MAHZURU VAR AMA SENDEN DOLAYI DEĞİL YANLIŞ ANLAMA OLDU MU SEN ZEKİYE BENZİYORSUN UMARIM ANLAMIŞSINDIR NE DEMEK İSTEDİĞİ Mİ?
;)anlaşıldı tamam
sorun yok
SAOLSIN KARDEŞİM

handan06

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÇOKKKKKKK KOMİKKKKKKK

:D:D:D:D:D

beynelmilel

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)B)

523452

Kayıtlı Kullanıcı

B):D:D:D:D:B)teşekkürler

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

saolasınız

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

gülB)gibi adam yaaaa Allah onları başımızdan eksik etmesin....gerçekten çok komik...:D

andelib

Kayıtlı Kullanıcı

he he he.insan bazen gülmek istiyor.
iyiydi..
sağol.
s.a

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

saolasınz

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
367 Esprileri-Site Yeter Sayısı

367 Esprileri-Site Yeter Sayısı

27 Nisan 2007'den sonra evlenecekler için nikâh memurları, artık salonda 367 kişinin bulunmasını şart koşuyor.

Eskiden fotoğraf çektirilirken, insanların somurtmaması için telaffuz ettirilen 333 rakamının yerini 367 aldı.

Otobüslerde koltuk sayısının yarısından bir fazlası dolunca yolcular, 'Kaptan, salt çoğunluk oluştu hadi gidelim!' demeye başladı.

41 kere maşallahın yerine, '367 kere maşallah' deniyor.

M.Ö. ve M.S. olarak ikiye ayrılan dünya tarihi, en azından Türkiye'de 367'den önce ve 367'den sonra şeklinde olsun.

Yerçekimi kuvvetini bulan Newton, suyun kaldırma kuvvetini bulan Arşimed, kuduza karşı aşı bulan Pastör gibi 367'yi bulan Sabih Kanadoğlu'nun adı da bilim tarihine 'altın harf'lerle yazılsın.

Bir dairenin çevresinin çapına olan oranını ifade eden pi sayısının (3,14) bundan böyle 367 olarak belirlenmesi.

Dünya üzerindeki herhangi bir yerin ekvatora olan uzaklığını ölçen ve 360 olan meridyen sayısının 367 olarak belirlenmesi.

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: 367 Esprileri-Site Yeter Sayısı

- Bir yıl 365 gün yerine 367 gün olsun da yıllarımız anayasaya uygun olsun.

- Tam açı 360 yerine 367 derece olsun.

- ÖSS'de üçte iki net çıkaramayan üniversiteye giremesin.

- Sınıf geçme notu bundan sonra 45 değil, 100 tam puanın üçte ikisi olan 67 olsun.

- Öğretmenler salt çoğunluğu bulmadan derse başlamasın.

- Belediye otobüsleri, trenler, vapurlar salt çoğunluğu bulmadan hareket etmesin.

- Laikçiler salt çoğunluğu bulmadan miting yapamasınlar, piknikçiler salt çoğunluğu bulmadan mangal yapamasınlar.

- Deniz Baykal öldüğünde salt çoğunluğu bulmadan gömülmesin (ki o zaman kıyamete kadar morgda kalma tehlikesi ortaya çıkabilir)....

- Bundan sonra 367 sayısı sanırım Milli Eğitim camiasında da aranması gerekir. Okul mevcudu 367'yi bulamayan okullar eğitim ve öğretime geçmemeli.

- 366'dan sonra 368 gelsin. O rakam hiç kullanılmasın sadece Sezer, Kanadoğlu ve Baykal kullansın.

- 367 sayısı hem 1. dönem ve hem de 2. dönem başlarında ayrı ayarı aranmalıdır. Şayet 367 sayısı sağlanamıyorsa bir okulda, tavsiyem başka okullarda geçici öğrenci tranferi yapsın. Bu da mümkün değilse derhal okul tatil edilmeli ve yeni öğrence kayıtları başlatılmalıdır.

- Arkadaşlarla hali saha maçı yapmak istiyoruz ama toplantı yeter sayısı bulunamadığı için bizde toplanamıyoruz. Bir kere toplandık, karşı taraf konuyu Anayasa Mahkemesi'ne götürdü. Simdi 350 kişi sahada bekliyoruz, aranızdan top oynamak isteyen 17 kişi varsa lütfen haber verin de ikinci kez deneyelim..

- Tam dairenin iç çapı 360 dan 367 olsun. o gün meclise gelmeyenlerin maaşını devlete geri versinler nasıl vekil bunlar ya hu....

- Pilotlar 367 yolu sayısına ulaşmadan havalanmıyorlar...

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

27 Nisan sabahı 367 milletvekili oylama için TBMM'ye gitmek üzere evlerinden çıktıktan sonra kaybolur.

AK Parti, Anavatan ve DYP'lilerden oluşan 367 vekilin ortadan kaybolması Deniz Baykal'ı sevindirirken, Abdullah Gül ve taraftarlarını üzüntüye boğar.

Herkes milletvekillerinin akıbetini merak ederken, Baykal'ın cep telefonu çalar.
Telefonun ucundaki ses Baykal'a seslenir: "Eğer parti yönetiminden istifa ettiğini açıklamazsan her 5 dakikada bir milletvekilini serbest bırakacağız."

remi7781

Kayıtlı Kullanıcı

Eger benim bildiklerimi bilseydiniz. Çok aglar az gülerdiniz. ( Hadis-i Şerif)

elzem

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
:eek::eek::eek::D:D:D

ilginç bir paylaşım olmuş, emeğinize sağlık mustafa kardeşim.

Aliye zaten ilginç bi o kadarda güzel paylaşımların bir sahibi ise xtarımızdır...
Allah kendisinden razı olsun

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

elzem yazdı:
aliye_aliye yazdı:

Aliye zaten ilginç bi o kadarda güzel paylaşımların bir sahibi ise xtarımızdır...

amin:)

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

elzem yazdı:
aliye_aliye yazdı:

est ya ne demek
arkadaşlar ne güzel konular açıyor
Allah sizden de razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt