Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kizlarin Dikkatine (3 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm cevdet abi...

ben pek dantel örmedim, örmesinide sevmem..

onun yerine kitap okumayı yada bana faydası olacak birşeyi yapmayı tercih ederim..:evet

ama eskiden çeyizin ağır toplarından olan danteller, günümüzde yerini boncuk işli yada makina yapımı ürünlere bıraktı..

fakat ne olursa olsun, bu eski ve elyapımı olan geleneğimizin yeri çok farklı diye düşünüyorum..

sonuçta emek verilen bir ürünün evde kullanılması daha hoş olur kanısındayım..

ALLAHA EMANET OLUNUZ

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM YORUMUN İCİN ALLAH RAZI OLSUN HAKLISIN EMEK VERİLEN HERŞEY HOŞTUR RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM CENNET AGACİ KARDEŞİM İSTEDİĞİN RESİMLERİ YAPTIM RABBİME EMANET OL .

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum cevdet abi kızların dikkatine deyince bir bakayım dedim bir de ne görüyüm çeyizlerde olmazsa olmaz dantelleri koymuşsun ellerine saglık bizi düşündüğün içinde sagol hepsi çok güzel
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile inşalalh:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum cevdet abi kızların dikkatine deyince bir bakayım dedim bir de ne görüyüm çeyizlerde olmazsa olmaz dantelleri koymuşsun ellerine saglık bizi düşündüğün içinde sagol hepsi çok güzel
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile inşalalh:H

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM .ALLAH RAZI OLSUN BEGENDİĞİNE SEVİNDİM SENDE RABBİME EMANET OL KARDEŞİM. HERZAMAN DUALARIMIZDASIN

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim allah razı olsun ama ben istemem.asınad annem sever böyle şeyleri bi kaç tane alsammı

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
çok guzeller abi emegine saglik selam ve dua ile

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah cevdet abiciğim..aslında erkekler danteli pek sevmezler..ama çorap ören erkeği duymuştum..
danteller ve el işleri için :T
anneciğim 5-6 sene öncesine kadar hep sipariş üzerine dantel örmüş..şimdi de bize örüyor..çok ince iş bu dantel..benim yaptığım bi dantel takımı var..2 parçası kaldı..1 aydan fazladır elime almıyorum..
dantel yapmak fazlaca emek ister,ve boynu ve gözleri çok yorar..Rabbim yapanların yardımcısı olsun inşallah..:H
esselamunlaeyküm verahmetullahi veberekatuhu..
selam ve dualarımla..

*papatyasu

Kayıtlı Kullanıcı

[/QUOTE]

BUNLARIN HEPSİ MUHTEŞEM TEŞEKKÜR EDERİZ.:G

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
s.a emeginize sağlık allah herşetyi gönlünüzce versin inş.amin a.e.o

alicik1

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet bbaba ben ellerinden öpüyorum beni çok iyi biliyorsun bana bir soru sordun ya onu inşalh açıklayacam çok bbaba adabsın allah razı olsunn senden ellerinden öpmüşüm allah emanet ol........................ben yeni falan değilim baba

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet bbaba ben ellerinden öpüyorum beni çok iyi biliyorsun bana bir soru sordun ya onu inşalh açıklayacam çok bbaba adabsın allah razı olsunn senden ellerinden öpmüşüm allah emanet ol........................ben yeni falan değilim baba

selamün aleyküm aramıza hoş geldin sefa getirdin ama inan cıkaramadım biraz kendini tanıt diyeceğim aklımdan biri geciyor ama neyse sen kendini tanıt rabbime emanet ol kardeşim .:H

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun emegine saglık
cevdet abi bunları senmı yaptın

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun emegine saglık
cevdet abi bunları senmı yaptın

S.A. KARDEŞİM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN EVET BEN YAPTIM SİPARİŞİN VARSA SANADA GÖNDEREYİM YALNIZ BİRAZ PAHALI NEYSE KARDEŞİM ŞAKA YAPTIM. ALINTIDIR BUNLAR YAPANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.:H

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN EVET BEN YAPTIM SİPARİŞİN VARSA SANADA GÖNDEREYİM YALNIZ BİRAZ PAHALI NEYSE KARDEŞİM ŞAKA YAPTIM. ALINTIDIR BUNLAR YAPANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.:H

allah razı olsun cevdet abi bende latife yapmıştım
ellerine saglık

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun cevdet abi bende latife yapmıştım
ellerine saglık

S.A. KARDEŞİM BENDE ALLADIN SİZE BİR ŞAKAYLA KARŞILIK VERDİM VE ALLAHTAN HERZAMAN BÜTÜN İNSANLARI LATİFE ŞAKA TATLI DİL GÜLERYÜZ OLMALARINI DİLERİM SAĞOL KARDEŞİM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAH RABBİME EMANET OLUN SAĞLICAKLA KALIN :H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah cevdet abiciğim..aslında erkekler danteli pek sevmezler..ama çorap ören erkeği duymuştum..
danteller ve el işleri için :T
anneciğim 5-6 sene öncesine kadar hep sipariş üzerine dantel örmüş..şimdi de bize örüyor..çok ince iş bu dantel..benim yaptığım bi dantel takımı var..2 parçası kaldı..1 aydan fazladır elime almıyorum..
dantel yapmak fazlaca emek ister,ve boynu ve gözleri çok yorar..Rabbim yapanların yardımcısı olsun inşallah..:H
esselamunlaeyküm verahmetullahi veberekatuhu..
selam ve dualarımla..

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM EVET BEN HİC YAPMADIM AMA ANNENLER FELAN COK YAPIYORLARDI HALA YAPIYORLAR COK SEYRETTİM SABIR VE EMEK İSTEYEN BİR İŞ HERKES YAPAMAZ YAPANADA HELLAL OLSUN KARDEŞİM YARUMUNUZ İCİN TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt