Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kıskançlıktan kurtulmak istiyorum (1 Kullanıcı)

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
...............................................

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
canım bıldıgım bı dua yok nasıhatta haddım degıl ama boyle yaparsan nısanlın senın ona guvenmedını dusunucektr zamanla..Buda ıkı taraf ıcınde daha cıkılmaz bı durum halıne gelcektır ferah tut yuregını

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
canım bıldıgım bı dua yok nasıhatta haddım degıl ama boyle yaparsan nısanlın senın ona guvenmedını dusunucektr zamanla..Buda ıkı taraf ıcınde daha cıkılmaz bı durum halıne gelcektır ferah tut yuregını

canım nerelerdesin sen yaa hiç konuşamadık senle buaralar gözüm çok arıyodu seni sonunda buldum
bilmiyorum cnm ne düşünür ama bende kurtulmaya çalışıyorum olmuyor
sen eşini kıskanıyomusun işyerinde yanında bayan var mı çalışan
nişanlımın yanında bi evli bi bekar bayan var ikiside nişanlımdan yaşca büyükler bekar olanı bugün işyerinde bulaşık yıkamış onun yüzünden geç çıkmak zorunda kalmış onu beklemiş nişanlım ve şuan ölüyorum kıskancımdn kaç yaşında kız 30 vardır nişanlım 23 ama yinede böleyim işte

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
:)ay canımya cok fazla kendıne zarar verıyosun ama cok sevdıgın ıcın boyle davranıyosun farkındayım benım yapımda pek kıskanclık yoktur ben kıskanmam ama lavbalı tavırları hıc sevmem esımınde lavbalı tavrını gormedım hıc bı bayana

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
:)ay canımya cok fazla kendıne zarar verıyosun ama cok sevdıgın ıcın boyle davranıyosun farkındayım benım yapımda pek kıskanclık yoktur ben kıskanmam ama lavbalı tavırları hıc sevmem esımınde lavbalı tavrını gormedım hıc bı bayana

bende lavbalilikten nefret ederim ama ben hastalık derecesinde bir normal bakışı bile dert ediyorum..

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
bı pıskologdan destek al ıstersen canım kendın bıle hastalık derecesınde dıyosan hem boyle kıskanclıkların temelınde bısey vardır kesın..

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
yok temelde bi sorun hiç sorun yaşamadık şükür ama ben takıntılı biriyim bu da ondan kaynaklı
mesela bugün ki takıntım ya işyerlerine aynı yaşlarda bekar çok alımlı bakımlı bir gelirse gün boyu aynı odada açlışırlar ben bunu nasıl kaldırırm bugündenn beri bunu düşünmekten ölüyorum

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
bence dr a gtmelısın yada bu tur durumlarla aaklı kıtaplar oku bnlar seytanın vesveselerı yolunda olan bısey bozulsun dıye

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
aa nıye utanıyosun canımya valla ben gıderım bole bı durumda kı suan bulndugun durumdada gıtmeyı dusunyorum dogan cuceloglu alı cankırılı bu yazarlarn kıtaplarını tavsıte ederım ben cocuk gelısmı ıle ılgılı olan kıtaplarını okuyorum yada kemal sayar hepsı dr.yrdımcı olcaktır ıns co dua et en buyuk destegı duada bulcaksn tabı

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
aa nıye utanıyosun canımya valla ben gıderım bole bı durumda kı suan bulndugun durumdada gıtmeyı dusunyorum dogan cuceloglu alı cankırılı bu yazarlarn kıtaplarını tavsıte ederım ben cocuk gelısmı ıle ılgılı olan kıtaplarını okuyorum yada kemal sayar hepsı dr.yrdımcı olcaktır ıns co dua et en buyuk destegı duada bulcaksn tabı

senin derdin ne canım beraber oturmak mı?

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
ilaç kullanmak istemiyorum ama canım sen gitsen sana da vercekler kullanıcakmısın?
eşinin ailesiyle sorunmu yaşıyosun canım ilk akılma bu geldi
benimde 4 ayım kaldı eşimin ailesiyle oturmaya:D eyvahh :D:D

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
:)bı cok sorun var dunya derdı bıtmez

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
ılac verıcek dıye bı durum yokkı once bı gorus hele ıyı dusun ıyı olsun eyvah deme hemn:)esının aılesyle oturmak zor degıl takma bukadr kısıye ve aıleye gore degsır tabı

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
ılac verıcek dıye bı durum yokkı once bı gorus hele ıyı dusun ıyı olsun eyvah deme hemn:)esının aılesyle oturmak zor degıl takma bukadr kısıye ve aıleye gore degsır tabı

bende hiç zor oldunu düşünmüyorum onlara gittikçe onlar bize geldikçe çok alıştım hatta şuan kaynanama özlem duyuyorum kayınpederde..beni çok seviyoşar bende onları umarım hep böle gider..ama neee berabermi oturcan tüh tüh vah vah diyenler beni çok bunaltıo sanki herkez aynı die bişe var..bi görüşsem mi ki ya

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
bende hiç zor oldunu düşünmüyorum onlara gittikçe onlar bize geldikçe çok alıştım hatta şuan kaynanama özlem duyuyorum kayınpederde..beni çok seviyoşar bende onları umarım hep böle gider..ama neee berabermi oturcan tüh tüh vah vah diyenler beni çok bunaltıo sanki herkez aynı die bişe var..bi görüşsem mi ki ya
sen kımseyı takma onemlı olan senın ve esının durumu sıkma kendını kızım aglıyo kalkamak zorundayım ıyı gecelr

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
durum vahim can, bende aşırı kıskançlığa madur kalıyorum zaman zaman bunaltıyo hatta tartışmalara yol açıyo. kendine hakim olmaya çalış. işe yarayan bi çözüm bulunursa bende birine tavsiye etmek isterim :)

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
lütfen buna bi çözüm bulusun
sanada geçmiş olsun cnm

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt