Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KAŞ ALDIRMAK (1 Kullanıcı)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM,ALLAH YARATTIKLARININ İÇİNDEN EN GÜZELİ İNSAN OGLUDUR VE İNSAN OGLUNA VERDİGİ EN BÜYÜK ÖZELLİK İSE AKILDIR.BU KONUYU TARTIŞALIM LÜTFEN KAŞ ALDIRIYOR KULU ALLAH YARATMIŞ VE BİZ ONUN YARATIGININ ÜRETECEGİ ŞEYLERİN DAHA GÜZEL OLDUGUNU SANIYORUZ.ALLAH ZATEN YARATIR KEN EN GÜZEL ŞEKİLDE YARAYMIŞ BİZ NEDİYE HABİRE DÜZELTMEYE ÇALIŞIYORUZ.YÜZDEN ALINAN HER KIL VEYA VUCUTTA YAPILAN DÜZELTMELER(ESTETKLER)İÇİN AZAP VARDIR.RABBİM BİZ ÇOK GÜNAHKARAIZ AFFAET

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KAŞ ALDIRMAK

dogru soylüyorsun kardeşim rabbim idrak etttirsin herkeze inş.

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı

Kardeşim Allah razı olsun!Bu konuyu bende düşündüm eklemeyi demek kısmet sanaymış.Çok kardeşlerde rastlıyoruz bu tür şeylere.Ama bir türlü anlatamıyoruz.Bir kere oldu diyorlar.Rabbim hakikati anlamayı nasip etsin.Amin...

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

BİR KERE OLDU DİYORLAR AMA VAZ GEÇMİYORLAR.BEN KONUYU AÇTIM DİYE TEPKİ ALIYORUM NORMALMIŞ BUNLAR.BANA GÖRE NORMAL DEGİL BEN BAYANLARI KINIYORUM.

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı

HAYIR KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN.KINASINLAR NE YAPALIM DOĞRULAR BÖYLE.ZATEN HERKES YANLIŞLARINI GÖRÜP DÜZELTMEYE ÇALIŞSALAR EN GÜZELİ BU YA AMA DEDİĞİMİZ ZAMAN TERS TEPKİ BİLE ALIYORUZ.NE DERSE DESİNLER.BİR ZAHMET ARAŞTIRSALAR BU HATAYI YAPMAZLAR.

HEVES

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm kardeşim.. Allah senden razı olsun öncelikle bu konuya değindiğin için..sadece kaş aldırmayı degil genç yaşta burnunu estetik yaptıranlar,yüzlerine botoks yaptıranlar var.. vede gün geçtikçede çoğalmaktadır böyle şeyler...bana göre de normal değil bunlar... yaşlanmak tan korkup yüzünü gençleştirenler acaba hiçmi Allahtan korkmazlar.....

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaslar kas almak derken tamamen yok etmek olmz tabii ki,Allah reva bilmeseydi hic yaratmazdi kaslari,fakat oyle kadinlar varki kaslari cok bakimsiz gibi,azacik onlari alip duzene salmak guna midir?yani estetik bakimindan kadinlar her zaman kendilerine dikkat vermeli ya,tabii ki,estetik ameliyyatlar soz konusu degil,onlari bende elestiriyorum.....selametle kalin.....

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

YÜZDEN ALINAN HER TÜY İÇİN AZAP VARDIR.

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. arkadaşlar bu tartışmaya cok acık bı konu
ben ce bunda nıyet onemlıdır?

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

MEBBUR OLMADIKÇA CUVUTTA ALLAHIN DEGİŞTİRDİGİ ŞEYİ DEGİŞTİREMEYİZ

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

MECBUR OLMADIKÇA ALLAHIN YARATTIGI VUCUDU DEGİŞTİREMEYİZ

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

BEN AKSİNİ İDDAA ETMİYORUMKKİ SADECE NİYET ÖNEMLİ DİYORUM

buket

Kayıtlı Kullanıcı

ve dediklerine katılıyorum.allah kimseyi doğru yoldan ayırmasın.
amin.B)

emsal

Kayıtlı Kullanıcı

''EY MUSLUMANLAR ALLAH SIZSIN SURETLERINIZE BAKMAZ ANCAK KALPLERINIZE BAKAR''
KARDESLERIM BU VE BENZERI AYETLERI GÖZ ÖNUNDE BULUNDURMALIYIZ GUZELLIK INSAN KALBINDE GİZLIDIR FARKEDEBILEN KULLAR O IMAN GUZELLIGINI GÖRSELERDI BU GIBI SEYLERI YAPMAYA GEREK DUYMAZLARDI ALLAHIN YARATTIGI FITRATI BOZMANIN BEDELI AGIR COK AGIR DIKKAT EDIN!
SELAM VE DUA ILE

azra_ezgi

Kayıtlı Kullanıcı

yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.evet Allah (c.c.)her kulunu çok güzel yaratmış.ama buradaki güzellikten kasıt ruhlarımızın güzelliği.bizlerin siluetlerinin Allah nazarında hiçbir değeri yok.kaş aldırma hususunda da kadın, erkeğe benzememesi amacıyla varsa kaşlarının ortalarını ve bıyıklarını aldırması konusunda serbest bırakılmış.Allah'a emanet olun.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN .EMEGİNE SAGLIK

emsal

Kayıtlı Kullanıcı

BENIM YAPTIGIM YORUM GUZEL CALISMAYA GORUNEN BAYANLAR ICIN EVET İSLAMDA ÖLÇÜ VAR KADINI ERKEGE BENZEMEMESİ HUSUSUNDA KAS ORALARINI VE BIYIKLARIN ALINMASINA CEVAZ VERILMIS AMA ÖLÇÜNÜN ASILMAMASI SARTIYLA BILMIYORUM ANLATABILDIM MI

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

valla kardeş güzel anlattın bende bunu soyluyorum ama ozelden mesaj atıp duruluyor neyse aslında bu konuyu tartısmaya acan arkadasın hangi kitapta yazdıgını soylese ve bızde alıp o kıtabı okursak anlasılmayan bı sey kalmıyacak dıye dusunuyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt