Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kizlarin Dikkatine (2 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM GENC KIZLARIMIZA DANTEL ALLAH KOLAYLIK VERSİN RABBİME EMANET OLUN

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.. :KAyy ne güzel şeylermiş bunlar çeyizime istiyom..Allah(c.c) razı olsun cevdet abi:K

Şakaydı haa sakın yanlış anlamayın:D

Allah(c.c)'ya emanet ol abi selam vereyim dedim..

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
El Emeği Göz Nuru Hepside Yapanlara Saygi Duyuyorum...ama Ben Pek Sevmem Dantelii.....daha Cicili Bicili şeyler Hoşuma Gitmiştir Herzman...selamün Aleyküm....

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı geceler abicim...

ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL ÖRNEKLER...

A.E.OL.DUA İLE...

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Abi Bunlari Bulmak Için çok Uğraştiniz Mi???:::))))
Ama Güzeller...
Selam Ve Duayla Kalin Inşaallah...

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleyküm abim bunlar ne böyle :K hiçte sevmem dantel işini çeyizde de olması gerekn şeyler bakalım napıcaz ben daha çok hint işlemeli şeyleri daha çok sevıyorum elinde onlardan da varsa koyarsan memnun olurum selametle

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamun aleykum hepside çok güzel cevdet abi nereden buluyorsun böyle konulari :) ben severim ama hiç aram yoktur,bilmem. Allah razi olsun güldürdün beni.

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
Vallahi Cevdet Abicim Eğer Mümkün Olsaydi Yani Ilgini çekiyorsa Sana Kendi Tasarimlarim Olan çeyizlik ürünleri Gösterirdim Hepsi Nefis Ve Süslü Püslü ...YANİ BU KADAR İLGİNİ ÇEKER Mİ BİLMİYORUM AMA....:):):K

yames

Kayıtlı Kullanıcı
abi ya alemsin allah razı olsun.peki bu evdeki kızlar için biz çalışanlar ne yapcaz hadi bakalım

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam, harika olmus, cok guzel bir fikir... modeller cok guzel ; bir modelden aynisinda evde var ... tabi ben beceremedigim için annecigim o güzel elleriyle yapilmis... artik zamanla dantel islemeleri genç nesillerin tarafindan pek kullanilmiyor artik moder bir gencliye sahipiz... dikkatinizi cekerim... lütfen bu dantel islerine verilen emeklere saygi gösterelim... örtünmesi toz aliyorsa evin modeli biraz fazla alaturkaya kaciyorsa bile... bençe biraz hosgörü olup annelerimizin teyze veya ablalarimizin yaptigi ise saygi duyalim ve onlarin gönlü olsun diye dantelerden evlerimizi susleyelim... bu benim görüsum... paylasim için cok sagol abi... Geceniz hayirli olsun.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.. :KAyy ne güzel şeylermiş bunlar çeyizime istiyom..Allah(c.c) razı olsun cevdet abi:K

Şakaydı haa sakın yanlış anlamayın:D

Allah(c.c)'ya emanet ol abi selam vereyim dedim..

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BAK ARAMIZDA KALSIN KİMSE OKUMASIN ALACAĞIN KIZIN ÖNCE CEHİZİNE BAK YOKSA SEN BİLİN SELAMINI ALDIM COK MEMNUN OLDUM ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANET OL KLARDEŞİM BENİM.:H

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
El Emeği Göz Nuru Hepside Yapanlara Saygi Duyuyorum...ama Ben Pek Sevmem Dantelii.....daha Cicili Bicili şeyler Hoşuma Gitmiştir Herzman...selamün Aleyküm....

S.A. KARDEŞİM . BENDE SİZİN FİKRİNİZE SAYGI DUYUYORUM HERKES SEVECEK DİYE BİR ŞEY YOK RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt