Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kedi kadar olamadık.... (2 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
gül yürekli kardeşim emeğine sağlık rabbim o kedilerden daha üstün olmayı nasip eylesin uyuyan yüreğimizi gafleyyeki gözlerimizi uyandırsın inş. dualarınızda yer almak duası ile

_________teşekkür ederim kardeşim benim rabbim razı olsun...
amin inşalllah burada göremiyoruz sizi yogunsunuz sanıyorum
rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah
selam ve dua ileB)B)B)________

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
bendede oluyor o problem güzel kardeşim ama çok uzun sürmüyor.. bazen cevap yazıyorum... cevapla tuşuna basıyorum.. yazdıklarım siliniyor .. baglantı kopuyor o zaman çok üzülüyorum ... artık uzun cevap yazacagım zaman kopyalıyorum tedbirne olur_olmaz diye...inşallah bu problemler düzelir...

:Kbenim pc çok hasta ozaman Aminenurum :A virüs belası bulaşmış..bak sen arada girebiliyormuşsun ben hiç giremiyorum..yöntemine de bolmuşsun kopyala yapıştır:K ..seni seni...:H

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
bendede oluyor o problem güzel kardeşim ama çok uzun sürmüyor.. bazen cevap yazıyorum... cevapla tuşuna basıyorum.. yazdıklarım siliniyor .. baglantı kopuyor o zaman çok üzülüyorum ... artık uzun cevap yazacagım zaman kopyalıyorum tedbirne olur_olmaz diye...inşallah bu problemler düzelir...

:Kbenim pc çok hasta ozaman Aminenurum :A virüs belası bulaşmış..bak sen arada girebiliyormuşsun ben hiç giremiyorum..yöntemine de bolmuşsun kopyala yapıştır ..seni seni...

benim tanıdıgım iyi bir doktor var ona götürelim yazık senin pc ye..:A

selmametle güzel kardeşim:H

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
lale066vf1.jpg
"]
lale066vf1.jpg

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamun aleyküm kardeşim...bir hayvanın biz insanlara verdiği çok güzel bir ders aslında bu...aslında tabiki dersi veren hayvan değil...ALLAHCC dersi veriyor...bize bir kedi kadar olamadığımızı hatırlatıyor...

_______aleyküm selam kardeşim
evet kesinlikle çok haklısınz
cumanız mübarek olsun kardeşim
selam ve dua ile_______

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt